Soccer Today's Free Computer Picks


2022 Soccer

December 2022 Soccer

Sat Dec 31, 2022
Brighton & Hove Albion vs. Arsenal 11:30 AM ET
Villarreal vs. Valencia 10:15 AM ET
Real Sociedad vs. Osasuna 10:15 AM ET
Fulham FC vs. Southampton 9:00 AM ET
Manchester City vs. Everton De Vina 9:00 AM ET
Berekum Chelsea vs. Bibiani Gold Stars 9:00 AM ET
Airbus UK Broughton vs. The New Saints 8:30 AM ET
Hamra Annaba vs. Khemis El Khechna 7:00 AM ET
Alloa Athletic vs. Kelty Hearts 7:00 AM ET
Albion Rovers vs. Dumbarton 7:00 AM ET
Al Hamriyah vs. Baynounah 6:55 AM ET
Wolverhampton Wanderers vs. Manchester United 6:30 AM ET
Shahrdari Hamedan vs. Kheybar Khorramabad 4:30 AM ET
Paykan F.C. vs. Yellows 4:30 AM ET
Shanghai Port vs. Changchun Yatai 1:00 AM ET
Meizhou Hakka vs. Guangzhou FC 1:00 AM ET
Fri Dec 30, 2022
Guingamp vs. US Quevilly 2:00 PM ET
Stoke City vs. Burnley 1:45 PM ET
Newry City vs. Glenavon 1:45 PM ET
Derby County vs. Cambridge United 1:45 PM ET
Cardiff Metropolitan vs. Penybont 1:45 PM ET
Lincoln City vs. Bolton Wanderers 1:45 PM ET
Stevenage Borough vs. Crawley Town 1:45 PM ET
Swansea City vs. Watford 1:45 PM ET
West Ham United vs. Brentford 1:45 PM ET
Newtown AFC vs. Aberystwyth Town 11:45 AM ET
The Swanky Boys vs. Marumo Gallants 11:30 AM ET
Girondins Bordeaux vs. Sochaux 10:00 AM ET
Street Boys vs. Tanzania Prisons 9:15 AM ET
Smouha SC vs. Ghazl El Mahallah 9:00 AM ET
Al-Wehdat vs. Al Adalh 9:00 AM ET
Kingfisher East Bengal vs. Bengaluru FC 8:00 AM ET
Egyptian Barcelona vs. El Alameen 6:30 AM ET
Lions vs. Vietnam 6:30 AM ET
Volendam vs. NAC Breda 6:00 AM ET
Slaven Belupo vs. NK Varazdin 5:30 AM ET
Hapoel Marmorek vs. Maccabi Yavne 4:45 AM ET
Sampdoria vs. Ligorna 4:00 AM ET
Hapoel Bikat Hayarden vs. Hapoel Herzliya 4:00 AM ET
Maccabi Tamra vs. Hapoel Ra'anana 3:30 AM ET
Bnei Eilat vs. MS Ironi Kuseife 3:00 AM ET
Shanghai Shenhua vs. Shenzhen 1:00 AM ET
Thu Dec 29, 2022
Atletico Madrid vs. Elche 3:30 PM ET
Blackpool vs. Sheffield United 2:15 PM ET
Olympique Marseille vs. Toulouse 2:00 PM ET
Barnsley vs. Fleetwood Town 1:45 PM ET
Us vs. Gillingham 1:45 PM ET
Coventry City vs. Cardiff City 1:45 PM ET
Oxford United vs. Charlton Athletic 1:45 PM ET
Millwall vs. Bristol City 1:45 PM ET
Sheffield Wednesday vs. Port Vale 1:45 PM ET
Bradford City vs. Harrogate Town 1:45 PM ET
Huddersfield Town vs. Millers 1:45 PM ET
Northampton Town vs. Swindon Town 1:45 PM ET
Hartlepool United vs. Mansfield Town 1:45 PM ET
Portsmouth vs. Ipswich Town 1:45 PM ET
Doncaster Rovers vs. Rochdale 1:45 PM ET
Atalanta vs. AZ Alkmaar 12:00 PM ET
Girona vs. Rayo Vallecano 11:00 AM ET
Besiktas vs. Adana Demirspor 11:00 AM ET
Lamia vs. FC PAS Giannina 10:30 AM ET
Lorient vs. Montpellier 10:00 AM ET
Sassuolo vs. Inter Milan 10:00 AM ET
Braintree Town FC vs. Chippenham 9:00 AM ET
Shoban Moslemen Qena vs. Asyut Petroleum 6:30 AM ET
Wed Dec 28, 2022
Porto vs. Arouca 3:15 PM ET
Molynes vs. Mount Pleasant 2:15 PM ET
Paris Saint Germain vs. Le Racing 2:00 PM ET
Hibernian vs. Celtic FC 2:00 PM ET
Leeds United vs. Manchester City 2:00 PM ET
Stade Brest vs. Olympique Lyonnais 2:00 PM ET
Rangers vs. Motherwell 1:45 PM ET
Dundee Utd vs. Ross County 1:45 PM ET
Panathinaikos vs. OFI Crete 1:30 PM ET
Clermont Foot Auvergne 63 vs. OSC Lille 12:00 PM ET
FC Atromitos vs. Paok FC 12:00 PM ET
Volos vs. AEK Athens 11:30 AM ET
Ceramica Cleopatra vs. Al Ahly 11:00 AM ET
AJ Auxerre vs. Monaco 10:00 AM ET
Olympiacos vs. FC Asteras Tripolis 10:00 AM ET
AC Ajaccio vs. Angers 8:00 AM ET
Alanyaspor vs. Kayserispor 8:00 AM ET
Istanbulspor vs. Kasimpasa 8:00 AM ET
Lecce vs. NK Varazdin 7:30 AM ET
Eding Sport vs. UMS de Loum 7:00 AM ET
Feyenoord vs. Emmen 7:00 AM ET
Tue Dec 27, 2022
Cruz Azul vs. Club America 7:00 PM ET
Tigres UANL vs. Santos Laguna 5:00 PM ET
Manchester United vs. Nottingham Forest 2:00 PM ET
Canaries vs. Zulte Waregem 1:00 PM ET
Chelsea vs. Bournemouth AFC 11:30 AM ET
Fenerbahce vs. Hatayspor 11:00 AM ET
Ammanford vs. Carmarthen Town 8:30 AM ET
Istanbul Buyuksehir Belediyespor vs. Antalyaspor 8:00 AM ET
Ankaragucu vs. Umraniyespor 8:00 AM ET
Vietnam vs. Malaysia 6:30 AM ET
Adelaide United vs. Jets 3:15 AM ET
Melbourne City vs. Central Coast Mariners 12:30 AM ET
Mon Dec 26, 2022
Dijon vs. Les Tangos 2:00 PM ET
Sochaux vs. Rodez 2:00 PM ET
Arsenal vs. West Ham United 2:00 PM ET
Charleroi vs. Anderlecht 1:45 PM ET
Aston Villa vs. Liverpool FC 11:30 AM ET
Larne vs. Carrick Rangers 11:30 AM ET
Kortrijk vs. Racing Genk 11:15 AM ET
Frosinone vs. Ternana Calcio 11:00 AM ET
AFC Fylde vs. Chorley 9:00 AM ET
Southampton vs. Brighton & Hove Albion 9:00 AM ET
Wycombe Wanderers vs. Bristol Rovers 9:00 AM ET
Iron vs. Chesterfield 9:00 AM ET
Preston North End vs. Huddersfield Town 9:00 AM ET
AFC Telford United vs. Chester FC 9:00 AM ET
Coleraine vs. Ballymena United 9:00 AM ET
Accrington Stanley vs. Barnsley 9:00 AM ET
Aldershot Town vs. Woking 9:00 AM ET
Port Vale vs. Shrimps 9:00 AM ET
Dulwich Hamlet vs. Dover Athletic 9:00 AM ET
Glenavon vs. The Ports 9:00 AM ET
Hatters vs. Crewe Alexandra 9:00 AM ET
York City vs. Gateshead 9:00 AM ET
Ipswich Town vs. Oxford United 9:00 AM ET
Crystal Palace vs. Fulham FC 9:00 AM ET
Tranmere Rovers vs. Doncaster Rovers 9:00 AM ET
Shrimpers vs. Bromley 9:00 AM ET
Dons vs. Forest Green Rovers 9:00 AM ET
Rochdale vs. Hartlepool United 9:00 AM ET
Middlesbrough vs. Wigan Athletic 9:00 AM ET
Al Qadisiya vs. Al-Faisaly 8:30 AM ET
Aberystwyth Town vs. Newtown AFC 8:30 AM ET
The New Saints vs. Airbus UK Broughton 8:30 AM ET
Altinordu FK vs. Rizespor 8:00 AM ET
Kerala Blasters vs. Odisha FC 8:00 AM ET
Benevento vs. Griffons 8:00 AM ET
Cagliari vs. Cosenza 8:00 AM ET
Legetafo Legedadi vs. Welayta Dicha 7:00 AM ET
Al Batin vs. Al Raed 6:30 AM ET
Thailand vs. Street Dogs 6:30 AM ET
Brentford vs. Tottenham Hotspur 6:30 AM ET
Brunei vs. Indonesia 4:00 AM ET
Sun Dec 25, 2022
Al Ahly vs. Smouha SC 11:00 AM ET
Red Lightning vs. Adanaspor AS 10:00 AM ET
Galatasaray vs. Istanbulspor 10:00 AM ET
Gaziantep vs. Besiktas 7:00 AM ET
Konyaspor vs. Alanyaspor 7:00 AM ET
Genclerbirligi vs. Bandirmaspor 7:00 AM ET
Persepolis vs. Paykan F.C. 6:00 AM ET
Al Shorta SC vs. Zakho 5:00 AM ET
Shams Azar Qazvin vs. Arman Gohar 4:30 AM ET
Boluspor vs. Erzurumspor 4:30 AM ET
Sat Dec 24, 2022
Al Ain vs. Al Wasl FC 9:30 AM ET
Hibernian vs. Livingston FC 8:00 AM ET
Stade Renard vs. Aigle Royal 7:00 AM ET
Kelty Hearts vs. Dunfermline Athletic 7:00 AM ET
Dumbarton vs. East Fife 7:00 AM ET
Al Jazira vs. Al Dhafra 6:45 AM ET
Malaysia vs. The National Team 6:30 AM ET
Celtic FC vs. St. Johnstone 6:30 AM ET
Mumbai FC vs. Chennaiyin 6:00 AM ET
Persik Kediri vs. Persis Solo 5:00 AM ET
Lions vs. White Angels 4:00 AM ET
Sky Blues vs. Macarthur FC 12:00 AM ET
Fri Dec 23, 2022
Mazatlan FC vs. Santos Laguna 9:00 PM ET
Rio Ave vs. Maritimo 2:15 PM ET
Motherwell vs. Kilmarnock 1:45 PM ET
Partick Thistle vs. Inverness 1:45 PM ET
Haverfordwest vs. Aberystwyth Town 1:45 PM ET
Bala Town FC vs. Airbus UK Broughton 1:45 PM ET
Clyde vs. Alloa Athletic 1:45 PM ET
Annan Athletic vs. Albion Rovers 1:45 PM ET
KAA Gent vs. Standard Liege 1:30 PM ET
Juve Stabia vs. Gelbison 1:30 PM ET
Audace Cerignola vs. Monterosi 1:30 PM ET
Ross County vs. Rangers 1:30 PM ET
Umraniyespor vs. Istanbul Buyuksehir Belediyespor 11:00 AM ET
El Daklyeh vs. Pyramids FC 11:00 AM ET
Antalyaspor vs. Ankaragucu 11:00 AM ET
Pontedera vs. Olbia 10:30 AM ET
Red-Blacks vs. Square Heads 10:30 AM ET
Arzignano vs. Little Tigers 7:30 AM ET
Pro Sesto vs. Vicenza 7:30 AM ET
Shanghai Port vs. Shandong Taishan 6:00 AM ET
Chengdu Rongcheng vs. Wuhan Three Towns 6:00 AM ET
Hapoel Herzliya vs. Maccabi Herzliya 4:45 AM ET
Maccabi Shaarayim FC vs. Hapoel Kfar Shalem 4:30 AM ET
Street Dogs vs. Brunei 4:00 AM ET
Indonesia vs. Cambodia 3:30 AM ET
Muktijoddha Sangsad vs. Sheikh Jamal 2:30 AM ET
PSS Sleman vs. Persija Jakarta 2:00 AM ET
Guangzhou FC vs. Beijing Guoan 1:00 AM ET
Henan Songshan Longmen vs. Shenzhen 1:00 AM ET
Meizhou Hakka vs. Changchun Yatai 1:00 AM ET
Thu Dec 22, 2022
River Plate URU vs. Union La Calera 6:15 PM ET
Manchester City vs. Liverpool FC 2:00 PM ET
Cardiff Metropolitan vs. Newtown AFC 1:45 PM ET
CP Cacereno vs. Girona 1:00 PM ET
Olympique Lyonnais vs. White-Reds 12:00 PM ET
Galatasaray vs. Keciorengucu 12:00 PM ET
Almeria vs. Lazio 11:30 AM ET
Dark-reds vs. Inter Milan 11:00 AM ET
Adana Demirspor vs. Rizespor 10:00 AM ET
Maccabi Yavne vs. Hapoel Bikat Hayarden 9:30 AM ET
AS Roma vs. RKC 9:00 AM ET
Gaziantep vs. Boluspor 8:00 AM ET
Pordenone vs. Triestina 7:30 AM ET
Salsomaggiore vs. Sammaurese 7:30 AM ET
