Soccer Today's Free Computer Picks


2021 Soccer

December 2021 Soccer

Fri Dec 31, 2021
SD Eibar vs. Real Sociedad B 10:15 AM ET
Valencia vs. Parakeets 10:15 AM ET
Ettifaq FC vs. Al Feiha 9:35 AM ET
Hamra Annaba vs. MO Bejaia 9:00 AM ET
Kuwait SC vs. Al Nasr Dubai 7:10 AM ET
Masfut vs. Gulf Heroes 6:50 AM ET
Al Batin vs. Al-Ittihad Club (Tripoli) 6:10 AM ET
Maccabi Ironi Ashdod vs. Hapoel Kfar Shalem 4:45 AM ET
Qingdao FC vs. Tianjin Jinmen Tiger 1:30 AM ET
Thu Dec 30, 2021
Porto vs. Benfica 4:00 PM ET
Manchester United vs. Burnley 3:15 PM ET
Bournemouth AFC vs. Cardiff City 2:45 PM ET
Stoke City vs. Derby County 2:45 PM ET
The Black Cats vs. Sheffield Wednesday 2:45 PM ET
Arouca vs. Sporting Braga 2:00 PM ET
Nottingham Forest vs. Huddersfield Town 1:45 PM ET
Besiktas vs. Altay 1:00 PM ET
Al Khor vs. Maroons 10:20 AM ET
Al Wasl FC vs. Al Urooba 9:30 AM ET
Sivasspor vs. Ankaragucu 9:00 AM ET
Al Ain FC vs. Ajman 8:00 AM ET
Konyaspor vs. Umraniyespor 7:00 AM ET
Yeni Malatyaspor vs. Bandirmaspor 5:00 AM ET
Gold Coast Knights vs. Melbourne Victory 4:30 AM ET
Wed Dec 29, 2021
Sporting Lisbon vs. Sporting Club 4:00 PM ET
Brentford vs. Manchester City 3:15 PM ET
Kilmarnock vs. Greenock Morton 2:45 PM ET
Salop vs. Accrington Stanley 2:45 PM ET
Coventry City vs. Millwall 2:45 PM ET
Swindon Town vs. Stevenage Borough 2:45 PM ET
Ipswich Town vs. Wycombe Wanderers 2:45 PM ET
Chelsea vs. Brighton & Hove Albion 2:30 PM ET
Vitoria Guimaraes vs. Boavista 2:00 PM ET
Difaa El Jadida vs. Rapide Oued Zem 11:15 AM ET
Goztepe vs. Red Lightning 10:30 AM ET
Academico Viseu vs. White-and-Black 10:30 AM ET
Adana Demirspor vs. Ankaraspor 9:00 AM ET
MFM FC vs. Plateau United 9:00 AM ET
AEL Larissa vs. Xanthi FC 7:00 AM ET
Athlitiki Enosi Larissa FC vs. Pierikos 7:00 AM ET
PAE Chania vs. Karaiskakis 7:00 AM ET
Guangzhou R&F vs. Shanghai Port 6:00 AM ET
Kariobangi Sharks vs. Talanta FC 6:00 AM ET
Tue Dec 28, 2021
FUS Rabat vs. Wydad Casablanca 1:30 PM ET
Galatasaray vs. Denizlispor 1:00 PM ET
Hapoel Ramat Gan vs. BNEI Yehuda Tel Aviv 12:40 PM ET
Club Desportivo de Tondela vs. Gil Vicente 12:00 PM ET
Trabzonspor vs. Boluspor 10:30 AM ET
Chester FC vs. AFC Fylde 10:00 AM ET
Watford vs. West Ham United 10:00 AM ET
Maidenhead United vs. Bromley 10:00 AM ET
Darlington vs. Gateshead 10:00 AM ET
Altrincham vs. Wrexham 10:00 AM ET
Southampton vs. Tottenham Hotspur 10:00 AM ET
Solihull Moors vs. Hatters 10:00 AM ET
Maidstone United vs. Welling United 10:00 AM ET
Chesterfield vs. Halifax Town 10:00 AM ET
Woking vs. Dover Athletic 10:00 AM ET
Havant & Waterlooville vs. Hemel Hempstead Town 10:00 AM ET
Dagenham & Redbridge vs. Aldershot Town 10:00 AM ET
Guiseley vs. Bradford Park Avenue 10:00 AM ET
Leamington vs. AFC Telford United 10:00 AM ET
Eastleigh vs. Torquay United 10:00 AM ET
Hyderabad vs. Odisha 8:00 AM ET
Antalyaspor vs. Giresunspor 8:00 AM ET
CR Belouizdad vs. USM Alger 8:00 AM ET
Wuhan FC vs. Qingdao FC 5:30 AM ET
Kasimpasa vs. Kocaelispor 4:00 AM ET
Dalian Aerbin vs. Chongqing Liangjiang Athletic 1:30 AM ET
Mon Dec 27, 2021
Newcastle United vs. Manchester United 3:00 PM ET
Beerschot VA vs. Anderlecht 2:00 PM ET
Canaries vs. KAS Eupen 2:00 PM ET
Charleroi vs. Oud-Heverlee Leuven 12:45 PM ET
Mechelen vs. Seraing 12:45 PM ET
Carrick Rangers vs. Larne 10:00 AM ET
The Ports vs. Glenavon 10:00 AM ET
Ballymena United vs. Coleraine 10:00 AM ET
Al Jabalain vs. Al Ain FC 6:30 AM ET
Sun Dec 26, 2021
CSD Comunicaciones vs. CSD Municipal 9:00 PM ET
Kustboys vs. Racing Genk 3:00 PM ET
Aston Villa vs. Chelsea 12:30 PM ET
Bromley vs. Shrimpers 12:20 PM ET
Ankaragucu vs. Keciorengucu 11:00 AM ET
Eyupspor vs. Balikesirspor 11:00 AM ET
Fenerbahce vs. Yeni Malatyaspor 11:00 AM ET
Al-Ittihad Club (Tripoli) vs. Ettifaq FC 10:45 AM ET
West Ham United vs. Southampton 10:00 AM ET
Oldham Athletic vs. Iron 10:00 AM ET
Standard Liege vs. Zulte Waregem 10:00 AM ET
