Soccer Today's Free Computer Picks

Looking for today's free soccer computer picks? You've come to the right place. These FREE (ATS) computer soccer picks and predictions provided are great resource when making your soccer bets. Need help with your soccer bets? Wunderdog has you covered with my free soccer picks against the spread, or buy a premium soccer picks package

2022 Soccer

September 2022 Soccer

Fri Sep 30, 2022
Tigre vs. Aldosivi Mar del Plata 5:00 PM ET
Waterford United vs. Cobh Ramblers 1:45 PM ET
Athlone Town vs. Longford Town 1:45 PM ET
The Ports vs. Glenavon 1:45 PM ET
Briton Ferry vs. Swansea University 1:30 PM ET
Bayern Munchen vs. Bayer 04 Leverkusen 1:30 PM ET
NAC Breda vs. VVV Venlo 1:00 PM ET
Sterrendragers vs. Willem ll 1:00 PM ET
MUC 72 vs. Avranches 12:30 PM ET
Nancy vs. Cholet 12:30 PM ET
HEBC Hamburg vs. Rugenbergen 12:00 PM ET
SV Heimstetten vs. Wurzburger Kickers 12:00 PM ET
Lokomotive Leipzig vs. Rot-Weiss Erfurt 12:00 PM ET
SC Weiz vs. Gleisdorf 12:00 PM ET
Onsala vs. Varbergs Bois FC 12:00 PM ET
NK Varazdin vs. Istra 1961 11:00 AM ET
Opava vs. Taborsko 11:00 AM ET
MFK Ruzomberok vs. MFK Skalica 10:30 AM ET
TPS Turku vs. KPV Kokkola 10:30 AM ET
FAR Rabat vs. Difaa El Jadida 10:00 AM ET
Cherno More Varna vs. Botev Vratsa 9:00 AM ET
Bali United vs. Persikabo 1973 8:30 AM ET
Thu Sep 29, 2022
Cobreloa vs. Magallanes 3:30 PM ET
Hapoel Kfar Shalem vs. Hapoel Bikat Hayarden 10:00 AM ET
CSM Alexandria vs. Csikszereda Miercurea Ciuc 8:30 AM ET
Shanghai Port vs. Chengdu Rongcheng 4:30 AM ET
Barito Putera vs. Persik Kediri 4:00 AM ET
Wed Sep 28, 2022
Sacramento Republic vs. Phoenix Rising 9:00 PM ET
Tiburones vs. Guadelupe FC 8:00 PM ET
Fluminense vs. EC Juventude 5:00 PM ET
Red and Black vs. River Plate URU 5:00 PM ET
Universidad Catolica vs. Universidad de Chile 3:30 PM ET
Sport Huancayo vs. Deportivo Municipal 3:30 PM ET
Independiente Juniors vs. Manta FC 3:00 PM ET
Seregno vs. Brusaporto 1:30 PM ET
Catania vs. San Luca 1:30 PM ET
Black Shirts vs. KKS Kalisz 12:11 PM ET
Tromsdalen vs. Bryne 11:00 AM ET
Selimbar vs. The Yellow Wolves 10:45 AM ET
HIFK vs. FC Ilves 10:00 AM ET
Seinajoen JK vs. KuPS 10:00 AM ET
Esteghlal Molasani vs. Arman Gohar 9:30 AM ET
Sanliurfaspor vs. Karsiyaka 9:30 AM ET
Kheybar Khorramabad vs. Esteghlal Khuzestan 9:00 AM ET
Fuzinar vs. Sumari 8:30 AM ET
CSM Resita vs. CS Mioveni 8:30 AM ET
Casale vs. Borgosesia 8:00 AM ET
Cittanovese vs. Sancataldese 8:00 AM ET
Scandicci vs. Forli 8:00 AM ET
Jiul Petrosani vs. Ironworkers 8:00 AM ET
Legnano vs. Pinerolo 8:00 AM ET
Franciacorta vs. Folgore Caratese 8:00 AM ET
Foresta Suceava vs. UTA Arad 8:00 AM ET
Vibonese vs. Licata 8:00 AM ET
Aglianese Calcio vs. Crema 8:00 AM ET
Pianese vs. Sangio 8:00 AM ET
Sammaurese vs. AC Carpi 8:00 AM ET
Can Tho FC vs. Pho Hien FC 6:00 AM ET
Kunshan vs. Heilongjiang Ice City 2:00 AM ET
Tue Sep 27, 2022
Deportivo Pasto vs. Cortulua 7:00 PM ET
El Salvador vs. White and Red Ones 7:00 PM ET
Argentina vs. Jamaica 7:00 PM ET
Diablos Rojos vs. Huachipato 6:30 PM ET
Union Espanola vs. Antofagasta 4:00 PM ET
Aberystwyth Town vs. Airbus UK Broughton 2:00 PM ET
Malta vs. Israel 2:00 PM ET
Boys in Green vs. Armenia 1:45 PM ET
Buxton vs. Kidderminster Harriers 1:45 PM ET
Welling United vs. Dover Athletic 1:45 PM ET
Grimsby Town vs. Carlisle United 1:45 PM ET
Newtown AFC vs. Bala Town FC 1:45 PM ET
The City vs. Ebbsfleet United 1:45 PM ET
Braintree Town FC vs. Saints 1:45 PM ET
Alfreton Town vs. Posh 1:45 PM ET
Greece vs. Green and White Army 1:45 PM ET
Darlington vs. Blyth Spartans AFC 1:45 PM ET
Concord Rangers vs. Worthing 1:45 PM ET
Albania vs. Iceland 1:45 PM ET
Chorley vs. Chester FC 1:45 PM ET
Weymouth FC vs. Havant & Waterlooville 1:45 PM ET
Brazil vs. Tunisia 1:30 PM ET
Liverpool URU vs. Montevideo Wanderers 1:30 PM ET
Blue and White vs. Ghana 1:00 PM ET
Zalgiris Vilnius vs. FK Suduva 11:00 AM ET
Villafranca vs. Legnago Salus 8:30 AM ET
Soimii Lipova vs. FC Buzau 8:30 AM ET
CSC Dumbravita vs. Poli Iasi 6:30 AM ET
Railwaymen vs. Cameroon 6:00 AM ET
Long An vs. Phu Tho 5:00 AM ET
Shanghai Jiading Huilong vs. Qingdao Youth Island 3:00 AM ET
Mon Sep 26, 2022
Deportes Temuco vs. San Luis de Quillota 6:00 PM ET
San Marino vs. Estonia 2:45 PM ET
Rovers vs. UC Dublin 2:00 PM ET
Tricolorii vs. Bosnia-Herzegovina 1:45 PM ET
Gibraltar vs. Georgia 1:45 PM ET
Hungary vs. Italy 1:45 PM ET
GAIS Goteborg vs. Lindome GIF 12:00 PM ET
Red Eagles vs. Iraq 10:00 AM ET
Al Markhiya vs. Al Rayyan 9:50 AM ET
Jeonnam Dragons vs. Busan IPark 5:00 AM ET
Sun Sep 25, 2022
Deportes Tolima vs. Deportivo Pereira 8:15 PM ET
Instituto de Cordoba vs. Temperley 6:30 PM ET
Cerrito vs. Defensor Sporting Montevideo 6:30 PM ET
Deportivo Saprissa vs. Sporting San Jose 6:15 PM ET
Club Sport Emelec vs. Deportivo Cuenca 6:00 PM ET
Academy vs. CA Union Santa Fe 4:00 PM ET
Defensores de Belgrano vs. Villa Dalmine 4:00 PM ET
Nacional vs. Cerro Largo 4:00 PM ET
Universidad de Chile vs. Universidad Catolica 3:30 PM ET
Independiente Rivadavia vs. Alvarado 3:00 PM ET
Villarrobledo vs. Puertollano C.F. 3:00 PM ET
Deportivo Maipu vs. Nueva Chicago 3:00 PM ET
Union Huaral vs. Pirata 3:00 PM ET
Defensores de Belgrano vs. El Decano 2:00 PM ET
Red lions vs. Lithuania 1:45 PM ET
Faroe Islands vs. Turkey 1:45 PM ET
Carlos Stein vs. Carlos Mannucci 1:00 PM ET
CAP Ciudad de Murcia vs. UCAM Murcia B 1:00 PM ET
Aguilas Doradas vs. EG El Palmar CF 1:00 PM ET
Torre del Mar vs. Marbella 1:00 PM ET
Circulo Deportivo vs. Cipolletti 1:00 PM ET
SD Oyonesa vs. River Ebro 1:00 PM ET
ES Bafing vs. ASEC Mimosas 1:00 PM ET
Albacete vs. Andorra 12:30 PM ET
Barco vs. Arzua 12:30 PM ET
CD Colunga vs. Covadonga 12:30 PM ET
Paiosaco vs. Estradense 12:30 PM ET
Catedraticos Elite vs. Lobos ULMX 12:00 PM ET
Llanera vs. Lealtad 12:00 PM ET
Leioa vs. Anaitasuna FT 12:00 PM ET
Gimnastic Tarragona vs. Amorebieta 12:00 PM ET
Villa Espanola vs. Racing Montevideo 11:30 AM ET
Mirandes B vs. Unami CP 11:00 AM ET
Azerbaijan vs. Kazakhstan 11:00 AM ET
Al Sailiya vs. Al Ahli Doha 9:50 AM ET
Tristan Suarez vs. Gimnasia Jujuy 9:00 AM ET
Erndtebruck vs. Sportfreunde Lotte 9:00 AM ET
Onsala vs. Assyriska 9:00 AM ET
Bray Wanderers vs. Waterford United 9:00 AM ET
Asker vs. Eidsvold TF 9:00 AM ET
FSV Duisburg vs. TuRU Dusseldorf 8:30 AM ET
Heeslinger vs. Bersenbruck 8:00 AM ET
Schermbeck 2020 vs. FC Gutersloh 8:00 AM ET
Vreden vs. Eintracht Rheine 8:00 AM ET
Andorra vs. Red-White-Red 8:00 AM ET
Stockholm Internazionale vs. Umea FC 8:00 AM ET
Moldova vs. Liechtenstein 8:00 AM ET
UE Sants vs. San Cristobal CP 7:30 AM ET
Llanes vs. Real Titanico 7:00 AM ET
Somozas vs. Viveiro 7:00 AM ET
Yxhults IK vs. Vanersborgs FK 7:00 AM ET
Grama vs. Montanesa 6:45 AM ET
AD Torrejon vs. Galapagar 6:30 AM ET
Team TG FF vs. MAIF 6:00 AM ET
Ibiza Islas Pitiusas vs. Prat 6:00 AM ET
Narpes Kraft vs. Kajaanin Haka 6:00 AM ET
Thailand vs. Trinidad & Tobago 5:30 AM ET
Shanghai Port vs. Guangzhou R&F 4:30 AM ET
AC Nagano Parceiro vs. Azul Claro Numazu 4:00 AM ET
Hiroshima Sanfrecce vs. Avispa Fukuoka 3:00 AM ET
Sat Sep 24, 2022
San Jose Earthquakes vs. LA Galaxy 10:00 PM ET
Las Vegas Lights vs. San Diego Loyal 9:00 PM ET
White and Red Ones vs. Tricolor 8:00 PM ET
Independiente vs. Deportivo Macara 7:00 PM ET
Independiente vs. Leprosy 6:30 PM ET
Americans vs. Monterey Bay 6:00 PM ET
Alebrijes de Oaxaca vs. Tlaxcala 5:05 PM ET
El Azul vs. America de Cali 4:30 PM ET
Esporte Clube Bahia vs. CD Operario 4:15 PM ET
River Plate vs. Talleres Cordoba 4:00 PM ET
Figueirense vs. ABC Natal 3:00 PM ET
Hercules vs. Espanyol B 2:00 PM ET
White Eagles vs. Blue-Yellow 1:45 PM ET
Scotland vs. Boys in Green 1:45 PM ET
Cyprus vs. Greece 1:45 PM ET
Red One vs. Schweizer Nati 1:45 PM ET
Ituzaingo vs. Fenix 1:30 PM ET
CA Estudiantes vs. San Telmo 1:30 PM ET
Vilafranca vs. College Europa 1:30 PM ET
Monopoli vs. Audace Cerignola 1:30 PM ET
CD Gerena vs. Puente Genil 1:00 PM ET
Malaga vs. Villarreal B 12:30 PM ET
Andratx vs. Sant Jordi 12:00 PM ET
Celta Vigo B vs. Deportivo La Coruna 12:00 PM ET
Gimnastica Segoviana vs. Don Benito 12:00 PM ET
Arenas Club vs. Real Sociedad C 12:00 PM ET
AD San Juan vs. Brea 12:00 PM ET
Libertad vs. Olmedo 12:00 PM ET
Balikesirspor vs. Ankara Demirspor 11:00 AM ET
Alaves B vs. Arnedo 11:00 AM ET
VIFK vs. JJK Jyvaskyla 10:00 AM ET
Longford Town vs. Treaty United 10:00 AM ET
Byasen vs. Nardo 10:00 AM ET
Temouchent vs. Ben Aknoun 10:00 AM ET
Peterhead vs. Elgin City 9:00 AM ET
Altrincham vs. Aldershot Town 9:00 AM ET
Malmo FF vs. Vanersborgs IF 9:00 AM ET
Hemel Hempstead Town vs. Worthing 9:00 AM ET
Crewe Alexandra vs. Mansfield Town 9:00 AM ET
Arbroath vs. East Fife 9:00 AM ET
Bromley vs. Oldham Athletic 9:00 AM ET