Khaitan vs. Yarmouk 7:05 AM ET
Juventus vs. HNK Rijeka 7:00 AM ET
Iraklis 1908 vs. Apollon Pontou 6:45 AM ET
Olympiacos Piraeus B vs. Proodeftiki 6:45 AM ET
Niki Volos FC vs. PAOK B 6:45 AM ET
Al Batin vs. Al Raed 6:30 AM ET
Konyaspor vs. Bodrumspor 6:00 AM ET
PSIS Semarang vs. Bali United 5:30 AM ET
Kayserispor vs. Genclerbirligi 4:00 AM ET
Wed Dec 21, 2022
CS Cartagines vs. Herediano 8:00 PM ET
Arnett Gardens vs. Humble Lions 4:00 PM ET
Arenas Club vs. Real Valladolid 3:00 PM ET
CD Coria vs. Real Sociedad 3:00 PM ET
Arnedo vs. Osasuna 3:00 PM ET
Porto vs. Gil Vicente 2:15 PM ET
Mount Pleasant vs. Waterhouse 2:00 PM ET
Blackburn Rovers vs. Nottingham Forest 1:45 PM ET
Wrexham vs. Iron 1:45 PM ET
Celtic FC vs. Livingston FC 1:45 PM ET
Racing Genk vs. Anderlecht 1:45 PM ET
Charlton Athletic vs. Brighton & Hove Albion 1:45 PM ET
Ionikos vs. Panathinaikos 1:30 PM ET
Tottenham Hotspur vs. Les Aiglons 1:00 PM ET
Club Brugge vs. Canaries 1:00 PM ET
Pilgrams vs. AFC Wimbledon 1:00 PM ET
Ibiza Islas Pitiusas vs. SD Eibar 1:00 PM ET
Napoli vs. OSC Lille 1:00 PM ET
Besiktas vs. Sanliurfaspor 12:00 PM ET
Aigle Royal vs. Coton Sport FC de Garoua 11:30 AM ET
Fiorentina vs. Lugano 11:00 AM ET
Kagera Sugar vs. Street Boys 10:00 AM ET
Asante Kotoko vs. Berekum Chelsea 9:00 AM ET
AEK Athens vs. Lamia 9:00 AM ET
Adama City vs. Dire Dawa 8:00 AM ET
Derthona FbC vs. Fossano 7:30 AM ET
Brindisi vs. Gladiator 7:30 AM ET
Lume vs. Citta di Varese 7:30 AM ET
Giana Erminio vs. Aglianese Calcio 7:30 AM ET
Bra vs. Fezzanese 7:30 AM ET
Nocerina vs. Cavese 7:30 AM ET
AC Prato vs. Scandicci 7:30 AM ET
Sona vs. Ponte San Pietro 7:30 AM ET
Union Clodiense vs. Este 7:30 AM ET
Forli vs. Crema 7:30 AM ET
Catania vs. Trapani 7:30 AM ET
Seravezza Pozzi vs. Terranuova Traiana 7:30 AM ET
Mezzolara vs. United Riccione 7:30 AM ET
Portici 1906 vs. Atletico Uri 7:00 AM ET
Ipato vs. Nafpaktiakos 7:00 AM ET
AS Kigali vs. Sunrise 7:00 AM ET
AO Tympakiou vs. Agios Ierotheos 7:00 AM ET
The National Team vs. Vietnam 6:30 AM ET
Union Berlin vs. FC St. Pauli 6:00 AM ET
FC Heidenheim vs. Ingolstadt 04 6:00 AM ET
Mezokovesd-Zsory FC vs. Ferencvarosi TC 5:00 AM ET
Neroca FC vs. Sreenidi Deccan 5:00 AM ET
White Angels vs. Malaysia 4:00 AM ET
Central Coast Mariners vs. Jets 2:00 AM ET
Tue Dec 20, 2022
Atletico Paso vs. Parakeets 5:00 PM ET
Guijuelo vs. Villarreal 3:00 PM ET
Aberdeen vs. Rangers 2:00 PM ET
Barnet vs. Plymouth Parkway 1:45 PM ET
Oldham Athletic vs. Posh 1:45 PM ET
York City vs. Blyth Spartans AFC 1:45 PM ET
Farnborough FC vs. Braintree Town FC 1:45 PM ET
Northampton Town vs. Carlisle United 1:45 PM ET
Dagenham & Redbridge vs. Uxbridge FC 1:45 PM ET
Newcastle United vs. Bournemouth AFC 1:45 PM ET
Dulwich Hamlet vs. Weymouth 1:45 PM ET
KAA Gent vs. Cercle Brugge 1:00 PM ET
Guadalajara vs. Elche 1:00 PM ET
Oud-Heverlee Leuven vs. Kortrijk 1:00 PM ET
Diocesano vs. Getafe 1:00 PM ET
Royale Union St. Gilloise vs. Kustboys 1:00 PM ET
Mechelen vs. Seraing 1:00 PM ET
CFR Cluj vs. FC Hermannstadt 12:00 PM ET
Fenerbahce vs. Istanbulspor 12:00 PM ET
Istanbul Buyuksehir Belediyespor vs. Goztepe 10:00 AM ET
Al Ain vs. Bani Yas Club 9:30 AM ET
Young Africans vs. Coastal Union 9:15 AM ET
Clermont Foot Auvergne 63 vs. Sochaux 9:00 AM ET
Spezia vs. Groningen 8:00 AM ET
Persija Jakarta vs. Dewa United 7:15 AM ET
SpVgg Bayern Hof vs. TSV 1860 Munchen 6:30 AM ET
Barito Putera vs. Bhayangkara Solo 5:00 AM ET
Ankaragucu vs. Tuzlaspor 4:00 AM ET
Mon Dec 19, 2022
Sporting Lisbon vs. Braga 2:15 PM ET
Wigan Athletic vs. Sheffield United 2:00 PM ET
Steaua Bucuresti vs. FC Botosani 12:00 PM ET
Pyramids FC vs. Aswan SC 11:00 AM ET
Adanaspor AS vs. Denizlispor 11:00 AM ET
Al Shorta SC vs. Al Sinaah 10:30 AM ET
Kazma SC vs. Al Jahra 9:40 AM ET
Al Bataeh vs. Al Jazira 9:30 AM ET
Future FC vs. Ghazl El Mahallah 9:00 AM ET
Accra Lions vs. Samartex 9:00 AM ET
Bali United vs. PSS Sleman 7:15 AM ET
Ceramica Cleopatra vs. El Daklyeh 6:45 AM ET
Henan Songshan Longmen vs. Shanghai Shenhua 5:00 AM ET
Khalij Fars Mahshahr vs. Shams Azar Qazvin 4:45 AM ET
Sun Dec 18, 2022
Genoa vs. Frosinone 1:45 PM ET
Bergantinos vs. Polvorin 1:00 PM ET
Levante vs. SD Eibar 1:00 PM ET
Terrassa vs. Prat 12:30 PM ET
US Sestri Levante 1919 vs. Bra 8:00 AM ET
Albacete vs. UD Ibiza 8:00 AM ET
Citta di Fasano vs. Matera 8:00 AM ET
Casertana vs. FC Aprilia 7:30 AM ET
Corticella vs. Giana Erminio 7:30 AM ET
Riberencs vs. Vilafranca 7:30 AM ET
Follonica Gavorrano vs. Ostia Mare 7:30 AM ET
Campodarsego vs. Villafranca 7:30 AM ET
Lamezia Terme vs. Citta Di Sant'Agata 7:30 AM ET
Cavese vs. Brindisi 7:30 AM ET
Ponte San Pietro vs. Folgore Caratese 7:30 AM ET
Scandicci vs. Salsomaggiore 7:30 AM ET
ASD Pineto Calcio vs. Roma City 7:30 AM ET
AS Acireale vs. Paterno 7:30 AM ET
Bullense vs. Lorca Deportiva 7:15 AM ET
Trapani vs. Vibonese 7:00 AM ET
Montanesa vs. College Europa 7:00 AM ET
FC Hellas Verona vs. Istra 1961 7:00 AM ET
Unio Esportiva Sant Andreu vs. Grama 7:00 AM ET
Arzachena vs. SS Nola 1925 7:00 AM ET
Varea vs. Berceo 7:00 AM ET
Geita Gold vs. Street Boys 7:00 AM ET
Cittadella vs. Sudtirol 7:00 AM ET
Conil vs. Pozoblanco 7:00 AM ET
Ternana Calcio vs. Como 7:00 AM ET
AEL Larissa vs. Iraklis 1908 6:45 AM ET
Silla CF vs. Hercules B 6:30 AM ET
AD Torrejon vs. Paracuellos Antamira 6:30 AM ET
Ceuta vs. Deportivo La Coruna 6:00 AM ET
Algeciras vs. Pontevedriña 6:00 AM ET
CD San Roque Lepe vs. El Ejido 6:00 AM ET
Osasuna B vs. CE Sabadell 6:00 AM ET
Catanzaro vs. Potenza 5:30 AM ET
Dolphins vs. Picerno 5:30 AM ET
Sile Yildizspor vs. Edirnespor 5:00 AM ET
Sapanca Genclikspor vs. Nigde Anadolu 5:00 AM ET
Erzurumspor vs. Altinordu FK 4:30 AM ET
Persis Solo vs. Persib Bandung 3:15 AM ET
Macarthur FC vs. Glory 12:00 AM ET
Sat Dec 17, 2022
UD Ourense vs. Estradense 2:00 PM ET
Yague vs. Anguiano 1:30 PM ET
Napoli vs. Villarreal 1:30 PM ET
Izarra vs. Racing Rioja 1:00 PM ET
Huetor Tajar vs. Motril 1:00 PM ET
Moreirense vs. Benfica 1:00 PM ET
Vimenor vs. Textil Escudo 1:00 PM ET
Univ. Craiova vs. Chindia Targoviste 12:30 PM ET
Santa Ursula vs. Arucas 12:30 PM ET
FC Cartagena SAD vs. Green and Whites 12:30 PM ET
Tarazona vs. Arnedo 12:15 PM ET
UD Logrones vs. La Nucia 12:00 PM ET
Basconia vs. Padura 12:00 PM ET
Andratx vs. Collerense 12:00 PM ET
Alondras vs. Gran Pena 11:30 AM ET
Algeria vs. Senegal 11:30 AM ET
Norwich City vs. Blackburn Rovers 11:30 AM ET
Beti Onak vs. Pena Sport 11:30 AM ET
Jerez CF vs. Miajadas 11:30 AM ET
Illescas vs. Conquense 11:00 AM ET
Getafe B vs. Rayo Vallecano B 11:00 AM ET
Arenas Club vs. AD San Juan 11:00 AM ET
Llosetense vs. Poblense 11:00 AM ET
CD Colunga vs. Valdesoto 10:45 AM ET
Ancona vs. Recanatese 10:30 AM ET
Guadalajara vs. CD Estepona 10:00 AM ET
Olympique Lyonnais vs. Sochaux 10:00 AM ET
Young Africans vs. Polisi Tanzania 10:00 AM ET
Wrexham vs. Iron 9:00 AM ET
Hearts of Midlothian vs. Kilmarnock 9:00 AM ET
Hatters vs. Gillingham 9:00 AM ET
Barnsley vs. Burton Albion 9:00 AM ET
Cardiff City vs. Blackpool 9:00 AM ET
Varzim vs. Sporting Braga B 9:00 AM ET
Woking vs. Eastleigh 9:00 AM ET
Sheffield Wednesday vs. Oxford United 9:00 AM ET
Gateshead vs. Gloucester City AFC 9:00 AM ET
Livingston FC vs. Dundee Utd 9:00 AM ET
Bradford City vs. Rochdale 9:00 AM ET
Wycombe Wanderers vs. Ipswich Town 9:00 AM ET
Burnley vs. Middlesbrough 9:00 AM ET
Dundee FC vs. Cove Rangers 9:00 AM ET
Bolton Wanderers vs. Exeter City 9:00 AM ET
York City vs. Blyth Spartans AFC 9:00 AM ET
Tranmere Rovers vs. Crawley Town 9:00 AM ET
Huddersfield Town vs. Watford 9:00 AM ET
Pilgrams vs. Shrimps 9:00 AM ET
Altrincham vs. Curzon Ashton 9:00 AM ET
Dumbarton vs. Stenhousemuir 9:00 AM ET
Port Vale vs. Accrington Stanley 9:00 AM ET
Farnborough FC vs. Braintree Town FC 9:00 AM ET
Walsall vs. Crewe Alexandra 9:00 AM ET
Shrimpers vs. Boreham Wood 9:00 AM ET
Derby County vs. Forest Green Rovers 9:00 AM ET
Barnet vs. Plymouth Parkway 9:00 AM ET
Annan Athletic vs. Bonnyrigg Rose 9:00 AM ET
O's vs. Us 9:00 AM ET
AFC Fylde vs. Kidderminster Harriers 9:00 AM ET
Glenavon vs. Crusaders 9:00 AM ET
Dagenham & Redbridge vs. Uxbridge FC 9:00 AM ET
Portsmouth vs. Dons 9:00 AM ET
Tamaraceite vs. UD Lanzarote 8:30 AM ET
Fiorentina vs. Monaco 8:00 AM ET
Hoffenheim vs. TSV 1860 Munchen 8:00 AM ET
Ligorna vs. Pinerolo 8:00 AM ET
Carrarese vs. Vis Pesaro 7:30 AM ET
Vicenza vs. White-reds 7:30 AM ET
White-Shielded vs. Mantova 7:30 AM ET
Gubbio vs. Pontedera 7:30 AM ET
Fezzanese vs. Legnano 7:30 AM ET
Pro Sesto vs. Feralpisalo 7:30 AM ET
Imolese vs. Square Heads 7:30 AM ET
Union Berlin vs. FC St. Gallen 7:30 AM ET
Cesena vs. Alessandria 7:30 AM ET