Cove Rangers vs. East Fife 10:00 AM ET
Norwich City vs. Arsenal 10:00 AM ET
Middlesbrough vs. Nottingham Forest 10:00 AM ET
Aberdeen vs. Dundee FC 10:00 AM ET
Hatters vs. Altrincham 10:00 AM ET
Airdrieonians vs. Alloa Athletic 10:00 AM ET
Manchester City vs. Leicester City 10:00 AM ET
Dundee Utd vs. Hibernian 10:00 AM ET
Dover Athletic vs. Dagenham & Redbridge 10:00 AM ET
Tottenham Hotspur vs. Crystal Palace 10:00 AM ET
AFC Fylde vs. Chorley 10:00 AM ET
Falkirk vs. Clyde 10:00 AM ET
Hearts of Midlothian vs. Ross County 10:00 AM ET
Stade Malien vs. Bakaridjan 10:00 AM ET
Forfar Athletic vs. Stenhousemuir 10:00 AM ET
Accrington Stanley vs. Millers 10:00 AM ET
Huddersfield Town vs. Blackpool 9:00 AM ET
Red Lightning vs. Tuzlaspor 8:00 AM ET
St. Johnstone vs. Celtic FC 7:30 AM ET
Umraniyespor vs. Genclerbirligi 5:30 AM ET
Shanghai Port vs. Shenzhen 4:00 AM ET
Changchun Yatai vs. Guangzhou R&F 4:00 AM ET
Hekimoglu Trabzon vs. Ankaraspor 4:00 AM ET
24 Erzincanspor vs. Konyaspor 4:00 AM ET
TRAU FC vs. Indian Arrows 2:30 AM ET
Sat Dec 25, 2021
Al-Zamalek vs. Ghazl El Mahallah 1:00 PM ET
Al Urooba vs. Emirates Club 9:30 AM ET
Galatasaray vs. Antalyaspor 8:00 AM ET
ENPPI Club vs. Pyramids FC 8:00 AM ET
Giresunspor vs. Hatayspor 8:00 AM ET
GC Mascara vs. Temouchent 7:00 AM ET
Erzurum BB vs. Denizlispor 5:30 AM ET
Henan Songshan Longmen vs. Dalian Aerbin 5:30 AM ET
Bandirmaspor vs. Istanbulspor 4:30 AM ET
Turgutluspor vs. Kahramanmarasspor 4:00 AM ET
Qingdao FC vs. Shanghai Shenhua 1:30 AM ET
Fri Dec 24, 2021
Maroons vs. Al Rayyan 10:15 AM ET
Wydad Casablanca vs. Mouloudia Oujda 9:00 AM ET
Persepolis FC vs. Zob Ahan 8:30 AM ET
Hapoel Kfar Saba vs. FC Hapoel Akko 8:00 AM ET
BNEI Yehuda Tel Aviv vs. Hapoel Petah Tikva 8:00 AM ET
Maccabi Bnei Raina vs. Hapoel Ramat Gan 8:00 AM ET
Yellows vs. Paykan F.C. 7:30 AM ET
Adama City vs. Bahir Dar Kenema 6:00 AM ET
Thu Dec 23, 2021
Porto vs. Benfica 3:45 PM ET
Lords of the Castle vs. RKC 3:00 PM ET
Club Brugge vs. Oud-Heverlee Leuven 3:00 PM ET
PSV Eindhoven vs. Go Ahead Eagles 12:45 PM ET
Anderlecht vs. Kortrijk 12:45 PM ET
Besiktas vs. Goztepe 12:00 PM ET
Rio Ave vs. Belenenses 11:00 AM ET
Mamelodi Sundowns vs. Marumo Gallants 10:30 AM ET
Al-Najma vs. Al Riffa 10:05 AM ET
Volos FC vs. Panathinaikos 10:00 AM ET
Al Khalidiyah vs. Al-Ahli Manama 8:30 AM ET
Hyderabad vs. Kingfisher East Bengal 8:00 AM ET
Wed Dec 22, 2021
Casa Pia vs. Sporting Lisbon 3:45 PM ET
Athletic Bilbao vs. Real Madrid 3:30 PM ET
Ajax vs. Fortuna Sittard 3:00 PM ET
Olympique Marseille vs. Reims 3:00 PM ET
FC Utrecht vs. FC Twente Enschede 3:00 PM ET
Les Aiglons vs. RC Lens 3:00 PM ET
Girondins Bordeaux vs. OSC Lille 3:00 PM ET
Montpellier vs. Angers 3:00 PM ET
Juve Stabia vs. Fidelis Andria 3:00 PM ET
Olympique Lyonnais vs. Metz 3:00 PM ET
Lorient vs. Paris Saint Germain 3:00 PM ET
Tottenham Hotspur vs. West Ham United 2:45 PM ET
Napoli vs. Spezia 2:45 PM ET
Empoli vs. AC Milan 2:45 PM ET
Saint Mirren vs. Celtic FC 2:45 PM ET
Turris vs. Taranto 2:00 PM ET
Heracles Almelo vs. Cambuur Leeuwaarden 2:00 PM ET
Bari vs. Potenza 2:00 PM ET
Granada vs. Atletico Madrid 1:00 PM ET
Inter Milan vs. Torino 12:30 PM ET
Kaizer Chiefs vs. Maritzburg United 12:30 PM ET
Omonia Nicosia vs. Athlitiki Enosi Lemeso 12:00 PM ET
Mensajero vs. Cordoba 11:00 AM ET
Sassuolo vs. Bologna 10:30 AM ET
Venezia vs. Lazio 10:30 AM ET
FC Panetolikos vs. Niki Volos FC 10:00 AM ET
Dinamo Tirana vs. Skenderbeu Korce 9:45 AM ET
Sivasspor vs. Rizespor 9:00 AM ET
Leca vs. Paredes 9:00 AM ET
Mezzolara vs. Sammaurese 7:30 AM ET
Aglianese Calcio vs. AC Prato 7:30 AM ET
Foggia vs. Monterosi FC 7:30 AM ET
San Donato vs. Flaminia 7:30 AM ET
Trastevere Calcio vs. Calcio Chieti 7:30 AM ET
Saluzzo vs. Citta di Varese 7:30 AM ET
Shandong Luneng vs. Changchun Yatai 7:00 AM ET
Guangzhou Evergrande vs. Shanghai Port 6:00 AM ET
Tue Dec 21, 2021
Famalicao vs. Sporting Club 3:45 PM ET