Posh vs. Port Vale 9:00 AM ET
IK Oddevold vs. Atvidabergs 9:00 AM ET
Weymouth FC vs. Dover Athletic 9:00 AM ET
Bradford City vs. AFC Wimbledon 9:00 AM ET
Clyde vs. Caernarfon 9:00 AM ET
Darlington vs. Posh 9:00 AM ET
Salop vs. Burton Albion 9:00 AM ET
Welling United vs. Havant & Waterlooville 9:00 AM ET
Wrexham vs. Torquay United 9:00 AM ET
Buckie Thistle vs. The Blues 9:00 AM ET
Chorley vs. Gloucester City AFC 9:00 AM ET
BK Forward vs. Taby 9:00 AM ET
Sheffield Wednesday vs. Wycombe Wanderers 9:00 AM ET
Sportivo Iteno vs. Rubio Nu 9:00 AM ET
Dagenham & Redbridge vs. Barnet 9:00 AM ET
Ilirija vs. Jadran Dekani 9:00 AM ET
Dartford FC vs. Hampton & Richmond FC 9:00 AM ET
Stevenage Borough vs. Harrogate Town 9:00 AM ET
Cwmbran Celtic vs. Briton Ferry 8:30 AM ET
Bala Town FC vs. Cardiff Metropolitan 8:30 AM ET
Gulf Heroes vs. Al Urooba 8:25 AM ET
Al Hamriyah vs. Masfut 8:25 AM ET
Zawisza Bydgoszcz vs. Unia Janikowo 8:00 AM ET
Indonesia vs. Curacao 8:00 AM ET
Inverness vs. Brechin 8:00 AM ET
Armenia vs. Ukraine 8:00 AM ET
IF Gnistan vs. PEPO 8:00 AM ET
Heider SV vs. Frisia Risum-Lindholm 7:00 AM ET
Nosaby IF vs. IFK Berga 7:00 AM ET
Shandong Taishan vs. Shenzhen 7:00 AM ET
Aubstadt vs. SV Heimstetten 7:00 AM ET
Saffle SK vs. Mjolby AI FF 7:00 AM ET
Brabrand vs. Kolding IF 7:00 AM ET
KSV Hessen Kassel vs. Kickers Offenbach 7:00 AM ET
Hong Kong vs. White Angels 7:00 AM ET
Lahden Reipas vs. Kiffen 7:00 AM ET
Hodd vs. Kjelsas 7:00 AM ET
EPS vs. Ilves-Kissat 7:00 AM ET
Skelleftea FF vs. Bergnasets AIK 7:00 AM ET
Forest Green Rovers vs. Exeter City 6:30 AM ET
Dassendorf vs. TuS Osdorf 6:00 AM ET
Skive IK vs. Frem 6:00 AM ET
SalPa vs. HJS Akatemia 6:00 AM ET
IFK Lulea vs. Ostersunds FK 6:00 AM ET
Kyrgyzstan vs. Russia 5:00 AM ET
KS Wieczysta Krakow vs. Unia Tarnow 5:00 AM ET
Storfors AIK vs. Sund IF 5:00 AM ET
Jablonec B vs. Benesov 3:15 AM ET
Fri Sep 23, 2022
Necaxa Aguascalientes vs. Mazatlan FC 7:00 PM ET
York Utd vs. Valour FC 6:30 PM ET
Atletico Huracan vs. Banfield 5:00 PM ET
Cucuta Deportivo vs. Real San Andres 4:00 PM ET
Sporting Gijon vs. UD Ibiza 3:00 PM ET
Algeria vs. Guinea 2:00 PM ET
Heracles Almelo vs. Helmond Sport 2:00 PM ET
FC Oss vs. Willem ll 2:00 PM ET
Dungannon vs. The Ports 1:45 PM ET
Falkirk vs. Partick Thistle 1:45 PM ET
Germany vs. Hungary 1:45 PM ET
Carrick Rangers vs. Larne 1:45 PM ET
Bosnia-Herzegovina vs. The Brave Falcons 1:45 PM ET
Crusaders vs. Ballymena United 1:45 PM ET
Bulgaria vs. Gibraltar 1:45 PM ET
Annan Athletic vs. Kelty Hearts 1:45 PM ET
Coleraine vs. Newry City 1:45 PM ET
Brazil vs. Ghana 1:30 PM ET
FC Dessel Sport vs. RE Virton 1:00 PM ET
Torslanda IK vs. Ullareds IK 1:00 PM ET
Green Falcons vs. Ecuador 1:00 PM ET
Cholet vs. Concarneau 12:30 PM ET
FC Red Star Saint Ouen vs. FC Martigues 12:30 PM ET
Allerheiligen vs. Treibach 12:00 PM ET
ATSV Erlangen vs. Donaustauf 12:00 PM ET
Krka vs. Bilje 12:00 PM ET
SKS Baltyk Gdynia vs. Gieksa 11:00 AM ET
Estonia vs. Malta 11:00 AM ET
Magallanes vs. Cobreloa 10:30 AM ET
KTP vs. KPV Kokkola 10:30 AM ET
Pipinsried vs. 1. FC Schweinfurt 1905 10:00 AM ET
Sumari vs. NK Bistrica 9:00 AM ET
Avantul Periam vs. Crisul Chisineu Cris 9:00 AM ET
Can Tho FC vs. Long An 6:00 AM ET
BHTS Quang Nam vs. Ba Ria Vung Tau 5:00 AM ET
Shanghai Jiading Huilong vs. Kunshan 2:00 AM ET
Thu Sep 22, 2022
Mushuc Runa vs. El Nacional Quito 7:00 PM ET
Patriotas vs. Alianza Petrolera 2:00 PM ET
Belgium vs. Wales 1:45 PM ET
Repre vs. Azerbaijan 1:45 PM ET
Reds vs. Rovers 1:45 PM ET
Liechtenstein vs. Andorra 1:45 PM ET
White and Reds vs. Clockwork Orange 1:45 PM ET
Suriname vs. Blue and White 1:00 PM ET
HSL Derthona vs. Ligorna 11:30 AM ET
Borgosesia vs. Legnano 11:00 AM ET
1.FC Frankfurt vs. Hertha Berlin 9:30 AM ET
1.FC Nurnberg vs. FC St. Gallen 6:00 AM ET
Australia vs. All Whites 5:00 AM ET
Wed Sep 21, 2022
Cimarrones de Sonora vs. Alacranes de Durango 9:05 PM ET
Deportivo Quito vs. Manta FC 7:00 PM ET
Rampla Juniors vs. Nacional 6:00 PM ET
Atletico Catarinense vs. Criciuma 6:00 PM ET
Insurers vs. Deportivo Pasto 4:05 PM ET
AD Aserri vs. Cariari Pococi 3:00 PM ET
CD Tudelano vs. Izarra 2:00 PM ET
TuRU Dusseldorf vs. Schonnebeck 12:30 PM ET
Municipal Grecia vs. AD Guanacasteca 12:00 PM ET
FC Maccabi Petah Tikva vs. Hapoel Petah Tikva 11:30 AM ET
Chisola vs. Stresa Vergante 11:00 AM ET
SK Benatky nad Jizerou vs. SK Slovan Varnsdorf 9:00 AM ET
Rimavska Sobota vs. Dukla B Bystrica 8:30 AM ET
United Riccione vs. Real Forte Querceta 8:00 AM ET
Crema vs. Corticella 8:00 AM ET
Salsomaggiore vs. Giana Erminio 8:00 AM ET
Fossano vs. Chieri 8:00 AM ET
Aglianese Calcio vs. Yellow-reds 8:00 AM ET
Vietnam vs. Lions 7:00 AM ET
Avispa Fukuoka vs. Hiroshima Sanfrecce 5:00 AM ET
Tue Sep 20, 2022
Herediano vs. Tiburones 9:00 PM ET
Once Caldas vs. Envigado 8:05 PM ET
Atletico Cali FC vs. Barranquilla FC 3:00 PM ET
Stranraer vs. Dumbarton 1:45 PM ET
AFC Wimbledon vs. Crawley Town 1:45 PM ET
Newport County vs. Forest Green Rovers 1:45 PM ET
Grimsby Town vs. Mansfield Town 1:30 PM ET
Salop vs. Port Vale 1:00 PM ET
Sheffield Wednesday vs. Burton Albion 1:00 PM ET
Shrimps vs. Hartlepool United 1:00 PM ET
Lincoln City vs. Doncaster Rovers 1:00 PM ET
Stevenage Borough vs. Wycombe Wanderers 1:00 PM ET
Northampton Town vs. Cambridge United 1:00 PM ET
Carlisle United vs. Fleetwood Town 1:00 PM ET
Tranmere Rovers vs. Bolton Wanderers 1:00 PM ET
Al-Gharafa vs. Al Rayyan 12:05 PM ET
Shams Azar Qazvin vs. Shahrdari Hamedan 9:15 AM ET
Henan Songshan Longmen vs. Shanghai Port 6:30 AM ET
Roasso vs. Grulla Morioka 5:00 AM ET
Changchun Yatai vs. Wuhan Three Towns 4:30 AM ET
Kunshan vs. Guangxi Pingguo Haliao 3:00 AM ET
Heilongjiang Ice City vs. Qingdao Youth Island 2:00 AM ET
Mon Sep 19, 2022
Tenerife vs. Malaga 4:00 PM ET
Club Nacional Asuncion vs. General Caballero JLM 3:45 PM ET
Ayacucho FC vs. Alianza FC 3:30 PM ET
Concarneau vs. Versailles 2:00 PM ET
Alessandria vs. Square Heads 1:30 PM ET
Sonderjyske vs. Vendsyssel FF 12:00 PM ET
Rad Beograd vs. FK Macva Sabac 12:00 PM ET
Ferizaj vs. FC Ballkani 8:00 AM ET
Sun Sep 18, 2022
Los Angeles FC vs. Houston Dynamo 9:30 PM ET
Club Tijuana vs. Necaxa Aguascalientes 9:05 PM ET
Atletico San Luis vs. Pachuca 9:00 PM ET
Atletico Nacional vs. Deportivo Cali 5:35 PM ET
Almagro vs. Deportivo Maipu 5:05 PM ET
Penarol vs. Cerrito 5:00 PM ET
Atletico Paranaense vs. Cuiabá 5:00 PM ET
Atletico Huila vs. Bogota FC 5:00 PM ET
UPNFM vs. Real Espana 5:00 PM ET
Chaco For Ever vs. CA Estudiantes 4:30 PM ET
Sacramento Republic vs. Orange County SC 4:00 PM ET
Aucas vs. Tecnico Universitario 3:30 PM ET
Albacete vs. Ponferradina 3:00 PM ET
Gimnasia Mendoza vs. Atletico Rafaela 2:30 PM ET
Braga vs. FC Vizela 2:30 PM ET
Binissalem vs. Platges de Calvia 2:00 PM ET
Sansinena vs. Juventud Unida Universitario 2:00 PM ET
Crucero del Norte vs. Atletico Parana 2:00 PM ET
Anderlecht vs. Kortrijk 2:00 PM ET
Olympique Lyonnais vs. Paris Saint Germain 1:45 PM ET
Almirante Brown vs. Tristan Suarez 1:30 PM ET
San Lorenzo vs. River Plate URU 1:30 PM ET
Villa San Carlos vs. Acassuso 1:30 PM ET
Victoriano Arenas vs. Puerto Nuevo 1:30 PM ET
San Telmo vs. Santamarina Tandil 1:30 PM ET
NK Celje vs. Domzale 1:15 PM ET
Universidad Catolica vs. Orense 1:00 PM ET
Molde vs. Aalesund FK 1:00 PM ET
Barakaldo vs. Urduliz 1:00 PM ET
Union Comercio vs. Comerciantes Unidos 1:00 PM ET
Caudal Deportivo vs. Union Club Ceares 1:00 PM ET
Plavi vs. Posusje 12:05 PM ET
Marbella vs. Motril 12:00 PM ET
Benfica vs. Maritimo 12:00 PM ET
Binefar vs. Barbastro 12:00 PM ET
Guijuelo vs. Laredo 12:00 PM ET
Fenerbahce vs. Alanyaspor 12:00 PM ET
Leioa vs. Aurrera Ondarroa 12:00 PM ET
Columbus Crew vs. Portland Timbers 12:00 PM ET
Zamora vs. Rayo Cantabria 11:30 AM ET
Standard Liege vs. Club Brugge 11:30 AM ET
Flandria vs. Instituto de Cordoba 11:25 AM ET
Leganes B vs. Gimnastica Segoviana 11:15 AM ET
Carlos Stein vs. Alianza Lima 11:00 AM ET
Goztepe vs. Altinordu FK 11:00 AM ET
AS Roma vs. Atalanta 11:00 AM ET
Alverca vs. Fontinhas 11:00 AM ET
Sanliurfaspor vs. Ankaraspor 11:00 AM ET
Sheriff Tiraspol vs. Zimbru Chisinau 11:00 AM ET
Green Eagles vs. MAT 11:00 AM ET
Warriors vs. FK Jerv 11:00 AM ET
JJK Jyvaskyla vs. OTP 11:00 AM ET
Taranto vs. Fidelis Andria 10:30 AM ET
Djurgarden vs. IFK Goteborg 10:30 AM ET
Crotone vs. Monterosi 10:30 AM ET
Rampla Juniors vs. Central Espanol FC 10:30 AM ET
Audace Cerignola vs. Catanzaro 10:30 AM ET
Deportivo Alaves vs. SD Huesca 10:15 AM ET
Red Bull Salzburg vs. Rapid Wien 10:00 AM ET
Zrinjski Mostar vs. Igman Konjic 10:00 AM ET
Crvena zvezda vs. Napredak 10:00 AM ET
FK Suduva vs. Banga 9:55 AM ET
FC Vlasim vs. Slavia Prague B 9:30 AM ET
Paide Linnameeskond vs. Tallinna JK Legion 9:15 AM ET