Trastevere Calcio vs. Avezzano 7:30 AM ET
Gladiator vs. Afragolese 7:30 AM ET
Arua Hill vs. Bright Stars 7:00 AM ET
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe vs. Universitatea Cluj 7:00 AM ET
Yeni Malatyaspor vs. Keciorengucu 7:00 AM ET
Masfut vs. Emirates Club 6:40 AM ET
Aberdeen vs. Celtic FC 6:30 AM ET
Newcastle United vs. Rayo Vallecano 6:30 AM ET
RC Lens vs. Le club doyen 6:00 AM ET
Pieta Hotspurs vs. Floriana FC 6:00 AM ET
RWE vs. SC Paderborn 07 6:00 AM ET
Kakamega Homeboyz vs. Talanta FC 6:00 AM ET
Hibernians vs. Valletta 6:00 AM ET
Canelas 2010 vs. Vitoria Guimaraes B 5:00 AM ET
Melbourne City vs. Melbourne Victory 2:45 AM ET
Fri Dec 16, 2022
Porto vs. FC Vizela 2:30 PM ET
GD Chaves vs. Mafra 2:30 PM ET
Aberystwyth Town vs. Penybont 2:00 PM ET
Naxxar Lions vs. Lija Athletic 2:00 PM ET
Swansea University vs. Afan Lido 1:30 PM ET
AS Roma vs. Cadiz 1:00 PM ET
ADO Den Haag vs. FC Oss 1:00 PM ET
Heracles Almelo vs. Dordrecht 1:00 PM ET
Telstar SC vs. Sterrendragers 1:00 PM ET
FC Eindhoven vs. VVV Venlo 1:00 PM ET
Valencia vs. Nottingham Forest 12:30 PM ET
Voluntari vs. Farul Constanta 12:00 PM ET
Crystal Palace vs. Real Valladolid 12:00 PM ET
AEK Larnaca vs. Omonia Nicosia 11:00 AM ET
Al Ahly vs. Future FC 11:00 AM ET
Rizespor vs. Goztepe 11:00 AM ET
Sirens vs. Birkirkara 11:00 AM ET
Empoli vs. Monaco 10:00 AM ET
Guingamp vs. Lorient 10:00 AM ET
Liverpool FC vs. AC Milan 9:30 AM ET
VfB Stuttgart vs. FC Luzern 9:00 AM ET
Teuta vs. KF Tirana 8:45 AM ET
Kingfisher East Bengal vs. Mumbai FC 8:00 AM ET
Hapoel Kfar Saba vs. Hapoel Ironi Nir Ramat HaSharon 7:00 AM ET
Sparta Praha vs. MSK Zilina 7:00 AM ET
FC Maccabi Petah Tikva vs. Ironi Tiberias 7:00 AM ET
Al Arabi vs. Al Urooba 6:45 AM ET
Masafi vs. Gulf Heroes 6:40 AM ET
Kaiserslautern vs. SV Wehen Wiesbaden 6:30 AM ET
Telecom Egypt vs. El-Entag El-Harby 6:30 AM ET
Panserraikos vs. Apollon Pontou 6:00 AM ET
Legia Warszawa vs. Ruch Chorzow 5:00 AM ET
RANS Nusantara vs. Bhayangkara Solo 5:00 AM ET
Cambuur Leeuwaarden vs. OSC Lille 4:00 AM ET
Thu Dec 15, 2022
Club America vs. Necaxa Aguascalientes 7:00 PM ET
Herediano vs. CS Cartagines 6:00 PM ET
Rangers vs. Hibernian 2:00 PM ET
Versailles vs. Paris 13 Atletico 12:30 PM ET
Burgos vs. Athletic Bilbao 12:30 PM ET
ASI d'Abengourou vs. ASEC Mimosas 12:00 PM ET
Olympiacos vs. FC Atromitos 11:30 AM ET
Panathinaikos vs. Volos 9:30 AM ET
Al-Ittihad vs. Dhofar 9:10 AM ET
El Daklyeh vs. Smouha SC 9:00 AM ET
Meizhou Hakka vs. Shanghai Port 5:30 AM ET
Guangzhou FC vs. Shandong Taishan 5:30 AM ET
Beijing Guoan vs. Changchun Yatai 1:00 AM ET
Wed Dec 14, 2022
Sporting Club vs. Gil Vicente 2:45 PM ET
France vs. Lions of Atlas 2:00 PM ET
FC Rapid Bucuresti vs. The Yellow Wolves 11:00 AM ET
Al Quwa Al Jawiya vs. Al Naft 11:00 AM ET
Mqabba FC vs. Zurrieq 10:00 AM ET
Sudeva Delhi vs. Sreenidi Deccan 7:30 AM ET
Dewa United vs. Persib Bandung 7:15 AM ET
Hoffenheim vs. Elversberg 7:00 AM ET
OFI Crete vs. Ionikos 7:00 AM ET
Kalamata vs. Paok FC 7:00 AM ET
Persis Solo vs. Barito Putera 5:00 AM ET
Vietnam vs. Street Dogs 5:00 AM ET
Parakeets vs. Mechelen 5:00 AM ET
Persikabo 1973 vs. Arema FC 2:00 AM ET
Dalian Aerbin vs. Wuhan Three Towns 1:00 AM ET
Tue Dec 13, 2022
Sporting Lisbon vs. Maritimo 2:45 PM ET
Argentina vs. Croatia 2:00 PM ET
Darlington vs. Sandgrinders 1:45 PM ET
Dagenham & Redbridge vs. Eastleigh 1:45 PM ET
The City vs. Chippenham 1:45 PM ET
College Europa vs. Lincoln Red Imps 1:45 PM ET
Altrincham vs. Maidenhead United 1:45 PM ET
Worthing vs. Weymouth 1:45 PM ET
AFC Telford United vs. Kettering Town 1:45 PM ET
Posh vs. Gloucester City AFC 1:45 PM ET
Aubagne vs. Canet Roussillon 1:00 PM ET
Portsmouth vs. Stevenage Borough 1:00 PM ET
Stallions vs. Qabala PFC 9:00 AM ET
Al Nahda vs. Sur Club 6:40 AM ET
Mon Dec 12, 2022
Cruz Azul vs. Necaxa Aguascalientes 7:00 PM ET
Zwolle vs. Helmond Sport 2:00 PM ET
Hibernians FC Paola vs. Floriana FC 12:30 PM ET
CS Mioveni vs. Univ. Craiova 12:30 PM ET
Hapoel Jerusalem vs. FC Maccabi Petah Tikva 11:30 AM ET
Pendikspor vs. Sakaryaspor 11:00 AM ET
Hadiya Hossana vs. Adama City 10:00 AM ET
Ceramica Cleopatra vs. Haras El Hodood 6:45 AM ET
Episkopi vs. Apollon Smyrnis FC 6:45 AM ET
Madura United vs. Bali United 5:15 AM ET
Ihud Bnei Shfaram vs. FC Hapoel Haifa 5:00 AM ET
Bhayangkara Solo vs. PSM Makassar 2:15 AM ET
Sun Dec 11, 2022
Malaga City vs. Real Jaen 1:00 PM ET
SD Eibar vs. Real Oviedo 12:30 PM ET
Granada vs. Burgos 12:30 PM ET
Villarreal C vs. Silla CF 12:00 PM ET
Aguilas Doradas vs. Racing Murcia 12:00 PM ET
Rapido de Bouzas vs. Silva SD 12:00 PM ET
Ciudad de Lucena vs. Puente Genil 12:00 PM ET
Hapoel Umm al-Fahm vs. Maccabi Tel Aviv 12:00 PM ET
Agoncillo vs. Yague 11:30 AM ET
Galapagar vs. Getafe B 11:30 AM ET
Pontevedriña vs. Rayo Majadahonda 11:00 AM ET
Antequera vs. CD San Roque Lepe 11:00 AM ET
Naval Reinosa vs. UC Cartes 11:00 AM ET
Radomlje vs. NK Celje 10:30 AM ET
Juve Stabia vs. ACR Messina 10:30 AM ET
Avellino vs. Fidelis Andria 10:30 AM ET
Sporting Gijon vs. FC Cartagena SAD 10:15 AM ET
Altinordu FK vs. Bodrumspor 10:00 AM ET
Oldham Athletic vs. Torquay United 9:00 AM ET
College 1975 FC vs. FCB Magpies 9:00 AM ET
Casa Pia vs. Trofense 9:00 AM ET
Alaves B vs. Arenas Club 9:00 AM ET
Penybont vs. Airbus UK Broughton 8:30 AM ET
Las Palmas B vs. Santa Ursula 8:00 AM ET
Kerala Blasters vs. Bengaluru FC 8:00 AM ET
Mensajero vs. Tamaraceite 8:00 AM ET
Ascoli vs. Genoa 8:00 AM ET
Liverpool FC vs. Olympique Lyonnais 8:00 AM ET
AC Prato vs. Crema 7:30 AM ET
Virtus Verona vs. Renate 7:30 AM ET
Thailand vs. White Angels 7:30 AM ET
Vibonese vs. Santa Maria Cilento 7:30 AM ET
Pinerolo vs. Casale 7:30 AM ET
US Sestri Levante 1919 vs. Fezzanese 7:30 AM ET
Montebelluna vs. Campodarsego 7:30 AM ET
Giana Erminio vs. Real Forte Querceta 7:30 AM ET
Paterno vs. Lamezia Terme 7:30 AM ET
Forli vs. United Riccione 7:30 AM ET
VVV Venlo vs. Sterrendragers 7:30 AM ET
Trastevere Calcio vs. US Tolentino 7:30 AM ET
Mobilieri Ponsacco vs. Follonica Gavorrano 7:30 AM ET
Pistoiese vs. Scandicci 7:30 AM ET
De Graafschap vs. FC Eindhoven 7:30 AM ET
Citta di Castello vs. Orvietana 7:30 AM ET
Westfalia Rhynern vs. Ennepetal 7:30 AM ET
Telstar SC vs. Den Bosch 7:30 AM ET
Mariglianese vs. Sancataldese 7:30 AM ET
Marbella vs. Huetor Tajar 7:00 AM ET
Lorca Deportiva vs. UCAM Murcia B 7:00 AM ET
College Europa vs. Vilassar de Mar 7:00 AM ET
Atletico Tordesillas vs. Palencia CF 7:00 AM ET
Gulls vs. Atletico Uri 7:00 AM ET
Varea vs. Calahorra B 7:00 AM ET
Sunrise vs. Rwamagana City 7:00 AM ET
Aurrera de Vitoria vs. Barakaldo 7:00 AM ET
Musanze vs. Gasogi United 7:00 AM ET
Atletico Madrid B vs. Guadalajara 7:00 AM ET
Covadonga vs. Real Titanico 7:00 AM ET
Zurrieq vs. Zejtun Corinthians 7:00 AM ET
RSD Alcala vs. Canillas 7:00 AM ET
Cordoba B vs. Atletico Espeleno 7:00 AM ET
Panachaiki vs. PAE Egaleo 6:45 AM ET
Portugalete vs. San Ignacio 6:30 AM ET
Trival Valderas vs. Real Aranjuez 6:30 AM ET
Frisia Risum-Lindholm vs. Eckernforder SV 6:30 AM ET
SD Logrones vs. Cornella 6:00 AM ET
CD Estepona vs. Socuellamos 6:00 AM ET
Nakhon Pathom vs. Udon Thani 6:00 AM ET
Union Adarve vs. Leganes B 6:00 AM ET
Kakamega Homeboyz vs. Ulinzi Stars 6:00 AM ET
NK Tabor Sezana vs. The Dragons 6:00 AM ET
Linares Deportivo vs. Ceuta 6:00 AM ET
Chiangmai FC vs. Samut Prakan City 5:30 AM ET
Willem ll vs. NAC Breda 5:15 AM ET
Ankara Demirspor vs. Kirklarelispor 5:00 AM ET
Kastamonuspor vs. Kocaelispor 5:00 AM ET
Ayvalikgucu vs. Kahramanmarasspor 5:00 AM ET
Arema FC vs. Persis Solo 2:15 AM ET
Sat Dec 10, 2022
Central Coast Mariners vs. Jets 10:00 PM ET
Blanquillos vs. SD Huesca 3:00 PM ET
UDO vs. Arouca 2:45 PM ET
Coban Imperial vs. Comunicaciones 2:30 PM ET
Andorra vs. Leganes 1:00 PM ET
San Fernando vs. Algeciras 12:00 PM ET
Andratx vs. Platges de Calvia 12:00 PM ET
Numantinos vs. UD Logrones 12:00 PM ET
Eldense vs. Amorebieta 12:00 PM ET
Leioa vs. CD Vitoria 12:00 PM ET
Binissalem vs. Constancia 11:30 AM ET
Touring KE vs. SD Deusto 11:30 AM ET
Anaitasuna FT vs. Basconia 11:30 AM ET
Poblense vs. Mercadal 11:30 AM ET
Celta Vigo B vs. Cultural Leonesa 11:00 AM ET
Escobedo vs. Vimenor 11:00 AM ET
Real Sociedad B vs. La Nucia 11:00 AM ET
Olympiacos vs. Nottingham Forest 11:00 AM ET
FC Hermannstadt vs. Farul Constanta 11:00 AM ET
Guijuelo vs. Bergantinos 11:00 AM ET
Atzeneta vs. Acero 11:00 AM ET
Hercules B vs. Torrent 11:00 AM ET
Torino vs. Guarnizo 10:45 AM ET
Pontedera vs. Fermana 10:30 AM ET
White-Black vs. Fiorenzuola 10:30 AM ET
Mutilvera vs. Alfaro 10:30 AM ET
Real Bamako vs. Korofina 10:00 AM ET