AZ Alkmaar vs. Groningen 3:00 PM ET
AC Ajaccio vs. Grenoble 2:45 PM ET
AJ Auxerre vs. Le club doyen 2:45 PM ET
Nimes vs. Toulouse 2:45 PM ET
PFC vs. Amiens 2:45 PM ET
Arsenal vs. The Black Cats 2:45 PM ET
Sochaux vs. Valenciennes 2:45 PM ET
The Blues vs. Ballymena United 2:45 PM ET
Club Desportivo de Tondela vs. Estoril Praia 1:45 PM ET
Villarreal vs. Deportivo Alaves 1:00 PM ET
Vitesse Arnhem vs. Zwolle 12:45 PM ET
Albinoleffe vs. Little Tigers 12:00 PM ET
Altay vs. Trabzonspor 12:00 PM ET
Antalyaspor vs. Kasimpasa 9:00 AM ET
Istanbul Buyuksehir Belediyespor vs. Giresunspor 9:00 AM ET
Giant of the South vs. Al Jabalain 7:35 AM ET
Fasil Kenema vs. Defence Force 6:00 AM ET
Qingdao FC vs. Dalian Aerbin 5:30 AM ET
Chongqing Liangjiang Athletic vs. Wuhan FC 1:30 AM ET
Henan Songshan Longmen vs. Shanghai Shenhua 1:30 AM ET
Zibo Cuju vs. Nanjing City 1:00 AM ET
Mon Dec 20, 2021
Jong Ajax vs. Helmond Sport 2:00 PM ET
FC Utrecht vs. De Graafschap 2:00 PM ET
Dinamo Bucuresti vs. Farul Constanta 1:30 PM ET
Wurzburger Kickers vs. TSV 1860 Munchen 1:00 PM ET
AmaZulu FC vs. Mamelodi Sundowns 12:30 PM ET
AEK Athens vs. OFI Crete 12:30 PM ET
Aris Thessalonikis vs. Ionikos 12:30 PM ET
Denizlispor vs. Umraniyespor 12:00 PM ET
Bucs vs. Marumo Gallants 10:30 AM ET
Al-Fateh vs. Al-Ittihad Club (Tripoli) 8:35 AM ET
Sun Dec 19, 2021
Deportivo Cali vs. Deportes Tolima 6:00 PM ET
Alianza Lima vs. Platense Municipal 3:00 PM ET
FC Vizela vs. Porto 2:00 PM ET
Westerlo vs. RE Virton 1:00 PM ET
KF Tirana vs. Teuta 12:45 PM ET
Racing Genk vs. The Great Old 12:30 PM ET
Cholet vs. Les Aiglons 12:20 PM ET
Real Sociedad B vs. Real Valladolid 12:15 PM ET
SD Huesca vs. Ad Alcorcon 12:15 PM ET
Banik Ostrava vs. Slavia Praha 12:00 PM ET
Benfica vs. Maritimo 12:00 PM ET
La Nucia vs. Granada 12:00 PM ET
Sampdoria vs. Venezia 12:00 PM ET
Pontedera vs. Canaries 11:30 AM ET
Tottenham Hotspur vs. Liverpool FC 11:30 AM ET
Hajduk Split vs. NK Osijek 11:30 AM ET
Legia Warszawa vs. Radomiak Radom 11:30 AM ET
Imolese vs. Dolphins 11:30 AM ET
Ancona vs. Vis Pesaro 11:30 AM ET
Cartagena vs. CD Mirandes 11:15 AM ET
Xerez Deportivo vs. Antequera 11:00 AM ET
Cultural Leonesa vs. Deportivo La Coruna 11:00 AM ET
Maritzburg United vs. Chippa United 11:00 AM ET
MSK Zilina vs. Slovan Bratislava 11:00 AM ET
RKC vs. PSV Eindhoven 10:45 AM ET
Basel vs. Grasshopper 10:30 AM ET
Square Heads vs. Teramo 10:30 AM ET
FC Porto B vs. Academico Viseu 10:30 AM ET
Griffons vs. Ternana Calcio 10:15 AM ET
Athletic Bilbao vs. Real Betis 10:15 AM ET
CAP Ciudad de Murcia vs. EG El Palmar CF 10:00 AM ET
Ponferradina vs. SD Amorebieta 10:00 AM ET
Hibernian vs. Celtic FC 10:00 AM ET
Tarazona vs. Badalona 10:00 AM ET
Lech Poznan vs. Gornik Zabrze 9:00 AM ET
FK Teplice vs. Mlada Boleslav 9:00 AM ET
Lobi Stars vs. Rivers United 9:00 AM ET
Hrvatski Dragovoljac vs. Dinamo Zagreb 9:00 AM ET
Hanáci vs. Fastav Zlin 9:00 AM ET
Wolverhampton Wanderers vs. Chelsea 9:00 AM ET
Mumbai FC vs. Kerala Blasters 9:00 AM ET
Newcastle United vs. Manchester City 9:00 AM ET
Feyenoord vs. Ajax 8:30 AM ET
Lugano vs. Young Boys 8:15 AM ET
Brescia vs. Cittadella 8:00 AM ET
Bergerac vs. Metz 7:45 AM ET
FC Red Star Saint Ouen vs. Monaco 7:45 AM ET
Stade Poitevin vs. RC Lens 7:45 AM ET
Hannover 96 vs. SV Werder Bremen 7:30 AM ET
Grosseto vs. Olbia 7:30 AM ET
Gladiator vs. Muravera 7:30 AM ET
Vietnam vs. Cambodia 7:30 AM ET
Karlsruher SC vs. FC Hansa Rostock 7:30 AM ET
Ghivizzano Borgo vs. Ath. Carpi 7:30 AM ET
San Martino Speme vs. Adriese 7:30 AM ET
Tanzania Prisons vs. Young Africans 7:00 AM ET
FC Magdeburg vs. SV Waldhof Mannheim 7:00 AM ET
Fiorentina vs. Sassuolo 6:30 AM ET
Melilla vs. Aguilas Doradas 6:00 AM ET
Wazito vs. Mathare United 6:00 AM ET
Ibiza Islas Pitiusas vs. College Europa 6:00 AM ET
Guangzhou R&F vs. Beijing Guoan 6:00 AM ET
Ebro vs. Numantinos 6:00 AM ET
Don Benito vs. Tamaraceite 6:00 AM ET