Lausanne Sports vs. FC Zurich 9:00 AM ET
Hradec Kralove vs. Fastav Zlin 9:00 AM ET
UN Kaerjeng 97 vs. Union Titus Petange 9:00 AM ET
Slovacko vs. Baumit Jablonec 9:00 AM ET
Victoria Rosport vs. UNA Strassen 9:00 AM ET
Kiffen vs. KuPS Akatemia 9:00 AM ET
Sokol Sieniawa vs. Podhale Nowy Targ 9:00 AM ET
AC Oulu vs. HIFK 9:00 AM ET
Falkenberg vs. Vanersborgs IF 9:00 AM ET
RE Virton vs. Beerschot VA 9:00 AM ET
SJK Akatemia vs. IF Gnistan 9:00 AM ET
Union Berlin vs. VfL Wolfsburg 8:30 AM ET
FC Aarau vs. Basel 8:30 AM ET
Masafi vs. Al Hamriyah 8:30 AM ET
White-Reds vs. Juventus 8:00 AM ET
Mamelodi Sundowns vs. AmaZulu FC 8:00 AM ET
HNK Rijeka vs. Sibenik 8:00 AM ET
A.C.D. Nardo vs. Citta di Fasano 8:00 AM ET
Helsingborg vs. Malmo FF 8:00 AM ET
Stade Brest vs. AC Ajaccio 8:00 AM ET
KFUM Oslo vs. Bryne 8:00 AM ET
Taby vs. Team TG FF 8:00 AM ET
Westfalia Rhynern vs. Vreden 8:00 AM ET
Osasuna vs. Getafe 8:00 AM ET
Zaglebie Sosnowiec vs. Chojniczanka Chojnice 8:00 AM ET
Red Lightning vs. Sakaryaspor 8:00 AM ET
Fiorentina vs. FC Hellas Verona 8:00 AM ET
Nacional vs. Trofense 8:00 AM ET
Leganes vs. Burgos 8:00 AM ET
Kocaelispor vs. 1928 Bucaspor 8:00 AM ET
Sturm Graz vs. SC Austria Lustenau 7:30 AM ET
Rimini vs. Olbia 7:30 AM ET
Kastamonuspor vs. Balikesirspor 7:30 AM ET
Torpedo Kutaisi vs. Dinamo Batumi 7:00 AM ET
Umea FC vs. IFK Haninge 7:00 AM ET
Eichede vs. GW Siebenbaumen 7:00 AM ET
College Europa vs. Girona B 7:00 AM ET
Eidsvold TF vs. Hodd 7:00 AM ET
PeKa vs. KaPa 7:00 AM ET
Las Rozas vs. AD Torrejon 7:00 AM ET
Atlantis vs. NJS 7:00 AM ET
Montanesa vs. Vilafranca 7:00 AM ET
SSV Jahn Regensburg vs. FC St. Pauli 6:30 AM ET
Real Aranjuez vs. Pozuelo de Alarcon 6:30 AM ET
FC Heidenheim vs. Kaiserslautern 6:30 AM ET
Trival Valderas vs. Canillas 6:30 AM ET
Tallinna FC Levadia vs. FC Kuressaare 6:30 AM ET
Frem vs. Esbjerg 6:00 AM ET
Kajaanin Haka vs. VIFK 6:00 AM ET
Tennis Borussia Berlin vs. Zero-Three 6:00 AM ET
Saint Mirren vs. Celtic FC 6:00 AM ET
Benfica B vs. Lions of the Mountain Range 5:00 AM ET
Resources Capital vs. Hong Kong FC 5:00 AM ET
FC Tokyo vs. Kyoto Sanga 5:00 AM ET
Zweigen Kanazawa vs. Trinita 4:00 AM ET
FC Liefering vs. FC Dornbirn 1913 3:30 AM ET
Chlumec nad Cidlinou vs. Pardubice B 3:15 AM ET
FC Buzau vs. Dinamo Bucuresti 3:00 AM ET
Ironworkers vs. FC Brasov 3:00 AM ET
Pegasus vs. Pohang Steelers 1:00 AM ET
Yokohama F. Marinos vs. Consadole Sapporo 12:00 AM ET
Sat Sep 17, 2022
LA Galaxy vs. Colorado Rapids 9:30 PM ET
San Diego Loyal vs. Phoenix Rising 9:00 PM ET
Monterey Bay vs. Indy Eleven 9:00 PM ET
Real Salt Lake vs. FC Cincinnati 8:30 PM ET
Villa Dalmine vs. Los Cirujas 7:40 PM ET
Sporting Kansas City vs. Minnesota United FC 7:30 PM ET
Orlando City vs. Toronto FC 6:30 PM ET
Chattanooga Red Wolves vs. Kickers 6:30 PM ET
Blooming vs. Independiente Petrolero 6:30 PM ET
Union Magdalena vs. Jaguares de Cordoba 6:10 PM ET
Hartford Athletic vs. Las Vegas Lights 6:00 PM ET
Deportes Tolima vs. Once Caldas 4:05 PM ET
AD Guanacasteca vs. Municipal Perez Zeledon 4:00 PM ET
Cordoba vs. Rayo Majadahonda 3:30 PM ET
Cartaya vs. Ceuta B 3:30 PM ET
Covadonga vs. Luarca 3:00 PM ET
Pirata vs. Deportivo Coopsol 3:00 PM ET
Athletic Bilbao vs. Rayo Vallecano 3:00 PM ET
Avai vs. Atletico Mineiro 2:30 PM ET
Boavista vs. Sporting Lisbon 2:30 PM ET
Always Ready vs. Club Aurora 2:00 PM ET
Fortuna Sittard vs. Excelsior SBV 2:00 PM ET
Torino vs. Sassuolo 1:45 PM ET
Middlesbrough vs. Millers 1:45 PM ET
Hamburger SV vs. Fortuna Dusseldorf 1:30 PM ET
Panathinaikos vs. FC PAS Giannina 1:30 PM ET
FC Rapid Bucuresti vs. CS Mioveni 1:30 PM ET
CF Intercity vs. Real Sociedad B 1:30 PM ET
Temperley vs. Sacachispas 1:30 PM ET
Universidad Cesar Vallejo vs. Sport Huancayo 1:15 PM ET
Deportivo Macara vs. Gualaceo 1:00 PM ET
Alcala vs. Paracuellos Antamira 1:00 PM ET
Granada vs. CD Mirandes 12:30 PM ET
Andorra vs. SD Eibar 12:30 PM ET
Lealtad vs. Tuilla 12:30 PM ET
Guarnizo vs. Solares 12:30 PM ET
Hajduk Split vs. Istra 1961 12:05 PM ET
Estoril Praia vs. Porto 12:00 PM ET
Istanbulspor vs. Besiktas 12:00 PM ET
Espanyol B vs. Alzira 12:00 PM ET
Aurrera de Vitoria vs. CD Vitoria 12:00 PM ET
Le club doyen vs. Annecy 12:00 PM ET
FC Atromitos vs. Lamia 12:00 PM ET
Vitesse Arnhem vs. Volendam 11:45 AM ET
Cercle Brugge vs. Kustboys 11:15 AM ET
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe vs. FC Botosani 11:00 AM ET
Al-Waab vs. Al Kharitiyath 11:00 AM ET
Albinoleffe vs. Vicenza 10:30 AM ET
Rakow Czestochowa vs. Radomiak Radom 10:30 AM ET
Real Oviedo vs. UD Ibiza 10:15 AM ET
Frigg Oslo FK vs. Alta IF 10:00 AM ET
Ulf vs. Brann 10:00 AM ET
Swit Skolwin vs. Vineta Wolin 10:00 AM ET
Wolfsberger AC vs. TSV Hartberg 10:00 AM ET
AGF Aarhus vs. Aalborg 10:00 AM ET
Halmstad vs. Osters 10:00 AM ET
Gil Vicente vs. Rio Ave 9:30 AM ET
FC Porto B vs. Torreense 9:30 AM ET
FK Pribram vs. Trinec 9:30 AM ET
Genoa vs. Canaries 9:15 AM ET
Gillingham vs. Mansfield Town 9:00 AM ET
Rangers vs. Dundee Utd 9:00 AM ET
Gieksa vs. Unia Swarzedz 9:00 AM ET
Dagenham & Redbridge vs. Altrincham 9:00 AM ET
Zborjovka Brno vs. FK Teplice 9:00 AM ET
Oxford United vs. Dons 9:00 AM ET
Peterhead vs. Kelty Hearts 9:00 AM ET
Thor Akureyri vs. Fylkir 9:00 AM ET
Us vs. Hartlepool United 9:00 AM ET
Civil Service Strollers vs. Fraserburgh 9:00 AM ET
Dundee FC vs. Inverness 9:00 AM ET
Yeovil Town vs. Chesterfield 9:00 AM ET
Burnley vs. Bristol City 9:00 AM ET
Bolton Wanderers vs. Posh 9:00 AM ET
Dumbarton vs. Bonnyrigg Rose 9:00 AM ET
Orkla vs. Byasen 9:00 AM ET
Northampton Town vs. Rochdale 9:00 AM ET
Partick Thistle vs. Cove Rangers 9:00 AM ET
Breidablik vs. IBV Vestmannaeyja 9:00 AM ET
Forest Green Rovers vs. Shrimps 9:00 AM ET
Stenhousemuir vs. Elgin City 9:00 AM ET
Raufoss IL vs. Start 9:00 AM ET
Hatters vs. Harrogate Town 9:00 AM ET
Portsmouth vs. Pilgrams 9:00 AM ET
Airdrieonians vs. Clyde 9:00 AM ET
Throttur Vogar vs. Kordrengir 9:00 AM ET
Crewe Alexandra vs. Crawley Town 9:00 AM ET
Livingston FC vs. Kilmarnock 9:00 AM ET
Olimpia Elblag vs. Siarka Tarnobrzeg 9:00 AM ET
O's vs. Walsall 9:00 AM ET
Austria Salzburg vs. UFC Hallein 9:00 AM ET
Derby County vs. Wycombe Wanderers 9:00 AM ET
Dunfermline Athletic vs. Falkirk 9:00 AM ET
HK Kopavogur vs. Vestri 9:00 AM ET
Frydlant nad Ostravici vs. Hlucin 8:30 AM ET
Augsburg vs. Bayern Munchen 8:30 AM ET
Persija Jakarta vs. Madura United 8:30 AM ET
Cardiff Metropolitan vs. The New Saints 8:30 AM ET
Kozakken Boys vs. Quick Boys 8:00 AM ET
Nardo vs. Melhus 8:00 AM ET
NK Tabor Sezana vs. Koper 8:00 AM ET
Girondins Bordeaux vs. Dijon 8:00 AM ET
ällskapet (The Society) vs. Ostersunds FK 8:00 AM ET
FK Spartaks vs. Valmieras FK 8:00 AM ET
Triestina vs. White Shirts 7:30 AM ET
Katwijk vs. De Treffers 7:00 AM ET
Lernayin Artsakh vs. FC Ararat-Armenia 7:00 AM ET
Wuppertaler vs. SV Lippstadt 7:00 AM ET
Nordstrand vs. Lokomotiv Oslo 7:00 AM ET
RSV Eintracht vs. Rostocker FC 7:00 AM ET
Bocholt vs. Alemannia Aachen 7:00 AM ET
Pansdorf vs. Heider SV 7:00 AM ET
Frosinone vs. Pink-Blacks 7:00 AM ET
Unterhaching vs. Pipinsried 7:00 AM ET
Cagliari vs. Bari 7:00 AM ET
Steinbach Haiger vs. FSV Frankfurt 7:00 AM ET
Wolverhampton Wanderers vs. Manchester City 6:30 AM ET
Ullareds IK vs. Onsala 6:30 AM ET
Police Tero vs. Buriram United 6:30 AM ET
Berceo vs. Yague 6:30 AM ET
Nakhon Ratchasima FC vs. Lamphun Warrior 6:00 AM ET
BKMA vs. Ararat Yerevan 6:00 AM ET
SV Darmstadt 98 vs. 1.FC Nurnberg 6:00 AM ET
Vasalunds IF vs. BK Forward 6:00 AM ET
Sund IF vs. Skelleftea FF 6:00 AM ET
Varzim vs. Felgueiras 5:00 AM ET
Persik Kediri vs. Arema FC 4:00 AM ET
Jubilo Iwata vs. Cerezo Osaka 4:00 AM ET
Vyskov vs. SK Prostejov 3:15 AM ET
Monaro Panthers vs. O'Connor Knights 3:00 AM ET
Fri Sep 16, 2022
Plaza Amador vs. San Francisco 8:00 PM ET
Deportivo Cuenca vs. Cumbaya 7:00 PM ET
The Strongest vs. Nacional Potosi 6:00 PM ET
Real Valladolid vs. Cadiz 3:00 PM ET
Levante vs. FC Cartagena SAD 3:00 PM ET
Aston Villa vs. Southampton 2:00 PM ET
The Great Old vs. Seraing 1:45 PM ET
Legia Warszawa vs. Miedz Legnica 1:30 PM ET
SKU Amstetten vs. SK Vorwarts Steyr 1:30 PM ET
Zwolle vs. ADO Den Haag 1:00 PM ET
De Graafschap vs. Almere City 1:00 PM ET
Helmond Sport vs. Dordrecht 1:00 PM ET
The Yellow Wolves vs. Farul Constanta 1:00 PM ET
Sterrendragers vs. Jong Ajax 1:00 PM ET
NAC Breda vs. FC Utrecht 1:00 PM ET
Al Sahel vs. Kuwait SC 12:40 PM ET
Neuchatel Xamax FC vs. FC Thun 12:30 PM ET
FC Martigues vs. Les sangliers 12:30 PM ET
Deutschlandsberger vs. Gleisdorf 12:30 PM ET
Nancy vs. Bastia-Borgo 12:30 PM ET
Wiener Sport-Club vs. Wiener Viktoria 12:30 PM ET
VfB Hallbergmoos-Goldach vs. Ismaning 12:30 PM ET
USL Dunkerque vs. Cholet 12:30 PM ET
Elverum vs. Brumunddal 12:30 PM ET
Hertha Wiesbach vs. Jagersburg 12:00 PM ET