Woking vs. York City 9:00 AM ET
Millwall vs. Wigan Athletic 9:00 AM ET
Queens Park FC vs. Montrose 9:00 AM ET
Dons vs. Fleetwood Town 9:00 AM ET
Chester FC vs. Alfreton Town 9:00 AM ET
Lions of Atlas vs. Portugal 9:00 AM ET
Grimsby Town vs. Tranmere Rovers 9:00 AM ET
Glentoran vs. Glenavon 9:00 AM ET
Solihull Moors vs. Aldershot Town 9:00 AM ET
Middlesbrough vs. Luton Town 9:00 AM ET
Stenhousemuir vs. Forfar Athletic 9:00 AM ET
Schermbeck 2020 vs. Erndtebruck 9:00 AM ET
Oxford United vs. Barnsley 9:00 AM ET
Sandgrinders vs. Boston United FC 9:00 AM ET
Larne vs. Newry City 9:00 AM ET
Eastleigh vs. Wrexham 9:00 AM ET
Exeter City vs. Sheffield Wednesday 9:00 AM ET
East Fife vs. Bonnyrigg Rose 9:00 AM ET
Swindon Town vs. AFC Wimbledon 9:00 AM ET
Kidderminster Harriers vs. Blyth Spartans AFC 9:00 AM ET
Us vs. Colchester United 9:00 AM ET
Stoke City vs. Cardiff City 9:00 AM ET
The Ports vs. Ballymena United 9:00 AM ET
Shrimps vs. Charlton Athletic 9:00 AM ET
Yeovil Town vs. Iron 9:00 AM ET
Stevenage Borough vs. Mansfield Town 9:00 AM ET
Farnborough FC vs. Hemel Hempstead Town 9:00 AM ET
Bromley vs. Wealdstone 9:00 AM ET
Sheffield United vs. Huddersfield Town 9:00 AM ET
Kelty Hearts vs. The Blues 9:00 AM ET
Cambridge United vs. Pilgrams 9:00 AM ET
Kettering Town vs. AFC Fylde 9:00 AM ET
Newport County vs. Doncaster Rovers 9:00 AM ET
Dungannon vs. Carrick Rangers 9:00 AM ET
Union Titus Petange vs. Mondercange 8:30 AM ET
Ben Aknoun vs. JSM Tiaret 8:00 AM ET
Burton Albion vs. Derby County 8:00 AM ET
Rochdale vs. Hatters 8:00 AM ET
Chorley vs. AFC Telford United 8:00 AM ET
Ynyshir Albions vs. Llantwit Major 8:00 AM ET
AFC vs. De Treffers 8:00 AM ET
Temouchent vs. ASM Oran 8:00 AM ET
Square Heads vs. Olbia 7:30 AM ET
Vis Pesaro vs. Cesena 7:30 AM ET
ASD Torres vs. Gubbio 7:30 AM ET
KSV Hessen Kassel vs. FSV Frankfurt 7:00 AM ET
Power Dynamos vs. Red Arrows 7:00 AM ET
Carl Zeiss Jena vs. Lokomotive Leipzig 7:00 AM ET
Straelen vs. Clovers 7:00 AM ET
Green Eagles vs. Nkwazi 7:00 AM ET
VfB Lubeck vs. Bremer SV 7:00 AM ET
SC Wiedenbruck 2000 vs. Wuppertaler 7:00 AM ET
The Sparrows vs. Eintracht Trier 7:00 AM ET
09 vs. Rot-Weiss Ahlen 7:00 AM ET
Harrogate Town vs. Northampton Town 7:00 AM ET
Steinbach Haiger vs. Bahlinger SC 7:00 AM ET
Arucas vs. Gran Tarajal 7:00 AM ET
Denizlispor vs. Altay 7:00 AM ET
Crewe Alexandra vs. O's 7:00 AM ET
Othellos Athienou vs. Omonia Aradippou 6:30 AM ET
Ipswich Town vs. Posh 6:30 AM ET
Salop vs. Bolton Wanderers 6:30 AM ET
Oued Ellil vs. CO Medenine 6:30 AM ET
Tianjin Jinmen Tiger vs. Henan Songshan Longmen 6:00 AM ET
Pieta Hotspurs vs. Sirens 6:00 AM ET
Blackburn Rovers vs. Preston North End 6:00 AM ET
Eilenburg vs. Bischofswerdaer 6:00 AM ET
Zero-Three vs. FC Energie Cottbus 6:00 AM ET
ZFC Meuselwitz vs. Tennis Borussia Berlin 6:00 AM ET
Glory vs. Western United FC 5:30 AM ET
Guangzhou FC vs. Guangzhou R&F 5:30 AM ET
Arnavutkoy Belediyesi vs. Batman Petrolspor 5:00 AM ET
Inegolspor vs. Ankaraspor 5:00 AM ET
Shenzhen vs. Changchun Yatai 5:00 AM ET
52 Orduspor vs. Yomraspor 5:00 AM ET
Persija Jakarta vs. Persik Kediri 5:00 AM ET
Cankaya FK vs. Sapanca Genclikspor 5:00 AM ET
Tuzlaspor vs. Rizespor 4:30 AM ET
Keciorengucu vs. Adanaspor AS 4:30 AM ET
Bayrampasa vs. Orduspor 1967 4:00 AM ET
Sudeva Delhi vs. Churchill Brothers Sports Club 2:30 AM ET
Chengdu Rongcheng vs. Shanghai Port 1:00 AM ET
Fri Dec 9, 2022
Famalicao vs. Club Desportivo de Tondela 2:45 PM ET
Crawley Town vs. Hartlepool United 1:45 PM ET
Atalanta vs. Eintracht Frankfurt 1:00 PM ET
FC Red Star Saint Ouen vs. Versailles 12:30 PM ET
Hamm United vs. TuS Osdorf 12:30 PM ET
Doxa vs. AEK Larnaca 11:00 AM ET
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe vs. Voluntari 11:00 AM ET
Red Lightning vs. Yeni Malatyaspor 11:00 AM ET
Croatia vs. Brazil 9:00 AM ET
Khemis El Khechna vs. US Chaouia 8:00 AM ET
Malaysia vs. Cambodia 7:00 AM ET
Emmen vs. SV Meppen 7:00 AM ET
FC Zurich vs. FC Dornbirn 1913 7:00 AM ET
Al Suwaiq vs. Bahla 6:40 AM ET
El Alameen vs. Wadi Degla 6:30 AM ET
Empoli vs. Wolverhampton Wanderers 6:00 AM ET
FC Ararat-Armenia vs. Lernayin Artsakh 6:00 AM ET
Wuhan Three Towns vs. Shandong Taishan 5:30 AM ET
Shenzhen vs. Changchun Yatai 5:30 AM ET
Hapoel Herzliya vs. Hapoel Kfar Shalem 5:00 AM ET
RANS Nusantara vs. Persikabo 1973 2:15 AM ET
Thu Dec 8, 2022
Osasuna B vs. Gimnastic Tarragona 2:00 PM ET
Falkirk vs. Dundee FC 1:45 PM ET
Elche vs. Leeds United 1:15 PM ET
GD Chaves vs. Porto 1:00 PM ET
CD Alcoyano vs. Athletic Bilbao B 1:00 PM ET
Ciudad de Lucena vs. Ayamonte 1:00 PM ET
Levante vs. Ponferradina 12:30 PM ET
Hapoel Be'er Sheva vs. Hapoel Tel Aviv 12:00 PM ET
CD Choco vs. Arosa SC 12:00 PM ET
Somozas vs. Paiosaco 12:00 PM ET
FC Botosani vs. Steaua Bucuresti 12:00 PM ET
CS Mioveni vs. UTA Arad 12:00 PM ET
Al Shabab Dubai vs. Al Khalidiyah 11:30 AM ET
Casalarreina vs. SD Oyonesa 11:00 AM ET
Reims vs. Sochaux 9:00 AM ET
Genoa vs. Sudtirol 8:00 AM ET
ATK Mohun Bagan vs. Jamshedpur 8:00 AM ET
Malaga City vs. Huetor Vega 7:00 AM ET
Almeria B vs. Motril 7:00 AM ET
Aston Villa vs. Brighton & Hove Albion 7:00 AM ET
Arenas Armilla vs. El Palo 7:00 AM ET
Cartaya vs. CD Gerena 7:00 AM ET
Smouha SC vs. Aswan SC 6:45 AM ET
Al Ain vs. Fujairah 6:45 AM ET
Sur Club vs. Al-Ittihad 6:30 AM ET
Bali United vs. Bhayangkara Solo 5:15 AM ET
PSS Sleman vs. Madura United 2:15 AM ET
Shenyang Urban FC vs. Qingdao Youth Island 12:00 AM ET
Shanghai Jiading Huilong vs. Nantong Zhiyun 12:00 AM ET
Wed Dec 7, 2022
Comunicaciones vs. Coban Imperial 7:00 PM ET
Algeciras vs. Linense 3:00 PM ET
Castellon vs. Numantinos 3:00 PM ET
Cordoba vs. Pontevedriña 3:00 PM ET
Cultural Leonesa vs. San Fernando 3:00 PM ET
Rio Ave vs. Sporting Lisbon 2:30 PM ET
Hatters vs. Charlton Athletic 1:45 PM ET
Kidderminster Harriers vs. Chester FC 1:45 PM ET
Cadiz vs. Manchester United 1:00 PM ET
Algarve Lions vs. Maritimo 12:30 PM ET
Maccabi Netanya vs. Hapoel Hadera 12:15 PM ET
FC Hapoel Akko vs. FC Maccabi Petah Tikva 11:30 AM ET
Celta Vigo vs. Boavista 11:00 AM ET
Inter Milan vs. Red Bull Salzburg 11:00 AM ET
Nea Salamis vs. Panathinaikos 10:30 AM ET
Ghazl El Mahallah vs. Al Ahly 9:00 AM ET
FC Hermannstadt vs. Chindia Targoviste 9:00 AM ET
Koper vs. NK Tabor Sezana 8:00 AM ET
Viterbese vs. Vicenza 7:30 AM ET
Apollon Smyrnis FC vs. Olympiacos Piraeus B 7:00 AM ET
VFL Bochum vs. Zwolle 7:00 AM ET
Magara Young Boys vs. Flambeau du Centre 7:00 AM ET
Al Wasl FC vs. Masafi 6:45 AM ET
El Olympi vs. El Dabaa 6:30 AM ET
EM Mahdia vs. SS Sfaxien 6:30 AM ET
Viktoria Zizkov vs. Slovan Liberec 6:00 AM ET
Persik Kediri vs. Persib Bandung 5:15 AM ET
Arka Gdynia vs. Olimpia Elblag 4:00 AM ET
Dewa United vs. Arema FC 2:15 AM ET
Guangxi Pingguo Haliao vs. Qingdao Hainiu 12:00 AM ET
Shijiazhuang Gongfu vs. Nanjing City 12:00 AM ET
Tue Dec 6, 2022
Estoril Praia vs. Torreense 2:45 PM ET
CD Badajoz vs. Deportivo La Coruna 2:00 PM ET
Boreham Wood vs. Oldham Athletic 1:45 PM ET
Leamington vs. Brackley Town 1:45 PM ET
Afan Lido vs. Ynyshir Albions 1:30 PM ET
Carmarthen Town vs. Taffs Well 1:30 PM ET
Briton Ferry vs. Abergavenny Town 1:30 PM ET
Leganes vs. CD Mirandes 1:00 PM ET
UD Logrones vs. Real Sociedad B 1:00 PM ET
Portugal vs. Schweizer Nati 1:00 PM ET
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe vs. Voluntari 11:00 AM ET
Maribor vs. Radomlje 11:00 AM ET
Lions of Atlas vs. Red One 9:00 AM ET
Al Dhafra vs. Baynounah 6:50 AM ET
Mon Dec 5, 2022
Arnett Gardens vs. Molynes 6:30 PM ET
Dolphins vs. Taranto 1:30 PM ET
Brazil vs. Railwaymen 1:00 PM ET
Omonia Nicosia vs. Karmiotissa 11:00 AM ET
Steaua Bucuresti vs. CS Mioveni 11:00 AM ET
Apollon Pontou vs. Apollon Larissa 7:00 AM ET
Tianjin Jinmen Tiger vs. Guangzhou FC 5:00 AM ET
PSM Makassar vs. Persikabo 1973 2:30 AM ET
Beijing Guoan vs. Dalian Aerbin 1:30 AM ET
Sun Dec 4, 2022
Independiente Medellin vs. Deportivo Pereira 5:00 PM ET
England vs. Senegal 1:00 PM ET
Caudal Deportivo vs. Praviano 12:30 PM ET
SD Eibar vs. SD Huesca 12:30 PM ET
Arosa SC vs. Atletico Arteixo 12:00 PM ET
Aguilas Doradas vs. Caravaca 12:00 PM ET
Stade Malien vs. USC Kita 12:00 PM ET
Barco vs. Somozas 12:00 PM ET
Paiosaco vs. UD Ourense 12:00 PM ET
Atletico Monzon vs. La Almunia 12:00 PM ET
FCB Magpies vs. Mons Calpe 11:30 AM ET
CF Villanovense vs. Don Benito 11:00 AM ET
Silla CF vs. Atzeneta 11:00 AM ET
Llanera vs. Valdesoto 10:45 AM ET
Tuilla vs. Aviles Stadium 10:45 AM ET
Green and Whites vs. Lugo 10:15 AM ET
Young Africans vs. Tanzania Prisons 10:00 AM ET
Altay vs. Boluspor 10:00 AM ET
France vs. White and Reds 9:00 AM ET
Gran Tarajal vs. Las Palmas B 8:00 AM ET