Aluminium Arak vs. Fajr Sepasi FC 6:00 AM ET
Rizespor vs. Yeni Malatyaspor 5:30 AM ET
Sanat Naft vs. Shams Azar Qazvin 5:30 AM ET
Albacete vs. Algeciras 5:00 AM ET
Castellon vs. CE Sabadell 5:00 AM ET
Red and Black vs. Estrela 5:00 AM ET
Pazarspor vs. Pendikspor 4:00 AM ET
Fatsa Belediyespor vs. Elazigspor 4:00 AM ET
Duzcespor vs. Yomraspor 4:00 AM ET
Sky Blues vs. Wellington Phoenix 2:45 AM ET
Urawa Red Diamonds vs. Trinita 12:00 AM ET
Sat Dec 18, 2021
Atlante vs. Tampico Madero 10:00 PM ET
AZ Alkmaar vs. Willem ll 2:00 PM ET
Rakow Czestochowa vs. Jagiellonia Bialystok 2:00 PM ET
Dordrecht vs. Excelsior SBV 2:00 PM ET
Heracles Almelo vs. Groningen 2:00 PM ET
FAR Rabat vs. Chabab Mohammedia 1:30 PM ET
Ajax Cape Town vs. The Birds 1:15 PM ET
Cannes vs. Dijon 12:30 PM ET
Hertha BSC Berlin vs. Borussia Dortmund 12:30 PM ET
Barcelona vs. Elche 12:30 PM ET
OSC Lille vs. AJ Auxerre 12:30 PM ET
Leeds United vs. Arsenal 12:30 PM ET
FC Zurich vs. FC St. Gallen 12:00 PM ET
Bologna vs. Juventus 12:00 PM ET
HNK Rijeka vs. Istra 1961 11:05 AM ET
Blues vs. Brea 11:00 AM ET
Gaz Metan Medias vs. Univ. Craiova 11:00 AM ET
Galatasaray vs. Istanbul Buyuksehir Belediyespor 11:00 AM ET
Real Aviles vs. Bergantinos 11:00 AM ET
White-and-Black vs. Babies 10:30 AM ET
Sporting Club vs. Arouca 10:30 AM ET
Cambridge United vs. Millers 10:00 AM ET
Stranraer vs. Kelty Hearts 10:00 AM ET
Glasgow Rangers vs. Dundee Utd 10:00 AM ET
Eldense vs. Marchamalo 10:00 AM ET
Blackpool vs. Posh 10:00 AM ET
Arbroath vs. Greenock Morton 10:00 AM ET
Salford City vs. Stevenage Borough 10:00 AM ET
Dundee FC vs. Hearts of Midlothian 10:00 AM ET
Nottingham Forest vs. Hull City 10:00 AM ET
Ebbsfleet United vs. Bath City 10:00 AM ET
Inverness vs. Hamilton Academical 10:00 AM ET
TSG Hoffenheim vs. Borussia Monchengladbach 9:30 AM ET
RB Leipzig vs. Arminia Bielefeld 9:30 AM ET
Newtown AFC vs. Flint Town United 9:30 AM ET
Atalanta vs. AS Roma 9:00 AM ET
Dover Athletic vs. Bromley 9:00 AM ET
Osasuna B vs. Mutilvera 9:00 AM ET
Hatters vs. Grimsby Town 9:00 AM ET
FK Senica vs. AS Trencin 9:00 AM ET
Needham Market vs. Wealdstone 9:00 AM ET
Slovacko vs. Baumit Jablonec 9:00 AM ET
Sered vs. Spartak Trnava 9:00 AM ET
Wrexham vs. Gloucester City AFC 9:00 AM ET
Al-Muharraq vs. Al-Ahli Manama 9:00 AM ET
Plymouth Parkway vs. Dulwich Hamlet 9:00 AM ET
Ferencvarosi TC vs. Budapest Honved 8:45 AM ET
Lecco vs. Pro Sesto 8:30 AM ET
White Shirts vs. Mantova 8:30 AM ET
Virtus Verona vs. White-Shielded 8:30 AM ET
Trabzonspor vs. Hatayspor 8:00 AM ET
Konyaspor vs. Antalyaspor 8:00 AM ET
MFK Karvina vs. FC Viktoria Plzen 8:00 AM ET
Borussia Dortmund II vs. FSV Zwickau 8:00 AM ET
Cosenza vs. Black-Blues 8:00 AM ET
KSV Hessen Kassel vs. FSV Frankfurt 8:00 AM ET
Chennaiyin vs. Odisha 8:00 AM ET
Crotone vs. Pordenone 8:00 AM ET
Maccabi Haifa vs. Beitar Jerusalem 8:00 AM ET
Napredak vs. FK Spartak Subotica 8:00 AM ET
Rayo Vallecano vs. Deportivo Alaves 8:00 AM ET
SV Meppen vs. Hallescher FC 8:00 AM ET
Troyes vs. Nancy 7:45 AM ET
Scandicci vs. San Donato 7:30 AM ET
White Angels vs. Street Dogs 7:30 AM ET
Thailand vs. Lions 7:30 AM ET
FK Novi Pazar vs. Vojvodina 7:00 AM ET
Schott Mainz vs. Steinbach Haiger 7:00 AM ET
Straelen vs. RWE 7:00 AM ET
Optik Rathenow vs. FC Energie Cottbus 7:00 AM ET
Partizan Belgrade vs. FK Kolubara 6:55 AM ET
Piast Gliwice vs. Stal Mielec 6:30 AM ET
Mafra vs. Academica Coimbra 6:00 AM ET
Shanghai Shenhua vs. Chongqing Liangjiang Athletic 5:30 AM ET
Kahramanmarasspor vs. Sakaryaspor 4:00 AM ET
Bodrumspor vs. Nigde Anadolu 4:00 AM ET
Melbourne City FC vs. Melbourne Victory 3:45 AM ET
Tianjin Jinmen Tiger vs. Qingdao FC 1:30 AM ET
Fri Dec 17, 2021
Girona vs. Burgos 3:00 PM ET
Celta Vigo vs. Parakeets 3:00 PM ET
Salernitana vs. Inter Milan 2:45 PM ET
Glentoran vs. Glenavon 2:45 PM ET
Bayern Munchen vs. VfL Wolfsburg 2:30 PM ET
FC Aarau vs. Neuchatel Xamax FC 2:30 PM ET