FC Rouen vs. Granville 12:00 PM ET
Residents Kopaníc vs. Povazska Bystrica 12:00 PM ET
TSV Buchbach vs. Hankofen-Hailing 12:00 PM ET
FV Illertissen vs. Wurzburger Kickers 12:00 PM ET
Altglienicke vs. ZFC Meuselwitz 12:00 PM ET
Luckenwalde vs. Lichtenberg 12:00 PM ET
CSKA Sofia vs. Septemvri Sofia 11:30 AM ET
Fremad Amager vs. Herfolge Koge 11:30 AM ET
FC Blau-Weiss Linz vs. SKNV St. Polten 11:10 AM ET
Piast Gliwice vs. Slask Wroclaw 11:00 AM ET
FC Vitebsk vs. BATE Borisov 11:00 AM ET
Athlitiki Enosi Lemeso vs. Doxa 11:00 AM ET
HJS Akatemia vs. VJS 11:00 AM ET
Arka Gdynia vs. Chrobry Glogow 11:00 AM ET
Riga FC vs. Liepajas Metalurgs 10:00 AM ET
Al Ittihad Kalba vs. Al Dhafra 8:45 AM ET
Alashkert vs. Van 7:00 AM ET
Noah vs. FC Shirak 7:00 AM ET
Spartak Varna vs. Botev Plovdiv 7:00 AM ET
Maccabi Yavne vs. MS Ironi Kuseife 6:45 AM ET
Hapoel Migdal HaEmek vs. Hapoel Ra'anana 6:30 AM ET
Persib Bandung vs. Barito Putera 3:30 AM ET
Thu Sep 15, 2022
America de Cali vs. Deportivo Pereira 8:05 PM ET
Club Nacional Asuncion vs. Club Olimpia 6:15 PM ET
FC Koln vs. Slovacko 2:00 PM ET
Hapoel Be'er Sheva vs. Villarreal 2:00 PM ET
Foggia vs. Virtus Francavilla 2:00 PM ET
Steaua Bucuresti vs. Anderlecht 2:00 PM ET
Palestino vs. Universidad de Chile 1:30 PM ET
Ettifaq FC vs. Al Raed 1:00 PM ET
Kazma SC vs. Al Nasr Dubai 12:40 PM ET
Zalgiris Vilnius vs. Basel 11:45 AM ET
AZ Alkmaar vs. FC Vaduz 11:45 AM ET
Slavia Praha vs. FC Ballkani 11:45 AM ET
CFR Cluj vs. Sivasspor 11:45 AM ET
Real Sociedad vs. Omonia Nicosia 11:45 AM ET
KAA Gent vs. Rovers 11:45 AM ET
Feyenoord vs. Sturm Graz 11:45 AM ET
Pyunik FC vs. Slovan Bratislava 11:45 AM ET
Sheriff Tiraspol vs. Manchester United 11:45 AM ET
Hapoel Ramat Gan vs. FC Maccabi Petah Tikva 11:30 AM ET
Al Jazira vs. Al Ain 11:30 AM ET
Al Hussein vs. Al Arabi 11:00 AM ET
Magallanes vs. Bohemians 10:30 AM ET
Cerrito vs. Fenix 10:30 AM ET
Hapoel Kfar Shalem vs. Maccabi Ironi Ashdod 10:00 AM ET
Al Wasl FC vs. Fujairah 8:45 AM ET
Persis Solo vs. Bali United 8:30 AM ET
Persikabo 1973 vs. PSS Sleman 4:00 AM ET
Guangxi Pingguo Haliao vs. Shanghai Jiading Huilong 2:00 AM ET
Wed Sep 14, 2022
Club America vs. Santos Laguna 9:05 PM ET
Colorado Rapids vs. San Jose Earthquakes 9:00 PM ET
Vancouver Whitecaps vs. LA Galaxy 9:00 PM ET
Austin FC vs. Real Salt Lake 8:15 PM ET
Flamengo RJ vs. Sao Paulo 7:45 PM ET
Union Omaha vs. Kickers 7:00 PM ET
Maryland Bobcats vs. LA Force 6:00 PM ET
River Plate vs. Banfield 5:00 PM ET
Maccabi Haifa vs. Paris Saint Germain 2:00 PM ET
Chelsea vs. Red Bull Salzburg 2:00 PM ET
Manchester City vs. Borussia Dortmund 2:00 PM ET
Rangers vs. Napoli 2:00 PM ET
Real Madrid vs. RB Leipzig 2:00 PM ET
Norwich City vs. Bristol City 1:45 PM ET
AC Milan vs. Dinamo Zagreb 11:45 AM ET
Sloga Doboj vs. Zrinjski Mostar 11:00 AM ET
KaPa vs. KuPS Akatemia 11:00 AM ET
Olbia vs. Vis Pesaro 11:00 AM ET
Gubbio vs. Alessandria 11:00 AM ET
1928 Bucaspor vs. Ankara Demirspor 11:00 AM ET
Start Brno vs. Fastav Zlin 9:30 AM ET
Hajduk Split vs. HNK Rijeka 9:30 AM ET
Sogdiana vs. Neftchi Fargona 9:00 AM ET
Viktoria Zizkov vs. FK Teplice 9:00 AM ET
Igman Konjic vs. Tuzla City 9:00 AM ET
Viitorul Ianca vs. Ironworkers 8:30 AM ET
Foresta Suceava vs. Dante Botosani 8:30 AM ET
Tanzania Prisons vs. Street Boys 8:00 AM ET
Turgutluspor vs. Kusadasispor 7:30 AM ET
Viettel FC vs. Nam Dinh 7:15 AM ET
Tianjin Jinmen Tiger vs. Henan Songshan Longmen 6:30 AM ET
Shandong Taishan vs. Wuhan Three Towns 6:30 AM ET
Spaeri vs. Torpedo Kutaisi 6:30 AM ET
Binh Dinh vs. Hai Phong FC 6:00 AM ET
Kyoto Sanga vs. Yokohama F. Marinos 5:00 AM ET
Omiya Ardija vs. Trinita 5:00 AM ET
Incheon United vs. Ulsan Hyundai 5:00 AM ET
Oakleigh Cannons vs. Macarthur FC 4:30 AM ET
Tue Sep 13, 2022
Alajuelense vs. Alianza FC 9:00 PM ET
Academy vs. Red and Black 7:30 PM ET
Sporting Kansas City vs. DC United 7:30 PM ET
CF Montreal vs. Chicago Fire 6:30 PM ET
Atletico Huracan vs. Barracas Central 5:00 PM ET
Olympique Marseille vs. Eintracht Frankfurt 2:00 PM ET
Liverpool FC vs. Ajax 2:00 PM ET
White-reds vs. Feralpisalo 2:00 PM ET
Little Tigers vs. Mantova 2:00 PM ET
Eastleigh vs. Yeovil Town 1:45 PM ET
Pilgrams vs. Oxford United 1:45 PM ET
Hampton & Richmond FC vs. Chippenham 1:45 PM ET
Walsall vs. Colchester United 1:45 PM ET
Lincoln City vs. Derby County 1:45 PM ET
Boreham Wood vs. Maidenhead United 1:45 PM ET
Shrimps vs. Sheffield Wednesday 1:45 PM ET
Ebbsfleet United vs. Braintree Town FC 1:45 PM ET
Stevenage Borough vs. Newport County 1:45 PM ET
Wycombe Wanderers vs. Accrington Stanley 1:45 PM ET
Posh vs. Fleetwood Town 1:45 PM ET
Woking vs. Oldham Athletic 1:45 PM ET
Grimsby Town vs. Gillingham 1:45 PM ET
Dulwich Hamlet vs. Hemel Hempstead Town 1:45 PM ET
Barrow vs. Doncaster Rovers 1:45 PM ET
Barnsley vs. Port Vale 1:45 PM ET
Ipswich Town vs. Bristol Rovers 1:45 PM ET
Leamington vs. Kettering Town 1:45 PM ET
Crawley Town vs. Hatters 1:45 PM ET
Derry City vs. The Bit O'Red 1:45 PM ET
Torquay United vs. Solihull Moors 1:45 PM ET
Burton Albion vs. Portsmouth 1:45 PM ET
Charlton Athletic vs. Forest Green Rovers 1:45 PM ET
Boston United FC vs. Buxton 1:45 PM ET
Mansfield Town vs. Carlisle United 1:45 PM ET
Niendorfer TSV vs. Hamm United 12:30 PM ET
Al-Gharafa vs. Al Markhiya 12:15 PM ET
Norrby IF vs. Halmstad 12:00 PM ET
Sporting Lisbon vs. Tottenham Hotspur 11:45 AM ET
Young Africans vs. Mtibwa Sugar 11:00 AM ET
Gasogi United vs. Bugesera FC 8:00 AM ET
Sai Gon FC vs. Hanoi FC 7:15 AM ET
Jeju United vs. Daegu FC 5:30 AM ET
Gyeongnam FC vs. Gimpo FC 5:00 AM ET
Mon Sep 12, 2022
Los Cirujas vs. Belgrano 7:10 PM ET
Deportivo Santani vs. San Lorenzo 4:00 PM ET
Sport Huancayo vs. Universidad San Martin de Porres 3:30 PM ET
Steaua Bucuresti vs. Voluntari 1:00 PM ET
Los Andes vs. Ituzaingo 1:00 PM ET
Diosgyor VTK vs. MTK Budapest 1:00 PM ET
Jong PSV vs. Den Bosch 1:00 PM ET
Jong Ajax vs. NAC Breda 1:00 PM ET
Mechtersheim vs. Arminia Ludwigshafen 12:00 PM ET
Viborg FF vs. AC Horsens 12:00 PM ET
Paok FC vs. Lamia 11:00 AM ET
Besiktas vs. Istanbul Buyuksehir Belediyespor 11:00 AM ET
Heilongjiang Ice City vs. Kunshan 6:30 AM ET
Qingdao Youth Island vs. Shanghai Jiading Huilong 2:00 AM ET
Sun Sep 11, 2022
Pachuca vs. Club Tijuana 8:05 PM ET
Herediano vs. CS Cartagines 6:30 PM ET
La Academia vs. San Francisco 6:15 PM ET
FBC Melgar vs. Deportivo Municipal 6:00 PM ET
Deportivo Maipu vs. Alvarado 5:30 PM ET
Motagua Tegucigalpa vs. Victoria 5:00 PM ET
Goias vs. Flamengo RJ 5:00 PM ET
Aucas vs. Club Sport Emelec 4:30 PM ET
Jaguares de Cordoba vs. Atletico Nacional 4:05 PM ET
Cruz Azul vs. Mazatlan FC 4:00 PM ET
Ciudad de Lucena vs. Cordoba B 3:00 PM ET
SD Huesca vs. Malaga 3:00 PM ET
Municipal Garabito vs. Asociacion Deportiva Carmelita 3:00 PM ET
Real Sociedad vs. Club Olimpia 3:00 PM ET
Rio Ave vs. Braga 2:30 PM ET
Independiente vs. Delfin SC 2:00 PM ET
CD Gerena vs. Conil 2:00 PM ET
KAA Gent vs. Zulte Waregem 2:00 PM ET
Real Avila vs. Atletico Astorga 2:00 PM ET
Gremio vs. Vasco 2:00 PM ET
Llerenense vs. Azuaga 2:00 PM ET
Juventus vs. Salernitana 1:45 PM ET
Castelldefels vs. College Europa 1:30 PM ET
Alzira vs. Prat 1:00 PM ET
CAP Ciudad de Murcia vs. Caravaca 1:00 PM ET
Getafe vs. Real Sociedad 12:30 PM ET
Union Club Ceares vs. Lealtad 12:30 PM ET
Botev Vratsa vs. Ludogorets Razgrad 12:15 PM ET
Slavia Praha vs. Ceske Budejovice 12:00 PM ET
Trofense vs. Moreirense 12:00 PM ET
Eyupspor vs. Adanaspor AS 12:00 PM ET
Altay vs. Bodrumspor 12:00 PM ET
Kasimpasa vs. Galatasaray 12:00 PM ET
Al Riffa vs. Al Shabab Dubai 12:00 PM ET
SIF vs. AGF Aarhus 11:00 AM ET
Celta Vigo B vs. Cordoba 11:00 AM ET
Kristiansund BK vs. Valerenga 11:00 AM ET
Namungo vs. Ruvu Shooting 11:00 AM ET
Lazio vs. FC Hellas Verona 11:00 AM ET
CE Sabadell vs. Cornella 11:00 AM ET
Sporting Cristal vs. Club Cienciano 11:00 AM ET
Hassania Agadir vs. Olympique Khouribga 11:00 AM ET
Frigg Oslo FK vs. Traeff 11:00 AM ET
FK Macva Sabac vs. Loznica 11:00 AM ET
FK Jerv vs. Molde 11:00 AM ET
Rakow Czestochowa vs. Legia Warszawa 10:30 AM ET
AS Trencin vs. Spartak Trnava 10:30 AM ET
Freiburg vs. Borussia Monchengladbach 10:30 AM ET
Virtus Francavilla vs. ACR Messina 10:30 AM ET
Malmo FF vs. IFK Norrkoping 10:30 AM ET
Crotone vs. Monopoli 10:30 AM ET
FK Novi Pazar vs. Crvena zvezda 10:00 AM ET
CSKA Sofia vs. Slavia Sofia 9:45 AM ET
AZ Alkmaar vs. FC Twente Enschede 9:45 AM ET
Young Boys vs. Lugano 9:30 AM ET
Rogaska vs. Fuzinar 9:30 AM ET
Basel vs. Grasshopper 9:30 AM ET
Yupanqui vs. Central Ballester 9:00 AM ET
Sollentuna IF vs. MAIF 9:00 AM ET
Jaro vs. KPV Kokkola 9:00 AM ET
Turan vs. Kairat Almaty 9:00 AM ET
Deportivo Paraguayo vs. Defensores de Cambaceres 9:00 AM ET
Sivasspor vs. Istanbulspor 9:00 AM ET