FC Shirak vs. Urartu 8:00 AM ET
Union Titus Petange vs. UNA Strassen 8:00 AM ET
Citta di Varese vs. Caronnese 7:30 AM ET
Sportfreunde Lotte vs. Westfalia Rhynern 7:30 AM ET
Sambenedettese vs. Matese 7:30 AM ET
Caldiero Terme vs. Levico Terme 7:30 AM ET
Casertana vs. Portici 1906 7:30 AM ET
Catanzaro vs. Virtus Francavilla 7:30 AM ET
Follonica Gavorrano vs. Montespaccato 7:30 AM ET
Scandicci vs. Mezzolara 7:30 AM ET
Flaminia vs. Seravezza Pozzi 7:30 AM ET
F91 Dudelange vs. Victoria Rosport 7:30 AM ET
Correggese vs. Salsomaggiore 7:30 AM ET
Villafranca vs. Don Alvaro 7:30 AM ET
Sancataldese vs. Catania 7:30 AM ET
CFR Cluj vs. Chindia Targoviste 7:30 AM ET
AEL Larissa vs. Thesprotos 7:00 AM ET
Lealtad vs. Llanes 7:00 AM ET
Racing Murcia vs. Lorca Deportiva 7:00 AM ET
Geita Gold vs. Mtibwa Sugar 7:00 AM ET
Athletic Bilbao B vs. Cornella 7:00 AM ET
Marbella vs. Almeria B 7:00 AM ET
Socuellamos vs. Atletico Madrid B 7:00 AM ET
Miajadas vs. UP Plasencia 7:00 AM ET
El Palo vs. CD Torreperogil 7:00 AM ET
Yague vs. Pena Balsamaiso 7:00 AM ET
GW Siebenbaumen vs. Heider SV 7:00 AM ET
Torre del Mar vs. Arenas Armilla 7:00 AM ET
Subiza vs. CD Cantolagua 6:30 AM ET
Eckernforder SV vs. Pansdorf 6:30 AM ET
Kalamata vs. Episkopi 6:30 AM ET
KF Llapi vs. FC Ballkani 6:00 AM ET
Guadalajara vs. Union Adarve 6:00 AM ET
Melilla vs. Montijo 6:00 AM ET
Linense vs. Ceuta 6:00 AM ET
Shkupi vs. Bregalnica Stip 6:00 AM ET
Blues vs. Ibiza Islas Pitiusas 6:00 AM ET
Terrassa vs. Mallorca B 6:00 AM ET
CP Cacereno vs. Gimnastica Segoviana 6:00 AM ET
MTK Budapest vs. Gyirmot SE 6:00 AM ET
UCAM Murcia CF vs. El Ejido 6:00 AM ET
Diocesano vs. CD Estepona 6:00 AM ET
Guangzhou R&F vs. Shanghai Port 5:30 AM ET
Ludogorets Razgrad vs. Levski Sofia 5:30 AM ET
Farul Constanta vs. FC Botosani 5:15 AM ET
Formentera vs. Prat 5:00 AM ET
Pieta Hotspurs vs. Birkirkara 4:30 AM ET
Nanjing City vs. Shanghai Jiading Huilong 12:00 AM ET
Sat Dec 3, 2022
Rapido de Bouzas vs. Viveiro 2:30 PM ET
Estradense vs. Silva SD 1:00 PM ET
Unio Esportiva Sant Andreu vs. Girona B 1:00 PM ET
Argentina vs. Australia 1:00 PM ET
SD Deusto vs. Aurrera de Vitoria 12:45 PM ET
Acero vs. Gandia 12:30 PM ET
Collerense vs. Soller 12:30 PM ET
Unionistas vs. CD Badajoz 12:00 PM ET
Tarancon vs. Puertollano C.F. 12:00 PM ET
Lagun Onak vs. Anaitasuna FT 12:00 PM ET
Merida AD vs. Rayo Majadahonda 12:00 PM ET
Eldense vs. UD Logrones 12:00 PM ET
Ad Alcorcon vs. Fuenlabrada 12:00 PM ET
Solares vs. Textil Escudo 11:45 AM ET
Atletico Astorga vs. Mirandes B 11:30 AM ET
Manacor vs. Santanyi 11:30 AM ET
Casa Pia vs. Braga 11:00 AM ET
Illescas vs. Torrijos 11:00 AM ET
PE Sant Jordi vs. Binissalem 11:00 AM ET
Mondercange vs. UN Kaerjeng 97 11:00 AM ET
Mqabba FC vs. Lija Athletic 11:00 AM ET
AS Poissy vs. Vannes FC 11:00 AM ET
Blanquillos vs. UD Ibiza 10:15 AM ET
Sakaryaspor vs. Erzurumspor 10:00 AM ET
Felgueiras vs. Vitoria Guimaraes B 9:00 AM ET
Forfar Athletic vs. Albion Rovers 9:00 AM ET
Hartlepool United vs. Hatters 9:00 AM ET
Aubagne vs. Jura Sud Foot 9:00 AM ET
Queens Park FC vs. Hamilton Academical 9:00 AM ET
Crawley Town vs. Swindon Town 9:00 AM ET
Inverness vs. Dundee FC 9:00 AM ET
Falkirk vs. Airdrieonians 9:00 AM ET
Clockwork Orange vs. USA 9:00 AM ET
Mansfield Town vs. Colchester United 9:00 AM ET
Montrose vs. Alloa Athletic 9:00 AM ET
The Blues vs. Carrick Rangers 9:00 AM ET
Kelty Hearts vs. Peterhead 9:00 AM ET
Tamaraceite vs. CD Marino 8:30 AM ET
USM Alger vs. ES Setif 8:00 AM ET
Quick Boys vs. IJsselmeervogels 8:00 AM ET
Ancona vs. Alessandria 7:30 AM ET
San Gwann vs. Melita FC 7:15 AM ET
1. FC Schweinfurt 1905 vs. SV Heimstetten 7:00 AM ET
Red Lightning vs. Denizlispor 7:00 AM ET
Bahlinger SC vs. The Sparrows 7:00 AM ET
SV Steinbach vs. TUS Dietkirchen 7:00 AM ET
Arucas vs. La Cuadra 7:00 AM ET
Goppinger SV vs. Oberachern 7:00 AM ET
Rodinghausen vs. SV Lippstadt 7:00 AM ET
Hannoverscher SC vs. Ramlingen-Ehlershausen 7:00 AM ET
Deportivo Fabril vs. CD Choco 7:00 AM ET
Spakenburg vs. Katwijk 7:00 AM ET
Excelsior Maassluis vs. AFC 7:00 AM ET
Buxton vs. Bradford Park Avenue 6:30 AM ET
York City vs. Wrexham 6:30 AM ET
Havant & Waterlooville vs. Worthing 6:30 AM ET
Farnborough FC vs. Hampton & Richmond FC 6:30 AM ET
Bromley vs. Yeovil Town 6:30 AM ET
Concord Rangers vs. Hemel Hempstead Town 6:30 AM ET
Chorley vs. Curzon Ashton 6:30 AM ET
The City vs. Dulwich Hamlet 6:30 AM ET
Boston United FC vs. Leamington 6:30 AM ET
VfB Auerbach vs. SV 1890 Westerhausen 6:00 AM ET
Chennaiyin vs. Hyderabad 6:00 AM ET
Dundee Utd vs. Swansea City 6:00 AM ET
FC Ceahlaul vs. Stiinta Miroslava 6:00 AM ET
Hanáci vs. MFK Skalica 6:00 AM ET
Apollon Smyrnis FC vs. PAE Chania 5:45 AM ET
Cracovia Krakow vs. FK Tatran Liptovsky Mikulas 5:00 AM ET
Sirens vs. Hibernian 5:00 AM ET
Ankara Demirspor vs. Kastamonuspor 5:00 AM ET
Bodrumspor vs. Genclerbirligi 4:30 AM ET
Dinamo Tbilisi vs. FC Gagra Tbilisi 3:30 AM ET
Taborsko vs. Slovan Liberec 3:30 AM ET
Dinamo Batumi vs. Torpedo Kutaisi 3:30 AM ET
Unirea Constanta vs. Poli Iasi 3:00 AM ET
Southern District vs. Tai Po FC 1:00 AM ET
Nantong Zhiyun vs. Heilongjiang Ice City 12:00 AM ET
Fri Dec 2, 2022
Chester FC vs. Blyth Spartans AFC 1:45 PM ET
Shrimps vs. Exeter City 1:45 PM ET
Glenavon vs. Larne 1:45 PM ET
Ipswich Town vs. Fleetwood Town 1:45 PM ET
The New Saints vs. Aberystwyth Town 1:45 PM ET
Stevenage Borough vs. Barrow 1:45 PM ET
Darlington vs. Kettering Town 1:45 PM ET
Lincoln Red Imps vs. Lions Gibraltar 1:45 PM ET
Bastia-Borgo vs. FC Red Star Saint Ouen 12:30 PM ET
Nancy vs. Paris 13 Atletico 12:30 PM ET
Concarneau vs. Avranches 12:30 PM ET
Fortuna Koln vs. Rot-Weiss Ahlen 12:30 PM ET
Wiener Sport-Club vs. Floridsdorfer AC 11:30 AM ET
Eyupspor vs. Tuzlaspor 11:00 AM ET
The White and Blacks vs. Stallions 11:00 AM ET
Al Shabab Dubai vs. Manama Club 9:30 AM ET
Ghana vs. Uruguay 9:00 AM ET
Railwaymen vs. Portugal 9:00 AM ET
RC Kouba vs. GC Mascara 8:00 AM ET
Rapid Wien vs. First Vienna FC 8:00 AM ET
Monaco vs. Cercle Brugge 8:00 AM ET
UTA Arad vs. Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 7:30 AM ET
Grasshopper vs. SC Rheindorf Altach 7:30 AM ET
BUL vs. Wakiso Giants 7:00 AM ET
Eintracht Frankfurt vs. Sandhausen 6:30 AM ET
Vedita Colonesti vs. Viitorul Daesti 6:00 AM ET
Highlanders vs. Gornik Zabrze 5:00 AM ET
Onduparaka FC vs. Kampala City 5:00 AM ET
Beroe Stara Zagora vs. CSKA Sofia 4:30 AM ET
Merani Martvili vs. WIT Georgia 3:30 AM ET
Mlada Boleslav vs. Chrudim 3:30 AM ET
FC Vlasim vs. Pardubice 3:30 AM ET
Thu Dec 1, 2022
Trento vs. Vicenza 1:00 PM ET
Costa Rica vs. Germany 1:00 PM ET
Japan vs. Red One 1:00 PM ET
The Dragons vs. NK Celje 11:00 AM ET
Omonia Nicosia vs. Karmiotissa 11:00 AM ET
FC Botosani vs. Steaua Bucuresti 11:00 AM ET
Ludogorets Razgrad vs. Levski Sofia 7:00 AM ET
Meizhou Hakka vs. Shanghai Shenhua 5:30 AM ET
Chengdu Rongcheng vs. Guangzhou FC 5:00 AM ET
Septemvri Sofia vs. CSKA Sofia 4:00 AM ET

2022 Soccer

November 2022 Soccer

Wed Nov 30, 2022
Los Cardenales vs. Millonarios 7:35 PM ET
Defensor La Bocana vs. Deportivo Garcilaso 3:00 PM ET
Sporting Lisbon vs. Algarve Lions 2:45 PM ET
Avellino vs. Juve Stabia 2:00 PM ET
Cardiff City vs. Aston Villa 1:30 PM ET
Green Falcons vs. Tricolor 1:00 PM ET
Berliner AK 07 vs. Lokomotive Leipzig 12:00 PM ET
FC Hermannstadt vs. CFR Cluj 11:00 AM ET
Catanzaro vs. Calcio Giugliano 10:30 AM ET
Tunisia vs. France 9:00 AM ET
Australia vs. Denmark 9:00 AM ET
Foggia vs. ACR Messina 7:30 AM ET
Apollon Paralimniou vs. Doxa Drama FC 7:00 AM ET
F.C. Pandramaikos vs. Crocodiles 7:00 AM ET
Dekernes vs. Kafr El Sheikh 6:30 AM ET
Vietnam vs. Borussia Dortmund 6:00 AM ET
Wuhan Three Towns vs. Changchun Yatai 5:30 AM ET
Shanghai Port vs. Henan Songshan Longmen 5:30 AM ET
Tianjin Jinmen Tiger vs. Guangzhou R&F 5:00 AM ET
Jiangxi Beidamen vs. Suzhou Dongwu 12:00 AM ET
Tue Nov 29, 2022
CS Cartagines vs. Sporting San Jose 7:00 PM ET
Santa Clara vs. UDO 2:45 PM ET
Iran vs. USA 2:00 PM ET
Rimini vs. Imolese 2:00 PM ET
Recanatese vs. Square Heads 2:00 PM ET
White-Black vs. Fermana 2:00 PM ET
Wales vs. England 1:00 PM ET
Chindia Targoviste vs. Univ. Craiova 11:00 AM ET
Maribor vs. NK Bravo 11:00 AM ET
Besiktas vs. Istanbulspor 10:00 AM ET
Clockwork Orange vs. Maroons 9:00 AM ET
Queens Park Rangers vs. Livingston FC 7:00 AM ET
Bahla vs. Al-Ittihad 6:40 AM ET
Fortuna Dusseldorf vs. De Graafschap 5:15 AM ET
Noah vs. Alashkert 4:00 AM ET
Sichuan Jiuniu vs. Zibo Cuju 12:00 AM ET
Mon Nov 28, 2022
Portugal vs. Uruguay 1:00 PM ET
Brazil vs. Schweizer Nati 10:00 AM ET
Giana Erminio vs. Crema 7:30 AM ET