Telstar SC vs. Jong PSV 2:00 PM ET
Sterrendragers vs. Emmen 2:00 PM ET
Astoria Walldorf vs. VfB Stuttgart II 1:00 PM ET
Viktoria Koln vs. FC Viktoria Berlin 1:00 PM ET
Tennis Borussia Berlin vs. Berliner AK 07 1:00 PM ET
Mamelodi Sundowns vs. Bucs 12:30 PM ET
Lazio vs. Genoa 12:30 PM ET
Sporting Braga B vs. Fafe 12:00 PM ET
Giresunspor vs. Altay 12:00 PM ET
Dunajska Streda vs. MFK Ruzomberok 11:00 AM ET
Wisla Krakow vs. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 11:00 AM ET
ASO Chlef vs. USM Alger 9:00 AM ET
Ironi Tiberias vs. BNEI Sakhnin 6:00 AM ET
Thu Dec 16, 2021
Deportes Tolima vs. Alianza Petrolera 7:45 PM ET
El Azul vs. America de Cali 7:45 PM ET
Boavista vs. Sporting Braga 3:15 PM ET
Albacete vs. Cadiz 3:00 PM ET
Deportivo La Coruna vs. Osasuna 3:00 PM ET
Liverpool FC vs. Newcastle United 3:00 PM ET
Racing Genk vs. Charleroi 3:00 PM ET
SC Heerenveen vs. De Treffers 2:00 PM ET
Farul Constanta vs. CFR Cluj 1:30 PM ET
Llanera vs. Mallorca 1:00 PM ET
SD Amorebieta vs. Almeria 1:00 PM ET
FC Hapoel Haifa vs. Hapoel Kfar Saba 12:45 PM ET
Ionikos vs. AEK Athens 12:30 PM ET
Spezia vs. Lecce 12:00 PM ET
The Great Old vs. KAS Eupen 11:45 AM ET
Cambuur Leeuwaarden vs. NEC 11:00 AM ET
CS Mioveni vs. Dinamo Bucuresti 10:30 AM ET
TSC Backa Topola vs. Crvena zvezda 10:05 AM ET
Al Ittihad Kalba vs. Al Jazira 8:00 AM ET
Shanghai Port vs. Guangzhou R&F 6:00 AM ET
Graficar Beograd vs. Loznica 6:00 AM ET
Umraniyespor vs. Bursaspor 5:30 AM ET
Shandong Luneng vs. Beijing Guoan 5:00 AM ET
Wed Dec 15, 2021
Atletico Paranaense vs. Atletico Mineiro 7:30 PM ET
Fiorentina vs. Benevento 3:00 PM ET
Arsenal vs. West Ham United 3:00 PM ET
Tenerife vs. SD Eibar 3:00 PM ET
Glasgow Rangers vs. St. Johnstone 2:45 PM ET
Ross County vs. Celtic FC 2:45 PM ET
Young Boys vs. Basel 2:30 PM ET
Borussia Dortmund vs. Greuther Furth 2:30 PM ET
Crystal Palace vs. Southampton 2:30 PM ET
Bayer 04 Leverkusen vs. TSG Hoffenheim 2:30 PM ET
Legia Warszawa vs. Zaglebie Lubin 2:30 PM ET
Standard Liege vs. Beerschot VA 2:00 PM ET
PSV Eindhoven vs. Fortuna Sittard 2:00 PM ET
Sporting Gijon vs. Ad Alcorcon 2:00 PM ET
Real Valladolid vs. Las Palmas 2:00 PM ET
Go Ahead Eagles vs. Roda JC 2:00 PM ET
Benfica vs. Lions of the Mountain Range 2:00 PM ET
Steaua Bucuresti vs. GiuleÅŸtenii 1:30 PM ET
Cultural Leonesa vs. Leganes 1:30 PM ET
Ponferradina vs. UD Ibiza 1:00 PM ET
FSV Zwickau vs. FC Magdeburg 1:00 PM ET
Schott Mainz vs. VfR Aalen 1:00 PM ET
Brann vs. FK Jerv 1:00 PM ET
Mechelen vs. KAA Gent 12:45 PM ET
FC Atromitos vs. Olympiacos 12:30 PM ET
Borussia Monchengladbach vs. Eintracht Frankfurt 12:30 PM ET
Bergantinos vs. Rayo Vallecano 12:00 PM ET
Istra 1961 vs. Dinamo Zagreb 12:00 PM ET
Rakow Czestochowa vs. Gornik Zabrze 12:00 PM ET
AZ Alkmaar vs. Heracles Almelo 11:00 AM ET
Slavia Praha vs. Fastav Zlin 11:00 AM ET
Harkemase Boys vs. RKC 11:00 AM ET
Eyupspor vs. Tuzlaspor 11:00 AM ET
Vitesse Arnhem vs. Lords of the Castle 11:00 AM ET
Ourense CF vs. Arzua 11:00 AM ET
FC Hellas Verona vs. Empoli 9:00 AM ET
FC Botosani vs. Gaz Metan Medias 8:00 AM ET
Irodotos vs. Levadiakos 7:00 AM ET
AO Trikala vs. Pierikos 7:00 AM ET
Athlitiki Enosi Larissa FC vs. Apollon Pontou 7:00 AM ET
Indonesia vs. Vietnam 6:30 AM ET
Nantong Zhiyun vs. Suzhou Dongwu 6:30 AM ET
Paykan F.C. vs. Persepolis FC 5:30 AM ET
Bandirmaspor vs. Balikesirspor 5:30 AM ET
Qingdao FC vs. Wuhan FC 5:30 AM ET
Cambodia vs. The National Team 3:30 AM ET
Chongqing Liangjiang Athletic vs. Dalian Aerbin 1:30 AM ET
Tue Dec 14, 2021
CSD Comunicaciones vs. Motagua Tegucigalpa 10:00 PM ET
Red and Black vs. Sporting Lisbon 3:15 PM ET
Linares Deportivo vs. Deportivo Alaves 3:00 PM ET
CD Alcoyano vs. Levante 3:00 PM ET
Genoa vs. Salernitana 3:00 PM ET
Curzon Ashton vs. Kidderminster Harriers 2:45 PM ET
Norwich City vs. Aston Villa 2:45 PM ET
FSV Mainz 05 vs. Hertha BSC Berlin 2:30 PM ET