Erndtebruck vs. Westfalia Rhynern 9:00 AM ET
UNA Strassen vs. UN Kaerjeng 97 9:00 AM ET
Sol de Mayo vs. Cipolletti 9:00 AM ET
Dynamo Kiev vs. FC Lviv 9:00 AM ET
Hafnarfjordur vs. Akranes 9:00 AM ET
Shkupi vs. Romantics 9:00 AM ET
Posusje vs. Zrinjski Mostar 9:00 AM ET
Leiknir vs. Valur Reykjavik 9:00 AM ET
Marinhense vs. Uniao Leiria 9:00 AM ET
Spartak Pleven vs. Vitosha Bistritsa 9:00 AM ET
KR Reykjavik vs. Stjarnan 9:00 AM ET
VfL Vichttal vs. Eintracht Hohkeppel 8:30 AM ET
Legnano vs. US Sestri Levante 1919 8:00 AM ET
Bryne vs. Sogndal 8:00 AM ET
Aglianese Calcio vs. Corticella 8:00 AM ET
Real Madrid vs. Mallorca 8:00 AM ET
Fredrikstad vs. Ulf 8:00 AM ET
Crema vs. Lentigione 8:00 AM ET
Sporting Gijon vs. Green and Whites 8:00 AM ET
GAIS Goteborg vs. Angelholms FF 8:00 AM ET
Varesina vs. Breno 8:00 AM ET
VPS vs. KuPS 8:00 AM ET
Sona vs. Folgore Caratese 8:00 AM ET
SC Austria Lustenau vs. LASK Linz 7:30 AM ET
Cambuur Leeuwaarden vs. Groningen 7:30 AM ET
PSV Eindhoven vs. RKC 7:30 AM ET
FC Wil 1900 vs. AC Bellinzona 7:15 AM ET
Servette vs. FC Zurich 7:15 AM ET
FK Kauno Zalgiris vs. Zalgiris Vilnius 7:00 AM ET
Aalborg vs. Lyngby 7:00 AM ET
VfB Auerbach vs. Bischofswerdaer 7:00 AM ET
Kaiserslautern vs. SV Darmstadt 98 6:30 AM ET
Ullareds IK vs. Husqvarna FF 6:30 AM ET
Westerlo vs. Anderlecht 6:30 AM ET
Portugalete vs. Leioa 6:30 AM ET
Tallinna Kalev vs. Tallinna FC Levadia 6:30 AM ET
Getafe B vs. Real Aranjuez 6:30 AM ET
Esbjerg vs. Hellerup IK 6:00 AM ET
Fuenlabrada vs. Ceuta 6:00 AM ET
Ostersunds FK vs. Skelleftea FF 6:00 AM ET
Ibiza Islas Pitiusas vs. Mallorca B 6:00 AM ET
Atalanta vs. Cremonese 5:30 AM ET
FC Utrecht vs. Vitesse Arnhem 5:15 AM ET
KuPS Akatemia vs. PeKa 5:00 AM ET
Slavia Prague B vs. FK Pribram 3:15 AM ET
Ulsan Hyundai vs. Pohang Steelers 2:30 AM ET
Nantong Zhiyun vs. Sichuan Jiuniu 2:30 AM ET
Bucheon FC vs. Ansan Greeners 2:00 AM ET
Sat Sep 10, 2022
Jeonnam Dragons vs. Gwangju FC 11:30 PM ET
Phoenix Rising vs. Oakland Roots 9:30 PM ET
San Carlos vs. AD Guanacasteca 9:00 PM ET
Vida vs. UPNFM 8:30 PM ET
Real Salt Lake vs. DC United 8:30 PM ET
Palmeiras vs. EC Juventude 7:00 PM ET
Reboceros de La Piedad vs. Uruapan 7:00 PM ET
Seattle Sounders vs. Austin FC 7:00 PM ET
Instituto de Cordoba vs. Gimnasia Jujuy 6:40 PM ET
Philadelphia Union vs. Orlando City 6:30 PM ET
FC Cincinnati vs. San Jose Earthquakes 6:30 PM ET
Chattanooga vs. LA Force 6:30 PM ET
Central Espanol FC vs. Racing Montevideo 6:30 PM ET
New York Red Bulls vs. New England Revolution 5:00 PM ET
Diablos Rojos vs. Palestino 4:30 PM ET
Club Bolivar vs. Universitario de Vinto 4:15 PM ET
Guairena FC vs. Libertad 3:45 PM ET
Defensores de Belgrano vs. Deportivo Riestra 3:10 PM ET
Levante vs. Villarreal B 3:00 PM ET
Porto vs. GD Chaves 2:30 PM ET
Nashville SC vs. LA Galaxy 2:30 PM ET
Hercules vs. Badalona Futur 2:00 PM ET
Olympique Marseille vs. OSC Lille 2:00 PM ET
Sampdoria vs. AC Milan 1:45 PM ET
Fortuna Dusseldorf vs. FC Hansa Rostock 1:30 PM ET
Gimnastic Tarragona vs. CF Intercity 1:30 PM ET
Mamelodi Sundowns vs. Golden Arrows 1:00 PM ET
MOL Fehervar FC vs. Mezokovesd-Zsory FC 1:00 PM ET
Guadalajara vs. Montijo 12:30 PM ET
TSC Backa Topola vs. FK Kolubara 12:00 PM ET
Sakaryaspor vs. Denizlispor 12:00 PM ET
Basconia vs. Aurrera de Vitoria 12:00 PM ET
FK Teplice vs. Sparta Praha 12:00 PM ET
Ajax vs. SC Heerenveen 11:45 AM ET
Seraing vs. Club Brugge 11:15 AM ET
FC PAS Giannina vs. Levadiakos 11:15 AM ET
FC St. Gallen vs. FC Sion 11:00 AM ET
Budapest Honved vs. Kecskemeti 10:45 AM ET
ArzignanoChiampo vs. Triestina 10:30 AM ET
Feralpisalo vs. Little Tigers 10:30 AM ET
Hodd vs. Asker 10:30 AM ET
SK Lisen vs. Vysocina Jihlava 10:00 AM ET
Hercules vs. JJK Jyvaskyla 10:00 AM ET
Paris Saint Germain vs. Stade Brest 10:00 AM ET
Hutnik Krakow vs. Olimpia Elblag 9:00 AM ET
Vanersborgs IF vs. Atvidabergs 9:00 AM ET
Fjolnir vs. Grotta 9:00 AM ET
Pilica Bialobrzegi vs. Ursus Warszawa 9:00 AM ET
Malmo FF vs. FC Trollhattan 9:00 AM ET
Fylkir vs. Throttur Vogar 9:00 AM ET
FK Humenne vs. Petrzalka 9:00 AM ET
Lokomotiv Oslo vs. Lyn 9:00 AM ET
Povazska Bystrica vs. Slovan Bratislava B 9:00 AM ET
FC Kuressaare vs. Nomme JK Kalju 9:00 AM ET
IFK Haninge vs. Gefle 9:00 AM ET
Sportivo Iteno vs. Guarani de Trinidad 9:00 AM ET
BK Forward vs. Hammarby IF 9:00 AM ET
Haukar vs. Magni 9:00 AM ET
Chiasso vs. Young Boys II 9:00 AM ET
Al Ain vs. Al Dhafra 8:45 AM ET
Esteghlal F.C. vs. Nassaji Mazandaran 8:30 AM ET
Bandirmaspor vs. Keciorengucu 8:30 AM ET
Eintracht Frankfurt vs. VfL Wolfsburg 8:30 AM ET
Bayern Munchen vs. VfB Stuttgart 8:30 AM ET
Paksi FC vs. Debreceni VSC 8:30 AM ET
Napoli vs. Spezia 8:00 AM ET
Usti nad Labem vs. Chlumec nad Cidlinou 8:00 AM ET
NJS vs. JIPPO Joensuu 8:00 AM ET
Yellows vs. Aluminium Arak 8:00 AM ET
Grazer AK vs. SV Horn 7:30 AM ET
Ahlafors IF vs. Karlslunds IF HFK 7:00 AM ET
SpVgg Bayern Hof vs. FC Saarbrucken 7:00 AM ET
Kickers Offenbach vs. VfR Aalen 7:00 AM ET
Komet Arsten vs. Hemelingen 7:00 AM ET
Quick Boys vs. Katwijk 7:00 AM ET
Aubstadt vs. FV Illertissen 7:00 AM ET
OS TF vs. Nordstrand 7:00 AM ET
Wurzburger Kickers vs. TSV Buchbach 7:00 AM ET
Eskilsminne IF vs. BK Astrio 7:00 AM ET
Spvgg Ansbach 09 vs. Turkgucu Munchen 7:00 AM ET
RANS Nusantara vs. Persik Kediri 6:15 AM ET
SC Paderborn 07 vs. SSV Jahn Regensburg 6:00 AM ET
Lichtenberg vs. Altglienicke 6:00 AM ET
FC Viktoria Berlin vs. Tennis Borussia Berlin 6:00 AM ET
Brommapojkarna vs. Striped Ones 6:00 AM ET
Kyoto Sanga vs. Kashima Antlers 5:00 AM ET
Vilafranquense vs. Benfica B 5:00 AM ET
Cerezo Osaka vs. Sagan 5:00 AM ET
Chindia Targoviste vs. Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 5:00 AM ET
Urawa Red Diamonds vs. Kashiwa Reysol 5:00 AM ET
FC Seoul vs. Suwon FC 5:00 AM ET
Yokohama F. Marinos vs. Avispa Fukuoka 5:00 AM ET
Kawasaki Frontale vs. Hiroshima Sanfrecce 4:30 AM ET
Tottori vs. Azul Claro Numazu 4:30 AM ET
Grulla Morioka vs. Hollyhock 4:00 AM ET
Bali United vs. Dewa United 3:30 AM ET
Fri Sep 9, 2022
Clarence Zebras vs. Devonport 11:30 PM ET
South Hobart vs. Riverside Olympic 11:00 PM ET
York Utd vs. FC Edmonton 6:30 PM ET
CF Montreal vs. Columbus Crew 6:30 PM ET
Club Aurora vs. Nacional Potosi 6:00 PM ET
Alebrijes de Oaxaca vs. Alacranes de Durango 5:00 PM ET
Las Palmas vs. Leganes 3:00 PM ET
RC Lens vs. Troyes 2:00 PM ET
Cobh Ramblers vs. Galway United 1:45 PM ET
Athlone Town vs. Wexford Youths 1:45 PM ET
UC Dublin vs. Dundalk 1:45 PM ET
Canaries vs. Standard Liege 1:45 PM ET
SV Werder Bremen vs. Augsburg 1:30 PM ET
Pink-Blacks vs. Genoa 1:30 PM ET
Schaffhausen vs. FC Aarau 1:15 PM ET
Domzale vs. Radomlje 1:15 PM ET
Sibenik vs. Hajduk Split 1:00 PM ET
Almere City vs. Telstar SC 1:00 PM ET
FC Eindhoven vs. Sterrendragers 1:00 PM ET
TuS Osdorf vs. Niendorfer TSV 12:30 PM ET
ASV Siegendorf vs. Wiener Sport-Club 12:30 PM ET
Harksheide vs. Dassendorf 12:30 PM ET
TSV 1860 Rosenheim vs. Turkspor Augsburg 12:00 PM ET
Qviding FIF vs. IK Oddevold 12:00 PM ET
Union Gurten vs. Allerheiligen 12:00 PM ET
SC Weiz vs. SC Kalsdorf 12:00 PM ET
Holstein Kiel vs. Hamburger SV 11:30 AM ET
FC Blau-Weiss Linz vs. SV Lafnitz 11:10 AM ET
Al-Faisaly vs. Al Salt 11:00 AM ET
Opava vs. Chrudim 11:00 AM ET
KTP vs. Jarvenpaan Palloseura 11:00 AM ET
Ettifaq FC vs. Al Batin 10:30 AM ET
MFK Ruzomberok vs. MSK Zilina 10:30 AM ET
MFK Karvina vs. Sparta Prague B 10:00 AM ET
Beroe Stara Zagora vs. Spartak Varna 9:30 AM ET
Velke Mezirici vs. SC Znojmo 9:30 AM ET
The Lions vs. Metallurg Bekabad 9:30 AM ET
Rukh Lviv vs. Zorya Luhansk 9:00 AM ET
FC Ararat-Armenia vs. Noah 9:00 AM ET
Pohronie vs. Dubnica 9:00 AM ET
Fasil Kenema vs. Bumamuru FC 8:00 AM ET
Adelaide City vs. Adelaide Comets 5:00 AM ET
Thu Sep 8, 2022
Cruzeiro vs. CD Operario 7:30 PM ET
Argentinos Jrs vs. Los Canallas 6:30 PM ET
Rovers vs. Djurgarden 2:00 PM ET
Molde vs. KAA Gent 2:00 PM ET
FC Dnipro vs. AZ Alkmaar 2:00 PM ET
Basel vs. Pyunik FC 2:00 PM ET
Lazio vs. Feyenoord 2:00 PM ET
West Ham United vs. Steaua Bucuresti 2:00 PM ET
Sivasspor vs. Slavia Praha 2:00 PM ET
Ludogorets Razgrad vs. AS Roma 11:45 AM ET
Villarreal vs. Lech Poznan 11:45 AM ET
Hearts of Midlothian vs. Istanbul Buyuksehir Belediyespor 11:45 AM ET
Fenerbahce vs. Dynamo Kiev 11:45 AM ET
HJK vs. Real Betis 11:45 AM ET
Dukla Prague vs. SK Slovan Varnsdorf 10:00 AM ET
FC Bunyodkor vs. Neftchi Fargona 8:30 AM ET
Jiangxi Beidamen vs. Qingdao Youth Island 6:30 AM ET
Madura United vs. Bhayangkara Solo 4:00 AM ET
Kunshan vs. Shanghai Jiading Huilong 2:00 AM ET
Wed Sep 7, 2022
Audax Italiano vs. Cobresal 7:30 PM ET
FC Tulsa vs. Louisville City 7:30 PM ET
Club Bolivar vs. Blooming 7:15 PM ET
Orlando City vs. Sacramento Republic 7:00 PM ET
Tecos FC vs. Mineros de Fresnillo 5:00 PM ET