Oleksandria vs. Rukh Lviv 5:00 AM ET
Cameroon vs. White Eagles 4:00 AM ET
Real Kashmir vs. Churchill Brothers Sports Club 2:30 AM ET
Shanghai Jiading Huilong vs. Shijiazhuang Gongfu 1:00 AM ET
Sun Nov 27, 2022
Deportivo Pereira vs. Los Cardenales 7:05 PM ET
De Pallieters vs. RE Virton 1:00 PM ET
Gandia vs. Silla CF 12:00 PM ET
Aguilas Doradas vs. Deportiva Minera 12:00 PM ET
Moralo vs. Miajadas 12:00 PM ET
Padura vs. Barakaldo 12:00 PM ET
Atletico Tordesillas vs. Unami CP 11:15 AM ET
Barbastro vs. Carinena 11:00 AM ET
Ipswich Town vs. Buxton 11:00 AM ET
Casalarreina vs. Yague 11:00 AM ET
Comunicaciones vs. Malacateco 11:00 AM ET
Gimnastica Segoviana vs. CF Villanovense 11:00 AM ET
Uniao Leiria vs. Caldas 11:00 AM ET
Steaua Bucuresti vs. FC Brasov 11:00 AM ET
CD Teruel vs. Ebro 10:30 AM ET
Feralpisalo vs. Trento 10:30 AM ET
Lugo vs. Levante 10:15 AM ET
Lausanne Sports vs. FC Aarau 9:30 AM ET
Newport County vs. Derby County 9:15 AM ET
UN Kaerjeng 97 vs. F91 Dudelange 9:00 AM ET
Gil Vicente vs. Nacional 9:00 AM ET
Mons Calpe vs. College Europa 9:00 AM ET
Afragolese vs. Matera 8:30 AM ET
Las Palmas B vs. Arucas 8:00 AM ET
Bristol Rovers vs. Boreham Wood 8:00 AM ET
Szombathely Haladas vs. Kozarmisleny SE 8:00 AM ET
Avellino vs. Taranto 7:30 AM ET
Derthona FbC vs. Castellanzese 7:30 AM ET
Pistoiese vs. Corticella 7:30 AM ET
Novara vs. White-reds 7:30 AM ET
College Europa vs. Unio Esportiva Sant Andreu 7:30 AM ET
Legnago Salus vs. Este 7:30 AM ET
Crotone vs. U.S. Latina Calcio 7:30 AM ET
Palmese 1914 vs. Tivoli Calcio 7:30 AM ET
United Riccione vs. Correggese 7:30 AM ET
Westfalia Rhynern vs. Eintracht Rheine 7:30 AM ET
AC Carpi vs. Scandicci 7:30 AM ET
Triestina vs. Lecco 7:30 AM ET
Azuaga vs. Villafranca 7:15 AM ET
Atletico Madrid B vs. Diocesano 7:00 AM ET
CD Ursaria vs. Pozuelo de Alarcon 7:00 AM ET
Turkspor Augsburg vs. VfB Hallbergmoos-Goldach 7:00 AM ET
EG El Palmar CF vs. Bullense 7:00 AM ET
Polisi Tanzania vs. Street Boys 7:00 AM ET
Varea vs. Comillas 7:00 AM ET
Belgium vs. Lions of Atlas 7:00 AM ET
Platges de Calvia vs. Llosetense 7:00 AM ET
Frisia Risum-Lindholm vs. Inter Turkspor Kiel 7:00 AM ET
Villarrobledo vs. Tarancon 7:00 AM ET
Niendorfer TSV vs. Rugenbergen 7:00 AM ET
Grama vs. UE Sants 6:45 AM ET
Emirates Club vs. Masafi 6:40 AM ET
Gulf Heroes vs. Al Hamriyah 6:40 AM ET
Blau-Weiss Zorbau vs. Ludwigsfelder 6:30 AM ET
NK Bistrica vs. Bilje 6:30 AM ET
AD Torrejon vs. Collado Villalba 6:30 AM ET
Police Tero vs. Nakhon Ratchasima FC 6:00 AM ET
Hercules vs. Blues 6:00 AM ET
Melita FC vs. Mqabba FC 6:00 AM ET
FK Skopje vs. Akademija Pandev 6:00 AM ET
UD Logrones vs. Amorebieta 6:00 AM ET
Ripensia Timisoara vs. Ironworkers 6:00 AM ET
FK Sutjeska Niksic vs. OFK Petrovac 5:00 AM ET
Fethiyespor vs. Pazarspor 5:00 AM ET
Sporting Club vs. Lions of the Mountain Range 5:00 AM ET
Japan vs. Costa Rica 4:00 AM ET
Hanoi FC vs. Binh Dinh 4:00 AM ET
Tai Po FC vs. Hong Kong FC 1:00 AM ET
Sat Nov 26, 2022
Independiente Medellin vs. America de Cali 7:05 PM ET
Real Espana vs. Victoria 7:00 PM ET
Las Palmas vs. Tenerife 4:00 PM ET
Benfica vs. Red and Black 2:45 PM ET
Rapido de Bouzas vs. Alondras 2:30 PM ET
Argentina vs. Tricolor 1:00 PM ET
Braga vs. Trofense 12:45 PM ET
Real Oviedo vs. CD Mirandes 12:30 PM ET
Binissalem vs. Manacor 11:30 AM ET
De Treffers vs. Quick Boys 11:00 AM ET
Anaitasuna FT vs. Urduliz 11:00 AM ET
Guijuelo vs. Polvorin 11:00 AM ET
Hercules B vs. Orihuela 11:00 AM ET
Guadalajara vs. Leganes B 11:00 AM ET
FC Thun vs. FC Vaduz 11:00 AM ET
Pena Balsamaiso vs. Haro Deportivo 11:00 AM ET
Square Heads vs. Rimini 10:30 AM ET
Malaga vs. Ponferradina 10:15 AM ET
Rayo Majadahonda vs. Ad Alcorcon 10:00 AM ET
CE Sabadell vs. SD Logrones 10:00 AM ET
Genclerbirligi vs. Rizespor 10:00 AM ET
Young Africans vs. Mbeya City 9:15 AM ET
Wrexham vs. Farnborough FC 9:15 AM ET
Sporting Braga B vs. CDC Montalegre 9:00 AM ET
Peterhead vs. Queens Park FC 9:00 AM ET
Kidderminster Harriers vs. Gloucester City AFC 9:00 AM ET
Barnsley vs. Crewe Alexandra 9:00 AM ET
Cliftonville vs. Newry City 9:00 AM ET
Altrincham vs. Eastleigh 9:00 AM ET
Dundee FC vs. Airdrieonians 9:00 AM ET
Welling United vs. Weymouth FC 9:00 AM ET
Charlton Athletic vs. Hatters 9:00 AM ET
The Ports vs. Glentoran 9:00 AM ET
Kettering Town vs. Sandgrinders 9:00 AM ET
Partick Thistle vs. Kelty Hearts 9:00 AM ET
Dartford FC vs. Concord Rangers 9:00 AM ET
Accrington Stanley vs. Barnet 9:00 AM ET
Dungannon vs. Glenavon 9:00 AM ET
Bradford Park Avenue vs. Boston United FC 9:00 AM ET
Sheffield Wednesday vs. Mansfield Town 9:00 AM ET
Tonbridge Angels vs. Havant & Waterlooville 9:00 AM ET
Portsmouth vs. Dons 9:00 AM ET
Carrick Rangers vs. Ballymena United 9:00 AM ET
Dunfermline Athletic vs. Forfar Athletic 9:00 AM ET
Blyth Spartans AFC vs. Brackley Town 9:00 AM ET
Oxford United vs. Exeter City 9:00 AM ET
Hampton & Richmond FC vs. Dover Athletic 9:00 AM ET
Aldershot Town vs. Shrimpers 9:00 AM ET
Pfeddersheim vs. SG 2000 Mulheim-Karlich 8:30 AM ET
BSV Rehden vs. Bremer SV 8:00 AM ET
Parma vs. Canaries 8:00 AM ET
Chamalieres vs. GOAL FC 8:00 AM ET
Wasquehal vs. Creteil 8:00 AM ET
Oberachern vs. Rielasingen-Arlen 7:30 AM ET
Nottingen vs. The Blue-Gods 7:30 AM ET
Olbia vs. Cesena 7:30 AM ET
Ancona vs. ASD Torres 7:30 AM ET
FV Illertissen vs. TSV Buchbach 7:00 AM ET
Slavia Sofia vs. Ludogorets Razgrad 7:00 AM ET
09 vs. Preussen Munster 7:00 AM ET
Aubstadt vs. Spvgg Ansbach 09 7:00 AM ET
Apollon Larissa vs. AEL Larissa 7:00 AM ET
Astoria Walldorf vs. Eintracht Trier 7:00 AM ET
White and Reds vs. Green Falcons 7:00 AM ET
SV Lippstadt vs. Fortuna Koln 7:00 AM ET
Gebenbach vs. ATSV Erlangen 7:00 AM ET
Rot-Weiss Ahlen vs. Wuppertaler 7:00 AM ET
Kings Lynn vs. Stevenage Borough 6:45 AM ET
An der Fahner Hohe vs. Bischofswerdaer 6:30 AM ET
Berliner AK 07 vs. Lokomotive Leipzig 6:00 AM ET
Soimii Lipova vs. Progresul Pecica 6:00 AM ET
Dynamo Kiev vs. Metalist 1925 6:00 AM ET
FC Ceahlaul vs. CSM Bacau 6:00 AM ET
Jiul Petrosani vs. Progresul Ezeris 6:00 AM ET
Drenica vs. Drita 6:00 AM ET
Tianjin Jinmen Tiger vs. Shanghai Port 6:00 AM ET
Targu Secuiesc vs. CS Blejoi 6:00 AM ET
Wuhan Three Towns vs. Shenzhen 5:30 AM ET
Guangzhou FC vs. Henan Songshan Longmen 5:30 AM ET
Samut Prakan City vs. Udon Thani 5:00 AM ET
Sporting Lisbon B vs. Fontinhas 5:00 AM ET
Tuzlaspor vs. Yeni Malatyaspor 4:30 AM ET
FC Gagra Tbilisi vs. Dinamo Batumi 3:30 AM ET
CSC Dumbravita vs. Unirea Constanta 3:00 AM ET
Southern District vs. Sham Shui Po 1:00 AM ET
Fri Nov 25, 2022
Porto vs. Mafra 2:45 PM ET
Larne vs. Coleraine 1:45 PM ET
Schaffhausen vs. AC Bellinzona 1:15 PM ET
England vs. USA 1:00 PM ET
Avranches vs. USL Dunkerque 12:30 PM ET
Les sangliers vs. Bastia-Borgo 12:30 PM ET
Stade Briochin vs. Cholet 12:30 PM ET
Luckenwalde vs. Tennis Borussia Berlin 12:00 PM ET
SV Heimstetten vs. Unterhaching 11:30 AM ET
Denizlispor vs. Bodrumspor 11:00 AM ET
Al Zawraa vs. Al Naft 10:00 AM ET
Bahir Dar Kenema vs. Adama City 10:00 AM ET
Sumari vs. Rogaska 9:00 AM ET
Iraklis 1908 vs. Panathinaikos B 7:15 AM ET
Geita Gold vs. Ihefu 7:00 AM ET
Al Jazira vs. Fujairah 6:45 AM ET
El Alameen vs. Telecom Egypt 6:30 AM ET
El-Entag El-Harby vs. Shabab Al Obour 6:30 AM ET
CSM Alexandria vs. Vedita Colonesti 6:00 AM ET
Shanghai Shenhua vs. Beijing Guoan 5:30 AM ET
Chengdu Rongcheng vs. Guangzhou R&F 5:00 AM ET
Grampus vs. AS Roma 4:30 AM ET
Wales vs. Iran 4:00 AM ET
Thu Nov 24, 2022
Brazil vs. White Eagles 2:00 PM ET
Dunajska Streda vs. MFK Ruzomberok 11:30 AM ET
Portugal vs. Ghana 11:00 AM ET
Oman Club vs. Al Suwaiq 8:45 AM ET
Odisha vs. Chennaiyin 8:00 AM ET
Uruguay vs. Railwaymen 8:00 AM ET
Schweizer Nati vs. Cameroon 5:00 AM ET
Qingdao Hainiu vs. Qingdao Youth Island 12:30 AM ET
Wed Nov 23, 2022
Deportes Copiapo vs. Cobreloa 5:00 PM ET
Lions of Atlas vs. Croatia 2:00 PM ET
Port Vale vs. Barnsley 1:30 PM ET
Zalgiris Vilnius vs. FK Kauno Zalgiris 11:00 AM ET
FK Suduva vs. Dziugas Telsiai 11:00 AM ET
Red One vs. Costa Rica 10:00 AM ET
Future FC vs. Aswan SC 9:00 AM ET
Germany vs. Japan 8:00 AM ET
Mbeya City vs. Street Boys 7:00 AM ET
El Olympi vs. Nabarouh 6:30 AM ET
Shakhtar Donetsk vs. Vorskla Poltava 6:00 AM ET
Erbaaspor vs. Cankaya FK 5:00 AM ET
Everton vs. Western Sydney Wanderers 2:45 AM ET
Tue Nov 22, 2022
Denmark vs. Tunisia 2:00 PM ET
Curzon Ashton vs. Blyth Spartans AFC 1:45 PM ET
Worthing vs. Tonbridge Angels 1:45 PM ET
Ipswich Town vs. Portsmouth 1:45 PM ET
Bolton Wanderers vs. Barrow 1:45 PM ET
AFC Telford United vs. Kidderminster Harriers 1:45 PM ET
France vs. Australia 1:00 PM ET
Dons vs. Newport County 1:00 PM ET