Blanquillos vs. Burgos 2:00 PM ET
NAC Breda vs. FC Utrecht 2:00 PM ET
Emmen vs. Excelsior Maassluis 1:00 PM ET
Radomiak Radom vs. Piast Gliwice 12:45 PM ET
VfB Stuttgart vs. Bayern Munchen 12:30 PM ET
Univ. Craiova vs. UTA Arad 12:30 PM ET
Udinese vs. Crotone 12:00 PM ET
Zwolle vs. Sterrendragers 11:00 AM ET
Academica Clinceni vs. Voluntari 10:30 AM ET
FC Asteras Tripolis vs. FC Panetolikos 10:15 AM ET
Mamelodi Sundowns vs. Baroka 9:30 AM ET
AmaZulu FC vs. Chippa United 8:30 AM ET
Venezia vs. Ternana Calcio 8:00 AM ET
Vojvodina vs. FK Spartak Subotica 8:00 AM ET
KF Laci vs. KF Tirana 7:45 AM ET
Lions vs. Timor Leste 7:30 AM ET
Erzurum BB vs. Genclerbirligi 5:30 AM ET
Manisa FK vs. Keciorengucu 5:30 AM ET
Street Dogs vs. Thailand 4:30 AM ET
Mon Dec 13, 2021
Banfield vs. Arsenal Sarandi 6:00 PM ET
CD Mirandes vs. Real Sociedad B 3:00 PM ET
Toulouse vs. Rodez 2:45 PM ET
Les sangliers vs. FC Red Star Saint Ouen 2:45 PM ET
SV Wehen Wiesbaden vs. Hallescher FC 1:00 PM ET
Partizani Tirana vs. Dinamo Tirana 12:45 PM ET
FC Hapoel Rishon LeZion vs. Hapoel Ramat Gan 12:00 PM ET
Crvena zvezda vs. FK Radnik Surdulica 12:00 PM ET
Estrela vs. Casa Pia 12:00 PM ET
Gaziantep vs. Fenerbahce 11:30 AM ET
PFC Sochi vs. Spartachi 10:00 AM ET
Ludogorets Razgrad vs. Pirin Blagoevgrad 9:30 AM ET
Beijing Guoan vs. Guangzhou Evergrande 7:00 AM ET
Guangzhou R&F vs. Changchun Yatai 4:00 AM ET
Shenzhen vs. Shanghai Port 4:00 AM ET
Sun Dec 12, 2021
Alianza Petrolera vs. El Azul 5:00 PM ET
Porto vs. Sporting Braga 3:30 PM ET
Atletico Mineiro vs. Atletico Paranaense 3:30 PM ET
Club Brugge vs. Zulte Waregem 3:00 PM ET
Inter Milan vs. Cagliari 2:45 PM ET
Dark-reds vs. Alessandria 2:30 PM ET
NEC vs. PSV Eindhoven 2:00 PM ET
San Lorenzo vs. Leprosy 2:00 PM ET
Famalicao vs. Benfica 1:00 PM ET
Real Santa Cruz vs. The Strongest 1:00 PM ET
CFR Cluj vs. CS Mioveni 12:30 PM ET
Olympiacos vs. Aris Thessalonikis 12:30 PM ET
Napoli vs. Empoli 12:00 PM ET
Sparta Praha vs. Bohemians 1905 12:00 PM ET
Midtjylland vs. Brondby IF 12:00 PM ET
Canaries vs. Gubbio 11:30 AM ET
Lokomotiv vs. FC UFA 11:00 AM ET
Rosenborg vs. Stromsgodset 11:00 AM ET
Besiktas vs. Kayserispor 11:00 AM ET
Brann vs. Warriors 11:00 AM ET
Haugesund vs. Molde 11:00 AM ET
Tromso vs. Viking Stavanger 11:00 AM ET
Ajax vs. AZ Alkmaar 10:45 AM ET
Vllaznia Shkoder vs. Skenderbeu Korce 10:45 AM ET
Grasshopper vs. FC Luzern 10:30 AM ET
Osasuna vs. Barcelona 10:15 AM ET
Paok FC vs. PAS Lamia 1964 10:15 AM ET
UD Logrones vs. Extremadura UD 10:00 AM ET
Real Valladolid vs. Real Oviedo 10:00 AM ET
Barakaldo vs. Beti Gazte 10:00 AM ET
Celtic FC vs. Motherwell 10:00 AM ET
Szombathely Haladas vs. Workers 10:00 AM ET
FK Krasnodar vs. FC Nizhny Novgorod 10:00 AM ET
Debreceni VSC vs. Ferencvarosi TC 9:30 AM ET
Marchamalo vs. La Nucia 9:30 AM ET
Baumit Jablonec vs. FK Teplice 9:00 AM ET
Slavia Praha vs. Mlada Boleslav 9:00 AM ET
FC Hellas Verona vs. Atalanta 9:00 AM ET
Groningen vs. Feyenoord 8:30 AM ET
Monopoli vs. U.S. Latina Calcio 8:30 AM ET
Admira vs. Rapid Wien 8:30 AM ET
Austria Klagenfurt vs. Sturm Graz 8:30 AM ET
Triestina vs. Giana Erminio 8:30 AM ET
Vibonese vs. Avellino 8:30 AM ET
Young Boys vs. FC Sion 8:15 AM ET
Elversberg vs. The Sparrows 8:00 AM ET
Parma vs. Griffons 8:00 AM ET
Villarreal vs. Rayo Vallecano 8:00 AM ET
Leganes vs. Ponferradina 8:00 AM ET
Fossano vs. Novara 7:30 AM ET
Vietnam vs. Malaysia 7:30 AM ET
Turris vs. ACR Messina 7:30 AM ET
Hamburger SV vs. FC Hansa Rostock 7:30 AM ET
Casertana vs. Gulls 7:30 AM ET
The Great Old vs. Standard Liege 7:30 AM ET
CSKA Sofia vs. Cherno More Varna 7:15 AM ET
Hearts of Midlothian vs. Glasgow Rangers 7:00 AM ET
NK Osijek vs. Sibenik 7:00 AM ET
SV Meppen vs. FC Viktoria Berlin 7:00 AM ET
Panathinaikos B vs. Asteras Vlachioti 6:45 AM ET
FC Twente Enschede vs. RKC 6:15 AM ET
Numantinos vs. CD Teruel 6:00 AM ET
Adana Demirspor vs. Giresunspor 5:30 AM ET