Chacaritas vs. Manta FC 3:00 PM ET
Vikingur Reykjavík vs. Leiknir 2:15 PM ET
Club Brugge vs. Bayer 04 Leverkusen 2:00 PM ET
Inter Milan vs. Bayern Munchen 2:00 PM ET
Napoli vs. Liverpool FC 2:00 PM ET
Racing Montevideo vs. Defensor Sporting Montevideo 11:45 AM ET
Al Rayyan vs. Al Markhiya 10:10 AM ET
FK Pribram vs. SK Prostejov 10:00 AM ET
Ulsan Hyundai vs. Suwon Samsung Bluewings 5:30 AM ET
Daegu FC vs. Pegasus 5:30 AM ET
Vissel Kobe vs. Kashima Antlers 5:00 AM ET
Avispa Fukuoka vs. Ventforet Kofu 5:00 AM ET
Yokohama F. Marinos vs. Shonan Bellmare 5:00 AM ET
Tue Sep 6, 2022
Santos Laguna vs. Necaxa Aguascalientes 7:05 PM ET
Guairena FC vs. General Caballero SC 7:00 PM ET
Santiago Wanderers vs. Melipilla 2:30 PM ET
Sevilla vs. Manchester City 2:00 PM ET
RB Leipzig vs. Shakhtar Donetsk 2:00 PM ET
Red Bull Salzburg vs. AC Milan 2:00 PM ET
Celtic FC vs. Real Madrid 2:00 PM ET
Al-Gharafa vs. Umm-Salal 12:20 PM ET
Naxxar Lions vs. Marsa FC 11:30 AM ET
USM Alger vs. JS Kabylie 10:30 AM ET
Esteghlal F.C. vs. Paykan F.C. 9:30 AM ET
Suwon FC vs. Pohang Steelers 5:30 AM ET
Jeju United vs. Incheon United 5:00 AM ET
Zweigen Kanazawa vs. V-Varen Nagasaki 5:00 AM ET
Mon Sep 5, 2022
CA Tucuman vs. Banfield 7:30 PM ET
Deportivo Pasto vs. Jaguares de Cordoba 6:00 PM ET
Breidablik vs. Valur Reykjavik 2:15 PM ET
Middlesbrough vs. The Black Cats 2:00 PM ET
Defensores de Cambaceres vs. Deportivo Muniz 1:30 PM ET
Fenix vs. Plaza Colonia 1:30 PM ET
Jong PSV vs. FC Oss 1:00 PM ET
Galatasaray vs. Gaziantep 1:00 PM ET
Vanersborgs IF vs. Lindome GIF 12:30 PM ET
Wydad Casablanca vs. Difaa El Jadida 12:00 PM ET
Club Desportivo de Tondela vs. Estrela 12:00 PM ET
IFK Varnamo vs. Helsingborg 12:00 PM ET
Dalkurd vs. Brommapojkarna 12:00 PM ET
Levski Sofia vs. PFC Arda 1924 Kardzhali 12:00 PM ET
Zob Ahan vs. Yellows 11:30 AM ET
White-Reds vs. Atalanta 11:30 AM ET
Blue Ones vs. Bryne 11:00 AM ET
Piast Gliwice vs. Miedz Legnica 11:00 AM ET
Sogndal vs. Skeid 11:00 AM ET
HJK vs. HIFK 10:00 AM ET
Havadar SC vs. Persepolis 10:00 AM ET
Loznica vs. Sremska Mitrovica 9:30 AM ET
Septemvri Sofia vs. Cherno More Varna 9:30 AM ET
Zeleznicar Pancevo vs. Radnicki Beograd 9:30 AM ET
FC Buzau vs. CSC Dumbravita 8:30 AM ET
FC Anyang vs. Jeonnam Dragons 5:30 AM ET
FC Minaj vs. FC Kolos Kovalivka 5:00 AM ET
Sun Sep 4, 2022
Los Angeles FC vs. Real Salt Lake 9:30 PM ET
San Jose Earthquakes vs. Vancouver Whitecaps 8:30 PM ET
America de Cali vs. Deportivo Cali 8:15 PM ET
Seattle Sounders vs. Houston Dynamo 8:00 PM ET
Club Bolivar vs. Always Ready 6:30 PM ET
Belgrano vs. Tristan Suarez 6:10 PM ET
Club Olimpia vs. Honduras Progreso 5:00 PM ET
Blanquillos vs. Lugo 4:00 PM ET
Valencia vs. Getafe 4:00 PM ET
Real Sociedad vs. Motagua Tegucigalpa 3:00 PM ET
Cultural Leonesa vs. Ceuta 2:30 PM ET
Chaco For Ever vs. Atletico Rafaela 2:30 PM ET
CD Utrera vs. Antequera 2:30 PM ET
Sansinena vs. Circulo Deportivo 2:00 PM ET
Villa Mitre vs. Sol de Mayo 2:00 PM ET
Badalona Futur vs. Alzira 2:00 PM ET
Boca Unidos vs. San Martin Formosa 2:00 PM ET
Udinese vs. AS Roma 1:45 PM ET
Antalyaspor vs. Kasimpasa 1:45 PM ET
Ankaragucu vs. Besiktas 1:45 PM ET
Monterosi vs. Audace Cerignola 1:30 PM ET
ACR Messina vs. Crotone 1:30 PM ET
SD Huesca vs. UD Ibiza 1:30 PM ET
Mar Menor vs. CD San Roque Lepe 1:30 PM ET
Foggia vs. U.S. Latina Calcio 1:30 PM ET
The Dragons vs. Domzale 1:15 PM ET
Union Comercio vs. Juan Aurich 1:00 PM ET
Crvena zvezda vs. TSC Backa Topola 1:00 PM ET
AD Sarchi vs. Puerto Golfito FC 1:00 PM ET
Carlos Stein vs. Sport Huancayo 1:00 PM ET
Mosta FC vs. Hibernian 12:30 PM ET
Slovacko vs. Slavia Praha 12:00 PM ET
Zrinjski Mostar vs. FK Sarajevo 12:00 PM ET
Akranes vs. KR Reykjavik 12:00 PM ET
Municipal Turrialba vs. CS Uruguay de Coronado 12:00 PM ET
Club African vs. CS Sfaxien 12:00 PM ET
ADR Jicaral vs. Municipal Garabito 12:00 PM ET
Denizlispor vs. Bandirmaspor 12:00 PM ET
CS Cartagines vs. San Carlos 12:00 PM ET
Adanaspor AS vs. Altay 12:00 PM ET
Istra 1961 vs. NK Lokomotiva Zagreb 11:55 AM ET
Malaga vs. Albacete 11:15 AM ET
Athletic Bilbao vs. Parakeets 11:15 AM ET
Arka Gdynia vs. GKS Tychy 11:00 AM ET
Volos vs. OFI Crete 11:00 AM ET
Vojvodina vs. FK Vozdovac 11:00 AM ET
Rosenborg vs. Viking Stavanger 11:00 AM ET
FC Gomel vs. BATE Borisov 11:00 AM ET
Kristiansund BK vs. Boys 11:00 AM ET
FC Etar vs. Yantra Gabrovo 11:00 AM ET
Warriors vs. Ham-Kam 11:00 AM ET
Midtjylland vs. Aalborg 11:00 AM ET
CSKA Sofia vs. Beroe Stara Zagora 10:45 AM ET
AIK Stockholm vs. GIF Sundsvall 10:30 AM ET
Komeetat vs. GBK Kokkola 10:30 AM ET
Catanzaro vs. Picerno 10:30 AM ET
Imolese vs. Alessandria 10:30 AM ET
Troyes vs. Stade Rennes 10:05 AM ET
MTK Budapest vs. Kozarmisleny SE 10:00 AM ET
Banga vs. FK Kauno Zalgiris 9:55 AM ET
Algarve Lions vs. Lions of the Mountain Range 9:30 AM ET
FC St. Gallen vs. Young Boys 9:30 AM ET
Leiknir vs. Hafnarfjordur 9:00 AM ET
Osasuna vs. Rayo Vallecano 9:00 AM ET
Shakhtyor Soligorsk vs. Neman Grodno 9:00 AM ET
Jeunesse Esch vs. Mondercange 9:00 AM ET
The Great Old vs. Westerlo 9:00 AM ET
F91 Dudelange vs. UNA Strassen 9:00 AM ET
Flamengo RJ vs. Ceara 9:00 AM ET
Sokol Sieniawa vs. Avia Swidnik 9:00 AM ET
AB Argir vs. HB Torshavn 9:00 AM ET
FC Gutersloh vs. Vreden 8:00 AM ET
Breno vs. Real Calepina 8:00 AM ET
Viktoria Griesheim vs. Waldgirmes 8:00 AM ET
Cjarlins Muzane vs. Union Clodiense 8:00 AM ET
Flaminia vs. The Dark Red 8:00 AM ET
Dukagjini vs. Gjilani 8:00 AM ET
Hamborn vs. FC Monheim 8:00 AM ET
Yellow-reds vs. AC Prato 8:00 AM ET
Schonnebeck vs. Homburg 08 8:00 AM ET
Dolomiti Bellunesi vs. Villafranca 8:00 AM ET
Korona Kielce vs. Pogon Szczecin 8:00 AM ET
Eintracht Celle vs. VfB Oldenburg 8:00 AM ET
Casertana vs. SS Nola 1925 8:00 AM ET
IK Sirius vs. Djurgarden 8:00 AM ET
Wolfsberger AC vs. Austria Klagenfurt 7:30 AM ET
Emmen vs. AZ Alkmaar 7:30 AM ET
FC Vaduz vs. Schaffhausen 7:15 AM ET
Husqvarna FF vs. Assyriska 7:00 AM ET
Dinamo Minsk vs. Dnepr-Transmash Mogilev 7:00 AM ET
SV Darmstadt 98 vs. Arminia Bielefeld 6:30 AM ET
Valmieras FK vs. Liepajas Metalurgs 6:00 AM ET
Ad Alcorcon vs. Celta Vigo B 6:00 AM ET
Orebro Syrianska vs. Vasalunds IF 6:00 AM ET
Leganes B vs. CD Estepona 6:00 AM ET
Real Sociedad C vs. Utebo FC 6:00 AM ET
SV Meppen vs. Elversberg 6:00 AM ET
Zawisza Bydgoszcz vs. Starogard Gdanski 5:00 AM ET
Roasso vs. Omiya Ardija 5:00 AM ET
FC Elva vs. Viimsi JK 4:30 AM ET
Kamatamare Sanuki vs. Fujieda MYFC 4:00 AM ET
Petrzalka vs. The Crowman 3:30 AM ET
Persib Bandung vs. RANS Nusantara 3:30 AM ET
Sigma Olomouc B vs. Trinec 3:15 AM ET
Qingdao Hainiu vs. Sichuan Jiuniu 2:30 AM ET
FC Seoul vs. Suwon Samsung Bluewings 2:30 AM ET
Sat Sep 3, 2022
Club America vs. Tigres UANL 9:05 PM ET
Monterey Bay vs. San Diego Loyal 9:00 PM ET
El Azul vs. Los Cardenales 8:15 PM ET
Nashville SC vs. Austin FC 7:30 PM ET
Coban Imperial vs. Deportivo Mixco 4:30 PM ET
Los Rosados vs. York Utd 4:00 PM ET
Club Cienciano vs. Carlos Mannucci 3:30 PM ET
Tenerife vs. Green and Whites 3:00 PM ET
Gil Vicente vs. Porto 2:30 PM ET
NK Osijek vs. Sibenik 2:05 PM ET
Go Ahead Eagles vs. Feyenoord 2:00 PM ET
Nantes Atlantique vs. Paris Saint Germain 2:00 PM ET
Fenerbahce vs. Kayserispor 1:45 PM ET
Velez Sarsfield vs. Leprosy 1:30 PM ET
Deportivo Armenio vs. Brewers 1:30 PM ET
Al-Ittihad Club (Tripoli) vs. Ettifaq FC 1:00 PM ET
SKU Amstetten vs. FC Blau-Weiss Linz 1:00 PM ET
Polvorin vs. Real Aviles 1:00 PM ET
Deportivo Municipal vs. Sporting Cristal 1:00 PM ET
Racing Rioja vs. Alfaro 1:00 PM ET
Cracovia Krakow vs. Rakow Czestochowa 1:00 PM ET
Panathinaikos vs. Levadiakos 12:30 PM ET
Black Shirts vs. Siarka Tarnobrzeg 12:11 PM ET
Olympique Lyonnais vs. Angers 12:00 PM ET
Ready vs. Grei 12:00 PM ET
Sparta Praha vs. Fastav Zlin 12:00 PM ET
FC Twente Enschede vs. PSV Eindhoven 11:45 AM ET
Aston Villa vs. Manchester City 11:30 AM ET
Eintracht Frankfurt vs. RB Leipzig 11:30 AM ET
Mechelen vs. Seraing 11:15 AM ET
KAS Eupen vs. Kortrijk 11:15 AM ET
Istanbul Buyuksehir Belediyespor vs. Alanyaspor 11:15 AM ET
FC Aarau vs. FC Wil 1900 11:00 AM ET
Sanjoanense vs. CDC Montalegre 11:00 AM ET
Caldas vs. Moncarapachense 11:00 AM ET
UTA Arad vs. Chindia Targoviste 11:00 AM ET
Dukla B Bystrica vs. Slovan Bratislava 11:00 AM ET
Kaizer Chiefs vs. AmaZulu FC 10:30 AM ET
Little Tigers vs. ArzignanoChiampo 10:30 AM ET
Novara vs. Renate 10:30 AM ET
Bruk-Bet Termalica Nieciecza vs. Chojniczanka Chojnice 10:30 AM ET
Maribor vs. NK Tabor Sezana 10:30 AM ET
Vicenza vs. Pro Sesto 10:30 AM ET
Villarreal B vs. CD Mirandes 10:15 AM ET
Austria Wien vs. SC Austria Lustenau 10:00 AM ET
Red Bull Salzburg vs. WSG Swarovski Tirol 10:00 AM ET
Jong Sparta Rotterdam vs. Jong Volendam 10:00 AM ET