Lincoln City vs. Shrimps 1:00 PM ET
Pilgrams vs. Charlton Athletic 1:00 PM ET
Burton Albion vs. Tranmere Rovers 1:00 PM ET
Gasogi United vs. Sunrise 7:00 AM ET
BKMA vs. FC Ararat-Armenia 6:00 AM ET
Shenzhen vs. Guangzhou FC 5:30 AM ET
Argentina vs. Green Falcons 5:00 AM ET
Mon Nov 21, 2022
Boyaca Chico vs. Atletico Huila 7:00 PM ET
Turris vs. Dolphins 1:30 PM ET
England vs. Iran 8:00 AM ET
AS Kigali vs. Rwamagana City 7:00 AM ET
Guangzhou R&F vs. Beijing Guoan 5:30 AM ET
Wuhan Three Towns vs. Meizhou Hakka 5:30 AM ET
Tianjin Jinmen Tiger vs. Shanghai Shenhua 5:00 AM ET
Sun Nov 20, 2022
ART Municipal Jalapa vs. Juventus Managua 6:00 PM ET
St. Lucia vs. San Marino 2:00 PM ET
Estrela vs. Benfica 1:00 PM ET
Malta vs. Boys in Green 1:00 PM ET
Deportivo La Coruna vs. Cultural Leonesa 1:00 PM ET
Moldova vs. Tricolorii 12:30 PM ET
Caudal Deportivo vs. L'Entregu 12:30 PM ET
Badalona vs. College Europa 12:00 PM ET
Barco vs. CD Choco 12:00 PM ET
Barakaldo vs. Anaitasuna FT 12:00 PM ET
CAP Ciudad de Murcia vs. La Union 12:00 PM ET
CD Gerena vs. Ayamonte 12:00 PM ET
Vimenor vs. Castro 12:00 PM ET
Jerez CF vs. Don Alvaro 12:00 PM ET
Llanera vs. Luarca 11:30 AM ET
Soller vs. Andratx 11:30 AM ET
Villafranca vs. Llerenense 11:00 AM ET
Marbella vs. Arenas Armilla 11:00 AM ET
Coruxo FC vs. Langreo 11:00 AM ET
Blues vs. Alzira 11:00 AM ET
Utebo FC vs. Alaves B 10:30 AM ET
Israel vs. Cyprus 10:30 AM ET
Cordoba vs. Linares Deportivo 10:00 AM ET
Legon Cities vs. Bibiani Gold Stars 9:00 AM ET
Las Palmas B vs. La Cuadra 8:00 AM ET
Slovenia vs. The Brave Falcons 8:00 AM ET
CD Vitoria vs. San Ignacio 7:45 AM ET
Virtus Bolzano vs. Montebelluna 7:30 AM ET
Yellow-reds vs. Mezzolara 7:30 AM ET
A.C.D. Nardo vs. Nocerina 7:30 AM ET
Torviscosa vs. Adriese 7:30 AM ET
Follonica Gavorrano vs. Citta di Castello 7:30 AM ET
Castellanzese vs. Pinerolo 7:30 AM ET
Cavese vs. Gravina 7:30 AM ET
ASD Torres vs. Square Heads 7:30 AM ET
Trestina vs. Ponsacco 7:30 AM ET
Catanzaro vs. Gelbison 7:30 AM ET
Eckernforder SV vs. Heider SV 7:00 AM ET
CD Calamonte vs. Azuaga 7:00 AM ET
San Cristobal CP vs. Girona B 7:00 AM ET
Eichede vs. Frisia Risum-Lindholm 7:00 AM ET
Union Club Ceares vs. Valdesoto 7:00 AM ET
Motril vs. CD Torreperogil 7:00 AM ET
Teutonia Ottensen vs. Bremer SV 7:00 AM ET
Lealtad vs. Covadonga 7:00 AM ET
Real Oviedo B vs. Guijuelo 7:00 AM ET
Deportivo Fabril vs. Silva SD 7:00 AM ET
Eyupspor vs. Goztepe 7:00 AM ET
Casertana vs. Atletico Uri 7:00 AM ET
Berceo vs. Agoncillo 7:00 AM ET
El Palo vs. Huetor Vega 7:00 AM ET
Riberencs vs. Vilassar de Mar 7:00 AM ET
Siete Villas vs. Textil Escudo 6:45 AM ET
Subiza vs. Azkoyen 6:30 AM ET
Glentoran vs. Cliftonville 6:30 AM ET
Constancia vs. Inter Manacor 6:30 AM ET
Merida AD vs. Ceuta 6:00 AM ET
Prykarpattya vs. Karpaty Lviv 5:00 AM ET
Bodrumspor vs. Tuzlaspor 4:30 AM ET
Hong Kong vs. Sham Shui Po 1:00 AM ET
Sat Nov 19, 2022
AC Nagano Parceiro vs. Fujieda MYFC 11:00 PM ET
Tottori vs. Kamatamare Sanuki 11:00 PM ET
Colombia vs. Paraguay 7:00 PM ET
Bolivia vs. White and Red Ones 6:30 PM ET
Honduras Progreso vs. Real Espana 4:00 PM ET
Blanquillos vs. Malaga 3:00 PM ET
Olimpia vs. Real Sociedad 3:00 PM ET
UPNFM vs. Vida 3:00 PM ET
Victoria vs. Motagua Tegucigalpa 3:00 PM ET
NAC Breda vs. Zwolle 2:00 PM ET
Barcelona B vs. Athletic Bilbao B 2:00 PM ET
Colo Colo vs. Real Betis 1:00 PM ET
Sterrendragers vs. Almere City 1:00 PM ET
Trelissac FC vs. Girondins Bordeaux 1:00 PM ET
SD Deusto vs. Padura 12:30 PM ET
Tenerife vs. SD Huesca 12:30 PM ET
Basconia vs. Pasaia 12:00 PM ET
Penybont vs. The New Saints 11:15 AM ET
FC Aarau vs. Schaffhausen 11:00 AM ET
Eldense vs. Cornella 11:00 AM ET
Cordoba B vs. Cartaya 11:00 AM ET
Atletico Astorga vs. Numancia B 11:00 AM ET
Lecco vs. White-reds 10:30 AM ET
Plavi vs. Tuzla City 10:00 AM ET
Amiens vs. Aiglon Lamentin 10:00 AM ET
SAS Epinal vs. Metz 10:00 AM ET
United Arab Emirates vs. Kazakhstan 9:30 AM ET
Sheffield Wednesday vs. Salop 9:00 AM ET
Stenhousemuir vs. Bonnyrigg Rose 9:00 AM ET
Tamworth vs. Boston United FC 9:00 AM ET
York City vs. Wealdstone 9:00 AM ET
Tranmere Rovers vs. AFC Wimbledon 9:00 AM ET
The City vs. Plymouth Parkway 9:00 AM ET
Partick Thistle vs. Arbroath 9:00 AM ET
Walsall vs. Crawley Town 9:00 AM ET
Braintree Town FC vs. Brackley Town 9:00 AM ET
Barnsley vs. Dons 9:00 AM ET
Hampton & Richmond FC vs. Farnborough FC 9:00 AM ET
Annan Athletic vs. Elgin City 9:00 AM ET
Chesterfield vs. Solihull Moors 9:00 AM ET
Harrogate Town vs. Mansfield Town 9:00 AM ET
Darlington vs. Alfreton Town 9:00 AM ET
Peterhead vs. Dunfermline Athletic 9:00 AM ET
Wrexham vs. Aldershot Town 9:00 AM ET
Lincoln City vs. Shrimps 9:00 AM ET
Welling United vs. Havant & Waterlooville 9:00 AM ET
Woking vs. Altrincham 9:00 AM ET
Newport County vs. Gillingham 9:00 AM ET
Leiston vs. Alvechurch 9:00 AM ET
Leamington vs. Bishop's Stortford 9:00 AM ET
Airdrieonians vs. Kelty Hearts 9:00 AM ET
Gateshead vs. Shrimpers 9:00 AM ET
Oxford United vs. Forest Green Rovers 9:00 AM ET
Uxbridge FC vs. Dover Athletic 9:00 AM ET
Carrick Rangers vs. The Ports 9:00 AM ET
Barrow vs. Hartlepool United 9:00 AM ET
Sandgrinders vs. Curzon Ashton 9:00 AM ET
Worthing vs. Weymouth FC 9:00 AM ET
Dumbarton vs. Forfar Athletic 9:00 AM ET
Barnet vs. Torquay United 9:00 AM ET
Us vs. Rochdale 9:00 AM ET
Kings Langley vs. AFC Telford United 9:00 AM ET
Dundee FC vs. Hamilton Academical 9:00 AM ET
Swindon Town vs. Crewe Alexandra 9:00 AM ET
Airbus UK Broughton vs. Haverfordwest 8:30 AM ET
Hyderabad vs. Kerala Blasters 8:00 AM ET
Red-White-Red vs. Iceland 8:00 AM ET
Noordwijk vs. IJsselmeervogels 7:30 AM ET
KSV Hessen Kassel vs. Wormatia Worms 7:00 AM ET
Austria Klagenfurt vs. Grazer AK 7:00 AM ET
Wuppertaler vs. Fortuna Koln 7:00 AM ET
VfR Aalen vs. FSV Frankfurt 7:00 AM ET
AEL Larissa vs. Niki Volos FC 7:00 AM ET
Frem vs. Kolding IF 7:00 AM ET
The Sparrows vs. Steinbach Haiger 7:00 AM ET
1. FC Schweinfurt 1905 vs. FV Illertissen 7:00 AM ET
Prison Leopards vs. Lumwana Radiants 7:00 AM ET
Rot-Weiss Ahlen vs. Preussen Munster 7:00 AM ET
Ruvu Shooting vs. Street Boys 7:00 AM ET
SV Viktoria Aschaffenburg vs. SV Heimstetten 7:00 AM ET
Straelen vs. Rodinghausen 7:00 AM ET
Masfut vs. Al Urooba 6:40 AM ET
Blansko vs. Vitkovice 6:30 AM ET
Velez Mostar vs. Sloga Doboj 6:00 AM ET
Petrolul Potcoava vs. CSM Alexandria 6:00 AM ET
Hellerup IK vs. AGF Aarhus 6:00 AM ET
CSM Bacau vs. Stiinta Miroslava 6:00 AM ET
RSV Eintracht vs. Dynamo Schwerin 6:00 AM ET
Sokol Sieniawa vs. Wiazownica 6:00 AM ET
Panserraikos vs. Iraklis 1908 5:45 AM ET
Gieksa vs. Gedania Gdansk 5:00 AM ET
Podhale Nowy Targ vs. Wisloka Debica 5:00 AM ET
FC Dnipro vs. Shakhtar Donetsk 5:00 AM ET
Hong Linh Ha Tinh vs. Thanh Hoa 4:00 AM ET
Song Lam Nghe An vs. Nam Dinh 4:00 AM ET
Fri Nov 18, 2022
Gamba Osaka vs. Eintracht Frankfurt 11:00 PM ET
Granada vs. Albacete 3:00 PM ET
Larne vs. Dungannon 1:45 PM ET
Ballymena United vs. The Blues 1:45 PM ET
Taffs Well vs. Abergavenny Town 1:30 PM ET
AC Bellinzona vs. FC Thun 1:15 PM ET
Clovers vs. Bocholt 12:30 PM ET
Harksheide vs. Hamm United 12:30 PM ET
Skive IK vs. Esbjerg 12:00 PM ET
Kickers Offenbach vs. Eintracht Trier 12:00 PM ET
Bahrain vs. White Eagles 9:30 AM ET
Slovacko vs. Mlada Boleslav 9:00 AM ET
Belgium vs. Egypt 9:00 AM ET
Kalamata vs. Panachaiki 7:15 AM ET
Adama City vs. Welayta Dicha 7:00 AM ET
Ghiroda & Giarmata Vii vs. Crisul Chisineu Cris 6:00 AM ET
Stal Mielec vs. Wisla Krakow 5:30 AM ET
Neroca FC vs. Sudeva Delhi 5:00 AM ET
Zorya Luhansk vs. Oleksandria 5:00 AM ET
Shams Azar Qazvin vs. Chooka Talesh 4:45 AM ET
Cracovia Krakow vs. ZP Sport Podbrezova 4:30 AM ET
Cameroon vs. Panama 4:00 AM ET
Nanjing City vs. Shanghai Port 12:00 AM ET
Thu Nov 17, 2022
St. Lucia vs. San Marino 5:00 PM ET
Red lions vs. Hungary 1:00 PM ET
Portugal vs. Super Eagles 12:45 PM ET
Israel vs. Zambia 12:30 PM ET
Boys Boys vs. Os Mambas 12:30 PM ET
Jong PSV vs. FC Utrecht 11:45 AM ET
North Macedonia vs. Finland 11:00 AM ET
Malta vs. Greece 11:00 AM ET
Jordan vs. Red One 10:00 AM ET
Lions of Atlas vs. Georgia 10:00 AM ET
Banga vs. Zalgiris Vilnius 10:00 AM ET
Red Eagles vs. Belarus 10:00 AM ET
Tajikistan vs. Russia 9:00 AM ET
Fastav Zlin vs. Vyskov 9:00 AM ET
Mumbai FC vs. Bengaluru FC 8:00 AM ET
Japan vs. Canada 7:40 AM ET
Inhulets Petrove vs. Dynamo Kiev 5:00 AM ET
Ihefu vs. Polisi Tanzania 5:00 AM ET
Ghana vs. Schweizer Nati 4:00 AM ET
Barito Putera vs. Madura United 3:00 AM ET
Sky Blues vs. Celtic FC 2:45 AM ET
Guangxi Pingguo Haliao vs. Henan Songshan Longmen 12:00 AM ET
Qingdao Hainiu vs. Shandong Taishan 12:00 AM ET
Wed Nov 16, 2022