Cracovia Krakow vs. GKS Gornik Leczna 5:30 AM ET
Tianjin Jinmen Tiger vs. Chongqing Liangjiang Athletic 5:30 AM ET
Hong Kong FC vs. Lee Man Warriors 5:30 AM ET
EG El Palmar CF vs. Yeclano 5:15 AM ET
Castelldefels vs. Unio Esportiva Sant Andreu 5:00 AM ET
Persik Kediri vs. Persib Bandung 5:00 AM ET
Torre del Mar vs. Huetor Vega 5:00 AM ET
BKMA vs. Alashkert FC 5:00 AM ET
Mallorca B vs. Felanitx 5:00 AM ET
The National Team vs. Indonesia 4:30 AM ET
Inegolspor vs. Bodrumspor 4:00 AM ET
Central Coast Mariners vs. Sky Blues 2:15 AM ET
Shanghai Shenhua vs. Qingdao FC 1:30 AM ET
Kawasaki Frontale vs. Trinita 12:00 AM ET
Sat Dec 11, 2021
Atletico Nacional vs. Deportivo Pereira 8:00 PM ET
Boca Juniors vs. Club Atletico Central Cordoba 7:00 PM ET
Deportivo Cali vs. Junior de Barranquilla 5:45 PM ET
Blooming vs. Real Potosi 5:00 PM ET
Sporting Lisbon vs. Boavista 3:30 PM ET
Academy vs. Godoy Cruz Antonio Tomba 3:00 PM ET
Argentinos Jrs vs. El Decano 3:00 PM ET
Zwolle vs. Fortuna Sittard 3:00 PM ET
Seraing vs. Anderlecht 2:45 PM ET
Udinese vs. AC Milan 2:45 PM ET
SD Eibar vs. Malaga 2:30 PM ET
Lechia Gdansk vs. Jagiellonia Bialystok 2:00 PM ET
SC Heerenveen vs. Lords of the Castle 2:00 PM ET
Gaz Metan Medias vs. Steaua Bucuresti 1:30 PM ET
Amiens vs. Grenoble 1:00 PM ET
Pau FC vs. US Quevilly 1:00 PM ET
Vitoria Guimaraes vs. Club Desportivo de Tondela 1:00 PM ET
USL Dunkerque vs. AJ Auxerre 1:00 PM ET
VfL Wolfsburg vs. VfB Stuttgart 12:30 PM ET
FC Lviv vs. Vorskla Poltava 12:30 PM ET
Wrexham vs. Weymouth FC 12:20 PM ET
Green and Whites vs. Rayo Majadahonda 12:00 PM ET
FC Viktoria Plzen vs. Slovan Liberec 12:00 PM ET
Algeciras vs. San Fernando 12:00 PM ET
Picerno vs. Light-Blue Starred 11:30 AM ET
Budapest Honved vs. Zalaegerszegi TE 11:15 AM ET
HNK Rijeka vs. HNK Gorica 11:05 AM ET
Radomlje vs. The Dragons 11:00 AM ET
Stade Brest vs. Montpellier 11:00 AM ET
TSV Hartberg vs. Wolfsberger AC 11:00 AM ET
Red Bull Salzburg vs. WSG Swarovski Tirol 11:00 AM ET
SV Ried vs. SC Rheindorf Altach 11:00 AM ET
AS Beauvais vs. ASM Belfort 11:00 AM ET
Balikesirspor vs. Umraniyespor 11:00 AM ET
FK Kolubara vs. Proleter Novi Sad 11:00 AM ET
Voluntari vs. Univ. Craiova 10:30 AM ET
Bucs vs. TS Galaxy 10:30 AM ET
Kortrijk vs. Oud-Heverlee Leuven 10:15 AM ET
Panathinaikos vs. FC Atromitos 10:15 AM ET
Peterhead vs. East Fife 10:00 AM ET
Millers vs. Burton Albion 10:00 AM ET
The Ports vs. Cliftonville 10:00 AM ET
Ebbsfleet United vs. Concord Rangers 10:00 AM ET
Chemnitzer vs. Zero-Three 10:00 AM ET
Bradford City vs. Us 10:00 AM ET
Hull City vs. Bristol City 10:00 AM ET
Greenock Morton vs. Inverness 10:00 AM ET
Crewe Alexandra vs. Sheffield Wednesday 10:00 AM ET
Eastleigh vs. Aldershot Town 10:00 AM ET
Annan Athletic vs. Elgin City 10:00 AM ET
The Black Cats vs. Pilgrams 10:00 AM ET
Tonbridge Angels vs. Dulwich Hamlet 10:00 AM ET
Liverpool FC vs. Aston Villa 10:00 AM ET
Rostov FK vs. Ural Ekaterinburg 10:00 AM ET
Magpies vs. Shrimpers 10:00 AM ET
West Bromwich Albion vs. Reading 10:00 AM ET
Alloa Athletic vs. Clyde 10:00 AM ET
Charlton Athletic vs. Cambridge United 10:00 AM ET
Leamington vs. Bradford Park Avenue 10:00 AM ET
Torquay United vs. Hatters 10:00 AM ET
Kelty Hearts vs. Albion Rovers 10:00 AM ET
Portsmouth vs. Shrimps 10:00 AM ET
Arenas Club vs. Burgos Promesas 10:00 AM ET
Yeovil Town vs. Barnet 10:00 AM ET
Bournemouth AFC vs. Blackburn Rovers 10:00 AM ET
Dumbarton vs. Montrose 10:00 AM ET
Wycombe Wanderers vs. AFC Wimbledon 10:00 AM ET
Brackley Town vs. Guiseley 10:00 AM ET
Oldham Athletic vs. Forest Green Rovers 10:00 AM ET
Wealdstone vs. Halifax Town 10:00 AM ET
Preston North End vs. Barnsley 10:00 AM ET
Falkirk vs. Cove Rangers 10:00 AM ET
Hereford United vs. Curzon Ashton 10:00 AM ET
Wigan Athletic vs. Ipswich Town 10:00 AM ET
Darlington vs. AFC Fylde 10:00 AM ET
Luton Town vs. Fulham FC 10:00 AM ET
Hartlepool United vs. Iron 10:00 AM ET