ällskapet (The Society) vs. Striped Ones 10:00 AM ET
Sturm Graz vs. TSV Hartberg 10:00 AM ET
Ajax vs. Cambuur Leeuwaarden 9:30 AM ET
Braga vs. Vitoria Guimaraes 9:30 AM ET
FC Porto B vs. Vilafranquense 9:30 AM ET
Vasas vs. Puskas Academy 9:15 AM ET
Genoa vs. Parma 9:15 AM ET
Bradford City vs. Walsall 9:00 AM ET
San Lorenzo vs. Sportivo Iteno 9:00 AM ET
Buxton vs. Kettering Town 9:00 AM ET
Colchester United vs. Hartlepool United 9:00 AM ET
Slovan Liberec vs. FC Viktoria Plzen 9:00 AM ET
Accrington Stanley vs. Ipswich Town 9:00 AM ET
IK Oddevold vs. Malmo FF 9:00 AM ET
Glentoran vs. Newry City 9:00 AM ET
Gloucester City AFC vs. Curzon Ashton 9:00 AM ET
O's vs. Tranmere Rovers 9:00 AM ET
Garbarnia Krakow vs. Hutnik Krakow 9:00 AM ET
Weymouth FC vs. Hemel Hempstead Town 9:00 AM ET
Solihull Moors vs. Altrincham 9:00 AM ET
Exeter City vs. Dons 9:00 AM ET
Oxford United vs. Burton Albion 9:00 AM ET
MAIF vs. IFK Haninge 9:00 AM ET
The Ports vs. Cliftonville 9:00 AM ET
Leamington vs. Bradford Park Avenue 9:00 AM ET
Hatters vs. AFC Wimbledon 9:00 AM ET
Peterhead vs. Montrose 9:00 AM ET
Tottenham Hotspur vs. Fulham FC 9:00 AM ET
Bromley vs. Eastleigh 9:00 AM ET
Bristol Rovers vs. Shrimps 9:00 AM ET
Glenavon vs. Carrick Rangers 9:00 AM ET
Darlington vs. Boston United FC 9:00 AM ET
Us vs. Harrogate Town 9:00 AM ET
Derby County vs. Pilgrams 9:00 AM ET
Motherwell vs. Dundee Utd 9:00 AM ET
Chelsea vs. West Ham United 9:00 AM ET
Shrimpers vs. Torquay United 9:00 AM ET
Cambridge United vs. Lincoln City 9:00 AM ET
Asane Fotball vs. Brann 9:00 AM ET
AFC Fylde vs. AFC Telford United 9:00 AM ET
Doncaster Rovers vs. Mansfield Town 9:00 AM ET
Racing Genk vs. Canaries 9:00 AM ET
Portsmouth vs. Posh 9:00 AM ET
Ross County vs. Aberdeen 9:00 AM ET
Throttur Reykjavik vs. Haukar 9:00 AM ET
Oldham Athletic vs. Chesterfield 9:00 AM ET
Bayer 04 Leverkusen vs. Freiburg 8:30 AM ET
Persija Jakarta vs. Bhayangkara Solo 8:30 AM ET
Moreirense vs. UDO 8:00 AM ET
Noah vs. Ararat Yerevan 8:00 AM ET
Gottne IF vs. Sund IF 8:00 AM ET
Terengganu vs. Melaka United 8:00 AM ET
Steinkjer vs. Rana FK 8:00 AM ET
Bremnes vs. Bjarg 8:00 AM ET
Frosinone vs. Como 7:00 AM ET
Ternana Calcio vs. Cosenza 7:00 AM ET
Skive IK vs. Brabrand 7:00 AM ET
Dziugas Telsiai vs. Zalgiris Vilnius 7:00 AM ET
Ismaning vs. TSV 1860 Rosenheim 7:00 AM ET
Traeff vs. Hodd 7:00 AM ET
Pansdorf vs. GW Siebenbaumen 7:00 AM ET
BK Astrio vs. Varbergs Bois FC 7:00 AM ET
Celtic FC vs. Rangers 6:30 AM ET
Guangxi Pingguo Haliao vs. Kunshan 6:30 AM ET
Guangzhou R&F vs. Tianjin Jinmen Tiger 6:30 AM ET
Everton vs. Liverpool FC 6:30 AM ET
Brumunddal vs. Spjelkavik 6:00 AM ET
Stockholm Internazionale vs. BK Forward 6:00 AM ET
SC Paderborn 07 vs. FC Magdeburg 6:00 AM ET
Dassendorf vs. HEBC Hamburg 6:00 AM ET
Shonan Bellmare vs. Kawasaki Frontale 5:00 AM ET
Renofa Yamaguchi vs. Yokohama FC 5:00 AM ET
FC Tokyo vs. Yokohama F. Marinos 5:00 AM ET
Persis Solo vs. PSIS Semarang 4:00 AM ET
Pohang Steelers vs. Daegu FC 2:30 AM ET
Fri Sep 2, 2022
Devonport vs. Riverside Olympic 11:30 PM ET
Atletico Ottawa vs. FC Edmonton 6:00 PM ET
Racing Montevideo vs. Sud America 5:30 PM ET
Difaa El Jadida vs. Union Touarga 3:30 PM ET
Grotta vs. Kordrengir 3:00 PM ET
Celta Vigo vs. Cadiz 3:00 PM ET
UMF Afturelding vs. Fylkir 2:15 PM ET
HK Kopavogur vs. Fjolnir 2:15 PM ET
Zurrieq vs. Naxxar Lions 2:00 PM ET
Club Brugge vs. Cercle Brugge 1:45 PM ET
Saints vs. Finn Harps 1:45 PM ET
Wexford Youths vs. Waterford United 1:45 PM ET
Bray Wanderers vs. Athlone Town 1:45 PM ET
Cork City FC vs. Longford Town 1:45 PM ET
Derry City vs. UC Dublin 1:45 PM ET
Borussia Dortmund vs. Hoffenheim 1:30 PM ET
Cagliari vs. Canaries 1:30 PM ET
Wisla Krakow vs. MKS Puszcza 1:30 PM ET
Legia Warszawa vs. Radomiak Radom 1:30 PM ET
Mouloudia Oujda vs. FAR Rabat 1:15 PM ET
VVV Venlo vs. FC Utrecht 1:00 PM ET
Dinamo Zagreb vs. HNK Rijeka 1:00 PM ET
Fortuna Sittard vs. FC Utrecht 1:00 PM ET
VfB Hallbergmoos-Goldach vs. Kirchanschoring 1:00 PM ET
Benfica vs. FC Vizela 1:00 PM ET
Den Bosch vs. Zwolle 1:00 PM ET
Umraniyespor vs. Trabzonspor 1:00 PM ET
Helmond Sport vs. Almere City 1:00 PM ET
The Swanky Boys vs. Mamelodi Sundowns 12:30 PM ET
SC Kalsdorf vs. Union Gurten 12:00 PM ET
TSV Buchbach vs. Aubstadt 12:00 PM ET
FC Copenhagen vs. SIF 12:00 PM ET
Residents Kopaníc vs. MFK Dolny Kubin 12:00 PM ET
1. SC Feucht vs. SpVgg Bayern Hof 12:00 PM ET
Umea FC vs. Team TG FF 12:00 PM ET
SV Heimstetten vs. Wacker Burghausen 12:00 PM ET
Nottingen vs. Bietigheim-Bissingen 12:00 PM ET
1. FC Schweinfurt 1905 vs. Wurzburger Kickers 12:00 PM ET
SV Horn vs. FC Liefering 11:10 AM ET
MuSa vs. VJS 11:00 AM ET
FUS Rabat vs. Wydad Casablanca 11:00 AM ET
Pirin Blagoevgrad vs. Botev Vratsa 10:15 AM ET
MSK Zilina vs. ZP Sport Podbrezova 9:30 AM ET
ND Gorica vs. Mura 9:30 AM ET
Rukh Lviv vs. Shakhtar Donetsk 9:00 AM ET
Al Ittihad Kalba vs. Al Bataeh 8:45 AM ET
Bahla vs. Al Nahda 8:40 AM ET
Persik Kediri vs. PSM Makassar 8:30 AM ET
Alashkert vs. FC Shirak 8:00 AM ET
Van vs. FC Ararat-Armenia 8:00 AM ET
Hanoi FC vs. Binh Dinh 7:15 AM ET
Ba Ria Vung Tau vs. Pho Hien FC 6:00 AM ET
Olympia Warriors vs. Glenorchy Knights 5:00 AM ET
Thu Sep 1, 2022
CS Cartagines vs. Municipal Perez Zeledon 9:00 PM ET
Atletico San Luis vs. Club Tijuana 7:00 PM ET
Atletico Huracan vs. Club Atletico Central Cordoba 6:00 PM ET
Club Aurora vs. Blooming 5:30 PM ET
Bologna vs. Salernitana 1:45 PM ET
Atalanta vs. Torino 1:45 PM ET
FC Hermannstadt vs. Univ. Craiova 1:00 PM ET
Telstar SC vs. De Graafschap 1:00 PM ET
Ludogorets Razgrad vs. Levski Sofia 12:00 PM ET
Orebro Syrianska vs. Djurgarden 12:00 PM ET
Hvidovre vs. Hobro 11:00 AM ET
Viimsi JK vs. Parnu JK Vaprus 11:00 AM ET
Allerheiligen vs. Rapid Wien 10:30 AM ET
Taby vs. IFK Norrkoping 10:00 AM ET
RFS vs. Grobina 8:30 AM ET
Shenzhen vs. Dalian Aerbin 6:30 AM ET

2022 Soccer

August 2022 Soccer

Wed Aug 31, 2022
Deportivo Saprissa vs. Municipal Grecia 9:30 PM ET
Real Salt Lake vs. Minnesota United FC 8:30 PM ET
Honduras Progreso vs. Real Sociedad 8:15 PM ET
CSD Defensa y Justicia vs. River Plate URU 7:30 PM ET
Houston Dynamo vs. Los Angeles FC 7:30 PM ET
Alajuelense vs. Guadelupe FC 7:00 PM ET
CF Montreal vs. New York Red Bulls 6:30 PM ET
Columbus Crew vs. Inter Miami 6:30 PM ET
New England Revolution vs. Chicago Fire 6:30 PM ET
Toronto FC vs. LA Galaxy 6:30 PM ET
Central Espanol FC vs. Liverpool URU 6:15 PM ET
Philadelphia Union vs. Atlanta United 6:00 PM ET
Liverpool FC vs. Newcastle United 2:00 PM ET
Olympique Marseille vs. Clermont Foot Auvergne 63 2:00 PM ET
Stade Rennes vs. Stade Brest 2:00 PM ET
OSC Lille vs. Les Aiglons 2:00 PM ET
Toulouse vs. Paris Saint Germain 2:00 PM ET
Always Ready vs. Oriente Petrolero 2:00 PM ET
RC Lens vs. Lorient 2:00 PM ET
Viktoria Koln vs. Bayern Munchen 1:46 PM ET
Motherwell vs. Inverness 1:45 PM ET
Stoke City vs. Swansea City 1:45 PM ET
Livingston FC vs. Dundee Utd 1:45 PM ET
West Ham United vs. Tottenham Hotspur 1:45 PM ET
Hearts of Midlothian vs. Kilmarnock 1:45 PM ET
Napoli vs. Lecce 1:45 PM ET
Bristol City vs. Huddersfield Town 1:45 PM ET
Ross County vs. Celtic FC 1:45 PM ET
The Black Cats vs. Millers 1:45 PM ET
ASV Siegendorf vs. Austria Wien 1:30 PM ET
Manchester City vs. Nottingham Forest 1:30 PM ET
Slovan Bratislava vs. Dunajska Streda 1:30 PM ET
Slavia Praha vs. FK Teplice 1:00 PM ET
Phonix Lubeck vs. VfB Lubeck 12:30 PM ET
MOL Fehervar FC vs. Kecskemeti 12:30 PM ET
Resovia Rzeszow vs. Miedz Legnica 12:05 PM ET
IFK Haninge vs. Brommapojkarna 12:00 PM ET
SKU Amstetten vs. FC Blau-Weiss Linz 12:00 PM ET
Ostersunds FK vs. Ostersunds FK 12:00 PM ET
FC Dornbirn 1913 vs. TSV Hartberg 12:00 PM ET
FC Trollhattan vs. Osters 12:00 PM ET
Le Racing vs. Nantes Atlantique 12:00 PM ET
Monaco vs. Troyes 12:00 PM ET
Zalgiris Vilnius vs. Riteriai 12:00 PM ET
PSV Eindhoven vs. Volendam 11:45 AM ET
Deutschlandsberger vs. Wolfsberger AC 11:30 AM ET
Sampdoria vs. Lazio 11:30 AM ET
TSC Backa Topola vs. FK Radnicki 1923 11:30 AM ET
CFR Cluj vs. Voluntari 11:15 AM ET
Rakow Czestochowa vs. Pogon Szczecin 11:00 AM ET
Spartak Trnava vs. FK Tatran Liptovsky Mikulas 11:00 AM ET
Hassleholms IF vs. Mjallby 11:00 AM ET
IFK Stocksund vs. GIF Sundsvall 11:00 AM ET
IFK Lulea vs. Eskilstuna City FK 11:00 AM ET
SC Imst vs. LASK Linz 11:00 AM ET
Al-Faisaly vs. Al Jabalain 10:55 AM ET
SK Lisen vs. Sigma Olomouc B 10:30 AM ET
Dukla Prague vs. Vyskov 10:30 AM ET
FC Viktoria Plzen vs. Slovacko 10:30 AM ET
Lahti vs. KuPS 10:30 AM ET
Mlada Boleslav vs. Hradec Kralove 10:30 AM ET
SK Prostejov vs. Chrudim 10:30 AM ET
Sremska Mitrovica vs. FK Macva Sabac 10:00 AM ET
Tuzla City vs. Plavi 10:00 AM ET
FK Javor Ivanjica vs. FK Kolubara 9:30 AM ET
Al Ahli Doha vs. Al-Gharafa 9:10 AM ET