White and Red Ones vs. Paraguay 7:00 PM ET
Aguilas Doradas vs. CAP Ciudad de Murcia 3:15 PM ET
Deportivo Pereira vs. Millonarios 3:00 PM ET
Beti Onak vs. Huarte 3:00 PM ET
Algarve Lions vs. Trofense 2:15 PM ET
Woking vs. Oxford United 1:45 PM ET
Gibraltar vs. Liechtenstein 12:00 PM ET
Kosovo vs. Armenia 11:00 AM ET
Lithuania vs. Iceland 11:00 AM ET
Boys vs. Kongsvinger 11:00 AM ET
Red vs. Germany 11:00 AM ET
Czech Republic vs. Faroe Islands 11:00 AM ET
Andorra vs. Austria 11:00 AM ET
Catanzaro vs. Avellino 10:30 AM ET
United Arab Emirates vs. Argentina 9:30 AM ET
Kotoku Royals vs. Samartex 9:00 AM ET
Alessandria vs. Renate 7:30 AM ET
Uzebekistan vs. Kazakhstan 7:00 AM ET
Green Falcons vs. Croatia 4:00 AM ET
Sichuan Jiuniu vs. Guangzhou FC 12:30 AM ET
Jinan Xingzhou vs. Changchun Yatai 12:00 AM ET
Shijiazhuang Gongfu vs. Meizhou Hakka 12:00 AM ET
Tue Nov 15, 2022
The City vs. Dover Athletic 1:45 PM ET
Chippenham vs. Havant & Waterlooville 1:45 PM ET
Derby County vs. Torquay United 1:45 PM ET
Gillingham vs. AFC Fylde 1:45 PM ET
AFC Wimbledon vs. Weymouth FC 1:45 PM ET
Club African vs. Olympique Beja 7:30 AM ET
Churchill Brothers Sports Club vs. Rajasthan United 7:30 AM ET
Bright Stars vs. Onduparaka FC 7:00 AM ET
Consadole Sapporo vs. Kawasaki Frontale 5:00 AM ET
Mon Nov 14, 2022
Millonarios vs. Deportivo Pereira 3:00 PM ET
Nancy vs. Les sangliers 2:00 PM ET
Jong Ajax vs. Den Bosch 1:00 PM ET
TSV 1860 Munchen vs. RWE 12:00 PM ET
OFI Crete vs. Levadiakos 11:30 AM ET
Sakaryaspor vs. Rizespor 11:00 AM ET
FC Asteras Tripolis vs. Ionikos 10:00 AM ET
MAT vs. FAR Rabat 10:00 AM ET
FC Dunav Ruse vs. Spartak Pleven 6:30 AM ET
Sun Nov 13, 2022
America de Cali vs. Deportivo Pasto 6:00 PM ET
Aucas vs. Barcelona SC 5:00 PM ET
Alzira vs. Athletic Bilbao 3:00 PM ET
Famalicao vs. Sporting Lisbon 2:30 PM ET
Ayacucho FC vs. Union Comercio 2:00 PM ET
General Caballero JLM vs. Los Danzarines 2:00 PM ET
Racing Cordoba vs. Villa Mitre 1:45 PM ET
Juventus vs. Lazio 1:45 PM ET
Paok FC vs. Volos 1:30 PM ET
Goias vs. Sao Paulo 1:00 PM ET
Felgueiras vs. Fafe 1:00 PM ET
Ceara vs. EC Juventude 1:00 PM ET
America/MG vs. Atletico Goianiense 1:00 PM ET
CD San Roque Lepe vs. Getafe 12:30 PM ET
Casa Pia vs. GD Chaves 12:00 PM ET
Sporting Club vs. Braga 12:00 PM ET
LC Bamako vs. Onze Createurs 12:00 PM ET
Benfica vs. Gil Vicente 12:00 PM ET
Yeclano vs. Granada 11:00 AM ET
Fastav Zlin vs. Slavia Praha 11:00 AM ET
Crotone vs. Fidelis Andria 10:30 AM ET
Audace Cerignola vs. Picerno 10:30 AM ET
HNK Rijeka vs. Dinamo Zagreb 10:30 AM ET
Mura vs. ND Gorica 10:30 AM ET
Fulham FC vs. Manchester United 10:30 AM ET
Freiburg vs. Union Berlin 10:30 AM ET
Boys vs. Haugesund 10:00 AM ET
Genclerbirligi vs. Eyupspor 10:00 AM ET
Kristiansund BK vs. FK Jerv 10:00 AM ET
Rosenborg vs. Warriors 10:00 AM ET
CD Algar vs. Celta Vigo 10:00 AM ET
CS Mioveni vs. CFR Cluj 10:00 AM ET
Feyenoord vs. Excelsior SBV 9:45 AM ET
Naxxar Lions vs. San Gwann 9:30 AM ET
Ludogorets Razgrad vs. CSKA Sofia 9:30 AM ET
Lausanne Sports vs. AC Bellinzona 9:30 AM ET
Young Boys vs. FC Luzern 9:30 AM ET
Genoa vs. Como 9:15 AM ET
Panathinaikos vs. FC Atromitos 9:15 AM ET
Derry City vs. Reds 9:00 AM ET
Bechem United vs. Accra Lions 9:00 AM ET
Budapest Honved vs. Ferencvarosi TC 8:45 AM ET
Partizan vs. FK Novi Pazar 8:30 AM ET
FC Hellas Verona vs. Spezia 8:00 AM ET
Nantes Atlantique vs. AC Ajaccio 8:00 AM ET
Dolphins vs. ACR Messina 8:00 AM ET
Pardubice vs. FC Viktoria Plzen 8:00 AM ET
Coton Sport FC de Garoua vs. Avion Academy 8:00 AM ET
OSC Lille vs. Angers 8:00 AM ET
Brindisi vs. Barletta 8:00 AM ET
Herfolge Koge vs. Hvidovre 8:00 AM ET
Pampow vs. 1.FC Frankfurt 8:00 AM ET
CS Fola Esch vs. Jeunesse Esch 8:00 AM ET
Esbjerg vs. Brabrand 8:00 AM ET
White-Reds vs. Salernitana 8:00 AM ET
Brighton & Hove Albion vs. Aston Villa 8:00 AM ET
Riberencs vs. Castelldefels 7:30 AM ET
Trapani vs. Santa Maria Cilento 7:30 AM ET
SC Heerenveen vs. Cambuur Leeuwaarden 7:30 AM ET
Giana Erminio vs. Sammaurese 7:30 AM ET
Homburg 08 vs. TuRU Dusseldorf 7:30 AM ET
AC Prato vs. Corticella 7:30 AM ET
Trastevere Calcio vs. Calcio Chieti 7:30 AM ET
Fano vs. Vastogirardi 7:30 AM ET
Eintracht Rheine vs. Gievenbeck 7:30 AM ET
Austria Wien vs. Wolfsberger AC 7:30 AM ET
Chisola vs. Derthona FbC 7:30 AM ET
Citta di Castello vs. Pianese 7:30 AM ET
Fezzanese vs. Stresa Vergante 7:30 AM ET
Sportfreunde Lotte vs. FC Gutersloh 7:30 AM ET
AC Carpi vs. Lentigione 7:30 AM ET
Groningen vs. Fortuna Sittard 7:30 AM ET
Monterosi vs. Catanzaro 7:30 AM ET
FC Zurich vs. Servette 7:15 AM ET
Turkgucu Munchen vs. Wacker Burghausen 7:00 AM ET
College Europa vs. San Cristobal CP 7:00 AM ET
BKMA vs. Pyunik FC 7:00 AM ET
Girona B vs. UE Sants 7:00 AM ET
Turkspor Augsburg vs. Ismaning 7:00 AM ET
Todesfelde vs. Eichede 7:00 AM ET
Club Brugge vs. The Great Old 6:30 AM ET
SV Darmstadt 98 vs. Greuther Furth 6:30 AM ET
Diocesano vs. Blanquillos 6:00 AM ET
Paris Saint Germain vs. AJ Auxerre 6:00 AM ET
Tennis Borussia Berlin vs. Altglienicke 6:00 AM ET
NK Tabor Sezana vs. Maribor 6:00 AM ET
Ostersunds FK vs. Falkenberg 6:00 AM ET
Alfaro vs. FC Cartagena SAD 6:00 AM ET
Wuhan Three Towns vs. Henan Songshan Longmen 5:30 AM ET
Almere City vs. Dordrecht 5:15 AM ET
Shenzhen vs. Shanghai Port 5:00 AM ET
24 Erzincanspor vs. Batman Petrolspor 5:00 AM ET
Vorskla Poltava vs. FC Dnipro 5:00 AM ET
Academico Viseu vs. Trofense 5:00 AM ET
Dziugas Telsiai vs. FK Kauno Zalgiris 5:00 AM ET
Akhisar Belediyespor vs. Nigde Anadolu 5:00 AM ET
MTK Budapest vs. Workers 4:30 AM ET
Hanoi FC vs. Hong Linh Ha Tinh 4:00 AM ET
Hai Phong FC vs. Song Lam Nghe An 4:00 AM ET
Noah vs. FC Ararat-Armenia 4:00 AM ET
Van vs. Alashkert 4:00 AM ET
Nam Dinh vs. Sai Gon FC 4:00 AM ET
Rustavi vs. WIT Georgia 4:00 AM ET
Da Nang FC vs. Binh Dinh 4:00 AM ET
Petrzalka vs. Residents Kopaníc 3:30 AM ET
Dinamo Bucuresti vs. CSC Dumbravita 3:00 AM ET
Dalian Aerbin vs. Guangzhou FC 1:00 AM ET
Nantong Zhiyun vs. Shanghai Jiading Huilong 12:30 AM ET
Qingdao Hainiu vs. Guangxi Pingguo Haliao 12:30 AM ET
Sat Nov 12, 2022
Tegevajaro Miyazaki vs. Matsumoto Yamaga 10:05 PM ET
Central Coast Mariners vs. Macarthur FC 10:00 PM ET
Wellington Phoenix vs. Western United FC 8:00 PM ET
Alianza Lima vs. FBC Melgar 7:00 PM ET
Almazan vs. Atletico Madrid 4:00 PM ET
Club Olimpia vs. Club Nacional Asuncion 4:00 PM ET
Guairena FC vs. Cerro Porteno 4:00 PM ET
CSD Municipal vs. Deportivo Mixco 3:00 PM ET
PSV Eindhoven vs. AZ Alkmaar 2:00 PM ET
Stade Rennes vs. Toulouse 2:00 PM ET
Wolverhampton Wanderers vs. Arsenal 1:45 PM ET
Grasshopper vs. Basel 1:30 PM ET
Autol vs. Mallorca 1:30 PM ET
Flamengo RJ vs. Avai 1:00 PM ET
Vojvodina vs. FK Radnicki 1923 1:00 PM ET
Beerschot VA vs. RE Virton 1:00 PM ET
Amiens vs. US Quevilly 12:00 PM ET
Lija Athletic vs. Zejtun Corinthians 12:00 PM ET
Caen vs. Annecy 12:00 PM ET
Olot vs. Levante 12:00 PM ET
Girondins Bordeaux vs. Pau FC 12:00 PM ET
Emmen vs. Ajax 11:45 AM ET
Queens Park FC vs. Inverness 11:30 AM ET
Creteil vs. Colmar 11:00 AM ET
De Treffers vs. Noordwijk 11:00 AM ET
Sparta Praha vs. Ceske Budejovice 11:00 AM ET
Manacor vs. Andorra 11:00 AM ET
Novara vs. Little Tigers 10:30 AM ET
White-reds vs. Pordenone 10:30 AM ET
Jagiellonia Bialystok vs. Lech Poznan 10:30 AM ET
Jaraaf vs. US Goree 10:30 AM ET
Slaven Belupo vs. Hajduk Split 10:30 AM ET
TSV Hartberg vs. Rapid Wien 10:00 AM ET
TSC Backa Topola vs. FK Radnicki Nis 10:00 AM ET
Boluspor vs. Yeni Malatyaspor 10:00 AM ET
Street Boys vs. Ihefu 10:00 AM ET
Brackley Town vs. Curzon Ashton 9:00 AM ET
Grimsby Town vs. Doncaster Rovers 9:00 AM ET
Westerlo vs. Kustboys 9:00 AM ET
Farnborough FC vs. Dartford FC 9:00 AM ET
Solihull Moors vs. Dagenham & Redbridge 9:00 AM ET
Dons vs. Derby County 9:00 AM ET
The Blues vs. Glenavon 9:00 AM ET
Chester FC vs. Leamington 9:00 AM ET
Stevenage Borough vs. Hartlepool United 9:00 AM ET
SIF vs. Lyngby 9:00 AM ET
Concord Rangers vs. Welling United 9:00 AM ET
Airdrieonians vs. Peterhead 9:00 AM ET
Alfreton Town vs. Bradford Park Avenue 9:00 AM ET
Accrington Stanley vs. Sheffield Wednesday 9:00 AM ET
Hearts of Midlothian vs. Livingston FC 9:00 AM ET
Ebbsfleet United vs. Tonbridge Angels 9:00 AM ET
Harrogate Town vs. O's 9:00 AM ET
West Bromwich Albion vs. Stoke City 9:00 AM ET
Havant & Waterlooville vs. Dulwich Hamlet 9:00 AM ET
Dunfermline Athletic vs. Clyde 9:00 AM ET
Boston United FC vs. Blyth Spartans AFC 9:00 AM ET
Forest Green Rovers vs. Wycombe Wanderers 9:00 AM ET
Celtic FC vs. Ross County 9:00 AM ET
Dover Athletic vs. Chippenham 9:00 AM ET
Wealdstone vs. Wrexham 9:00 AM ET
Luton Town vs. Millers