Tractor Sazi FC vs. Havadar SC 9:00 AM ET
Akademija Pandev vs. FK Skopje 9:00 AM ET
Graficar Beograd vs. Zlatibor Cajetina 9:00 AM ET
Shanghai Shenhua vs. Shandong Taishan 6:30 AM ET
Seoul E-Land FC vs. Daejon Citizen 5:30 AM ET
Kawasaki Frontale vs. Sagan 5:00 AM ET
Montedio vs. Fagiano Okayama 5:00 AM ET
Tue Aug 30, 2022
Cobreloa vs. Deportes Iquique 7:30 PM ET
Sport Club de Recife vs. Gremio Novorizontino SP 6:30 PM ET
Pyramids FC vs. El Gouna 2:00 PM ET
Aberystwyth Town vs. The New Saints 2:00 PM ET
Teutonia Ottensen vs. RB Leipzig 1:46 PM ET
Sheffield United vs. Reading 1:45 PM ET
Wrexham vs. Gateshead 1:45 PM ET
Glenavon vs. Newry City 1:45 PM ET
Crawley Town vs. Portsmouth 1:45 PM ET
Girondins Bordeaux vs. US Quevilly 1:45 PM ET
Annan Athletic vs. Aberdeen 1:45 PM ET
Oxford United vs. O's 1:45 PM ET
AS Roma vs. White-Reds 1:45 PM ET
Dundee FC vs. Falkirk 1:45 PM ET
Ipswich Town vs. Northampton Town 1:45 PM ET
Inter Milan vs. Cremonese 1:45 PM ET
Accrington Stanley vs. Rochdale 1:45 PM ET
Posh vs. Stevenage Borough 1:30 PM ET
Port Vale vs. Hatters 1:30 PM ET
Crystal Palace vs. Brentford 1:30 PM ET
Union Gurten vs. Red Bull Salzburg 1:30 PM ET
AS Trencin vs. Dukla B Bystrica 1:30 PM ET
Bradford City vs. Sheffield Wednesday 1:30 PM ET
Fernando de la Mora vs. Guarani de Trinidad 1:15 PM ET
Pilgrams vs. Bristol Rovers 1:00 PM ET
Bolton Wanderers vs. Crewe Alexandra 1:00 PM ET
Baumit Jablonec vs. Sparta Praha 1:00 PM ET
Fleetwood Town vs. Barrow 1:00 PM ET
Derby County vs. Grimsby Town 1:00 PM ET
Dila Gori vs. Saburtalo Tbilisi 12:00 PM ET
GAIS Goteborg vs. IFK Varnamo 12:00 PM ET
Wiener Sport-Club vs. SC Austria Lustenau 12:00 PM ET
Kolding IF vs. Sonderjyske 12:00 PM ET
Sassuolo vs. AC Milan 11:30 AM ET
Vojvodina vs. FK Radnicki Nis 11:30 AM ET
Al Sailiya vs. Al Sadd SC 11:20 AM ET
Puskas Academy vs. Mezokovesd-Zsory FC 10:45 AM ET
Fastav Zlin vs. Pardubice 10:30 AM ET
Al Ahly vs. Ceramica Cleopatra 9:30 AM ET
Busan IPark vs. FC Anyang 5:00 AM ET
Heilongjiang Ice City vs. Jiangxi Beidamen 2:00 AM ET
Mon Aug 29, 2022
Internacional RS vs. EC Juventude 6:00 PM ET
AD Aserri vs. Municipal Turrialba 5:00 PM ET
Bogota FC vs. Tigres FC 3:00 PM ET
Cadiz vs. Athletic Bilbao 2:00 PM ET
Besiktas vs. Sivasspor 1:45 PM ET
Reds vs. Derry City 1:45 PM ET
Heracles Almelo vs. Sterrendragers 1:00 PM ET
Vitoria Guimaraes vs. Casa Pia 1:00 PM ET
Univ. Craiova vs. FC Botosani 1:00 PM ET
Aegir vs. Haukar 1:00 PM ET
FC Utrecht vs. Willem ll 1:00 PM ET
MSV Duisburg vs. VfB Oldenburg 12:00 PM ET
Konyaspor vs. Fenerbahce 11:15 AM ET
Barnet vs. Eastleigh 11:15 AM ET
Brann vs. Ranheim Trondheim 11:00 AM ET
Skeid vs. KFUM Oslo 11:00 AM ET
AFC Fylde vs. Sandgrinders 9:00 AM ET
The City vs. Hampton & Richmond FC 9:00 AM ET
Altrincham vs. Chesterfield 9:00 AM ET
Dulwich Hamlet vs. Welling United 9:00 AM ET
Nasaf Qarshi vs. FK Lokomotiv Tashkent 9:00 AM ET
Torquay United vs. Woking 9:00 AM ET
Chelmsford vs. Concord Rangers 9:00 AM ET
Shrimpers vs. Maidenhead United 9:00 AM ET
Havant & Waterlooville vs. Farnborough FC 9:00 AM ET
Boston United FC vs. Kettering Town 9:00 AM ET
Ebbsfleet United vs. Dover Athletic 9:00 AM ET
The Seasiders vs. Penrhyncoch 8:30 AM ET
Briton Ferry vs. Afan Lido 8:30 AM ET
Taffs Well vs. Swansea University 8:30 AM ET
Oleksandria vs. FC Minaj 7:00 AM ET
Sun Aug 28, 2022
Estudiantes La Plata vs. Red and Black 6:30 PM ET
Club Olimpia vs. UPNFM 5:00 PM ET
Cortulua vs. El Azul 4:05 PM ET
Boca Juniors vs. CA Tucuman 4:00 PM ET
Penarol vs. Danubio 4:00 PM ET
Breidablik vs. Leiknir 2:15 PM ET
Esporte Clube Bahia vs. Vasco 2:00 PM ET
Cobresal vs. Huachipato 2:00 PM ET
Mushuc Runa vs. Gualaceo 2:00 PM ET
Independiente Rivadavia vs. Temperley 2:00 PM ET
Sao Paulo vs. Fortaleza 2:00 PM ET
Paok FC vs. FC Atromitos 1:45 PM ET
Black-Blues vs. Genoa 1:45 PM ET
Parma vs. Cosenza 1:45 PM ET
Paris Saint Germain vs. Monaco 1:45 PM ET
MFK Ruzomberok vs. Slovan Bratislava 1:30 PM ET
Numantinos vs. CF Intercity 1:30 PM ET
Sporting Cristal vs. Universidad Cesar Vallejo 1:15 PM ET
Botev Vratsa vs. Levski Sofia 1:00 PM ET
Beerschot VA vs. De Pallieters 1:00 PM ET
Kozarmisleny SE vs. Gyirmot SE 12:00 PM ET
Keflavik vs. Akranes 12:00 PM ET
KR Reykjavik vs. Hafnarfjordur 12:00 PM ET
Olmedo vs. Deportivo Quito 11:45 AM ET
Almagro vs. Alvarado 11:35 AM ET
Tallinna FC Levadia vs. Nomme JK Kalju 11:30 AM ET
FC Hellas Verona vs. Atalanta 11:30 AM ET
Getafe vs. Villarreal 11:30 AM ET
Sibenik vs. Dinamo Zagreb 11:30 AM ET
Kasimpasa vs. Hatayspor 11:15 AM ET
Molde vs. Warriors 11:00 AM ET
GKS Tychy vs. Resovia Rzeszow 11:00 AM ET
Mamelodi Sundowns vs. The Swanky Boys 11:00 AM ET
Nottingham Forest vs. Tottenham Hotspur 10:30 AM ET
Lech Poznan vs. Piast Gliwice 10:30 AM ET
CFR Cluj vs. Farul Constanta 10:30 AM ET
Malmo FF vs. Kalmar 10:30 AM ET
SK Slovan Varnsdorf vs. Trinec 10:00 AM ET
AC Oulu vs. Kajaanin Haka 10:00 AM ET
VPS vs. HIFK 10:00 AM ET
FK Radnicki 1923 vs. Partizan 10:00 AM ET
Cambuur Leeuwaarden vs. AZ Alkmaar 9:45 AM ET
MFK Dolny Kubin vs. FK Humenne 9:30 AM ET
Lausanne Sports vs. FC Vaduz 9:30 AM ET
FC Winterthur vs. Young Boys 9:30 AM ET
Dynamo Kiev vs. FC Dnipro 9:00 AM ET
Inter Turkspor Kiel vs. Todesfelde 9:00 AM ET
FK Skopje vs. Shkupi 9:00 AM ET
Hradec Kralove vs. Hanáci 9:00 AM ET
Hearts of Midlothian vs. St. Johnstone 9:00 AM ET
Slovacko vs. Slovan Liberec 9:00 AM ET
Bodrumspor vs. Adanaspor AS 9:00 AM ET
KI Klaksvik vs. AB Argir 9:00 AM ET
TuRU Dusseldorf vs. Ratingen 04/19 8:30 AM ET
Norrby IF vs. Eskilstuna City FK 8:00 AM ET
KaaPo vs. VJS 8:00 AM ET
Spelle-Venhaus vs. Ramlingen-Ehlershausen 8:00 AM ET
Stade Brest vs. Montpellier 8:00 AM ET
Carrick Rangers vs. The Blues 8:00 AM ET
Lorient vs. Clermont Foot Auvergne 63 8:00 AM ET
Slask Wroclaw vs. Rakow Czestochowa 8:00 AM ET
Turkspor Augsburg vs. Schwaben Augsburg 8:00 AM ET
IFK Goteborg vs. IK Sirius 8:00 AM ET
Volendam vs. FC Twente Enschede 7:30 AM ET
Viettel FC vs. Thanh Hoa 7:15 AM ET
KuPS Akatemia vs. PPJ 7:00 AM ET
Kickers Offenbach vs. FSV Frankfurt 7:00 AM ET
Levanger vs. Eidsvold TF 7:00 AM ET
Wuhan Three Towns vs. Shenzhen 6:30 AM ET
Kaiserslautern vs. FC Magdeburg 6:30 AM ET
Holstein Kiel vs. Sandhausen 6:30 AM ET
KAA Gent vs. The Great Old 6:30 AM ET
Udon Thani vs. Rayong FC 6:30 AM ET
Meizhou Hakka vs. Dalian Aerbin 6:30 AM ET
Dundee Utd vs. Celtic FC 6:00 AM ET
Utsiktens BK vs. Orebro 6:00 AM ET
Pho Hien FC vs. Binh Phuoc 6:00 AM ET
Henan Songshan Longmen vs. Guangzhou FC 6:00 AM ET
Cracovia Krakow vs. Warta Poznan 5:30 AM ET
ADO Den Haag vs. Jong Ajax 5:15 AM ET
FC Utrecht vs. Ajax 5:15 AM ET
Slovacko B vs. Vitkovice 3:15 AM ET
Pardubice B vs. Hradec Kralove B 3:15 AM ET
Sat Aug 27, 2022
Sacramento Republic vs. Oakland Roots 10:00 PM ET
Atletico Nacional vs. Atletico Bucaramanga 8:00 PM ET
Tigres UANL vs. Necaxa Aguascalientes 7:05 PM ET
Universitario de Deportes vs. Ayacucho FC 7:00 PM ET
Philadelphia Union vs. Colorado Rapids 6:30 PM ET
Maryland Bobcats vs. Chattanooga 6:00 PM ET
Aucas vs. Guayaquil City 5:30 PM ET
Leão da Alta Araraquense vs. Botafogo Ribeirao Preto 5:00 PM ET
Almeria vs. Sevilla 4:00 PM ET
Argentinos Jrs vs. Platense 4:00 PM ET
Sanduceros vs. ABC Natal 3:00 PM ET
Sporting Lisbon vs. GD Chaves 2:30 PM ET
HNK Rijeka vs. NK Varazdin 2:05 PM ET
CRB Maceio vs. Criciuma 2:00 PM ET
SC Heerenveen vs. Fortuna Sittard 2:00 PM ET
Boluspor vs. Altinordu FK 1:45 PM ET
Adana Demirspor vs. Umraniyespor 1:45 PM ET
AC Milan vs. Bologna 1:45 PM ET
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe vs. FC Rapid Bucuresti 1:45 PM ET
Crvena zvezda vs. FK Javor Ivanjica 1:30 PM ET
Rayo Vallecano vs. Mallorca 1:30 PM ET
Servette vs. Grasshopper 1:30 PM ET
Juventud Unida de San Miguel vs. Defensores de Cambaceres 1:30 PM ET
AEK Athens vs. Volos 1:30 PM ET
Carlos Mannucci vs. Deportivo Municipal 1:15 PM ET
Feyenoord vs. Emmen 1:00 PM ET
FK Kolubara vs. FK Cukaricki 1:00 PM ET
Tristan Suarez vs. Deportivo Riestra 1:00 PM ET
Radnik Bijeljina vs. Zeljeznicar Banja Luka 1:00 PM ET
Debreceni VSC vs. Puskas Academy 12:45 PM ET
LASK Linz vs. SC Rheindorf Altach 12:30 PM ET
Ferro Carril Oeste vs. Flandria 12:10 PM ET
US Quevilly vs. Pau FC 12:00 PM ET
Bastia vs. Rodez 12:00 PM ET
FC PAS Giannina vs. Lamia 12:00 PM ET
NK Lokomotiva Zagreb vs. Slaven Belupo 11:55 AM ET
Elche vs. Real Sociedad 11:30 AM ET
Arsenal vs. Fulham FC 11:30 AM ET
Sporting Gijon vs. Burgos 11:30 AM ET
Sirens vs. Floriana FC 11:30 AM ET
Woking vs. Wrexham 11:20 AM ET
Oud-Heverlee Leuven vs. Kustboys 11:15 AM ET
VIFK vs. RoPS Rovaniemi 11:00 AM ET
Al Sareeh vs. Al-Faisaly 11:00 AM ET
CDC Montalegre vs. Felgueiras 11:00 AM ET
San Lorenzo vs. Los Canallas 11:00 AM ET
FC Luzern vs. FC Sion 11:00 AM ET