Ross County vs. Dundee FC 10:00 AM ET
Fleetwood Town vs. Gillingham 10:00 AM ET
Maidenhead United vs. Solihull Moors 10:00 AM ET
Bayern Munchen vs. FSV Mainz 05 9:30 AM ET
VFL Bochum vs. Borussia Dortmund 9:30 AM ET
Hertha BSC Berlin vs. Arminia Bielefeld 9:30 AM ET
RB Leipzig vs. Borussia Monchengladbach 9:30 AM ET
Carrick Rangers vs. Glentoran 9:00 AM ET
Radomiak Radom vs. Lech Poznan 9:00 AM ET
Hradec Kralove vs. Slovacko 9:00 AM ET
Helsingborg vs. Halmstad 9:00 AM ET
Fiorentina vs. Salernitana 9:00 AM ET
Pardubice vs. Banik Ostrava 9:00 AM ET
1.FC Monchengladbach vs. TVD Velbert 9:00 AM ET
FK Radnicki Nis vs. FK Cukaricki 9:00 AM ET
NK Lokomotiva Zagreb vs. Hajduk Split 9:00 AM ET
Levadiakos vs. PAE Egaleo 9:00 AM ET
Puskas Academy vs. Gyirmot SE 8:45 AM ET
Haverfordwest vs. Bala Town FC 8:30 AM ET
Santa Lucia vs. Floriana FC 8:00 AM ET
FC Magdeburg vs. VfL Osnabruck 8:00 AM ET
Pordenone vs. Cosenza 8:00 AM ET
Pohronie vs. FK Senica 8:00 AM ET
Rio Ave vs. Mafra 8:00 AM ET
KFC Uerdingen vs. Clovers 8:00 AM ET
Istanbul Buyuksehir Belediyespor vs. Kasimpasa 8:00 AM ET
Parakeets vs. Levante 8:00 AM ET
TSV Havelse vs. SV Waldhof Mannheim 8:00 AM ET
Cittadella vs. Ascoli 8:00 AM ET
Fastav Zlin vs. MFK Karvina 8:00 AM ET
Manchester City vs. Wolverhampton Wanderers 7:30 AM ET
Albinoleffe vs. Legnago Salus 7:30 AM ET
Holstein Kiel vs. SV Sandhausen 7:30 AM ET
CSKA Moscow vs. Arsenal Tula 7:30 AM ET
FK Radnicki 1923 vs. TSC Backa Topola 7:00 AM ET
Apollon Pontou vs. AEL Larissa 6:45 AM ET
Shenyang Urban FC vs. Nantong Zhiyun 6:30 AM ET
Oleksandria vs. Shakhtar Donetsk 6:00 AM ET
Kryliya Sovetov vs. Tatars 6:00 AM ET
Septemvri Simitli vs. Minyor Pernik 6:00 AM ET
Boluspor vs. Adanaspor AS 5:30 AM ET
Beijing Sport University vs. Sichuan Jiuniu 5:30 AM ET
Timor Leste vs. Street Dogs 4:30 AM ET
Persija Jakarta vs. Bhayangkara Solo 4:15 AM ET
Adelaide United vs. Melbourne Victory 3:45 AM ET
Western Sydney Wanderers vs. Macarthur FC 3:45 AM ET
Fri Dec 10, 2021
Daegu FC vs. Jeonnam Dragons 10:30 PM ET
Estudiantes La Plata vs. Aldosivi Mar del Plata 7:30 PM ET
CA Platense vs. Velez Sarsfield 5:15 PM ET
Ballymena United vs. Larne 2:45 PM ET
Charleroi vs. Kustboys 2:45 PM ET
Rakow Czestochowa vs. Piast Gliwice 2:30 PM ET
FC Koln vs. FC Augsburg 2:30 PM ET
Roda JC vs. Den Bosch 2:00 PM ET
Emmen vs. Dordrecht 2:00 PM ET
VVV Venlo vs. FC Utrecht 2:00 PM ET
Volendam vs. Jong PSV 2:00 PM ET
De Graafschap vs. Helmond Sport 2:00 PM ET
FC Oss vs. Jong Ajax 2:00 PM ET
NAC Breda vs. Almere City 2:00 PM ET
Excelsior SBV vs. Sterrendragers 2:00 PM ET
FC Energie Cottbus vs. Berliner FC Dynamo 1:00 PM ET
SSV Jahn Regensburg vs. SV Werder Bremen 12:30 PM ET
FC Monheim vs. SpVgg Sterkrade-Nord 12:30 PM ET
Genclerbirligi vs. Denizlispor 12:00 PM ET
Istra 1961 vs. Hrvatski Dragovoljac 12:00 PM ET
Cremonese vs. Crotone 12:00 PM ET
Smurfs vs. Botev Vratsa 9:30 AM ET
Gulf Heroes vs. Fujairah 6:45 AM ET
Mes Rafsanjan vs. Tractor Sazi FC 6:30 AM ET
Aluminium Arak vs. Fajr Sepasi FC 6:30 AM ET
Thu Dec 9, 2021
El Azul vs. Deportes Tolima 8:05 PM ET
America/MG vs. Sao Paulo 7:30 PM ET
Palmeiras vs. Ceara Fortaleza 7:30 PM ET
America de Cali vs. Alianza Petrolera 6:00 PM ET
Union Berlin vs. Slavia Praha 3:00 PM ET
West Ham United vs. Dinamo Zagreb 3:00 PM ET
Vitesse Arnhem vs. Mura 05 3:00 PM ET
Ferencvarosi TC vs. Bayer 04 Leverkusen 3:00 PM ET
Basel vs. Stallions 3:00 PM ET
Racing Genk vs. Rapid Wien 3:00 PM ET
Lazio vs. Galatasaray 3:00 PM ET
Paok FC vs. Lincoln Red Imps 3:00 PM ET
Ludogorets Razgrad vs. Midtjylland 3:00 PM ET
Olympique Marseille vs. Lokomotiv 3:00 PM ET
Fenerbahce vs. Eintracht Frankfurt 12:45 PM ET
Sturm Graz vs. Monaco 12:45 PM ET
Partizan Belgrade vs. Anorthosis Famagusta 12:45 PM ET
Alashkert FC vs. Maccabi Tel Aviv 12:45 PM ET
Al Wakra vs. Al Ahli Doha 10:10 AM ET
Persepolis FC vs. Havadar SC 9:30 AM ET
Emirates Club vs. Al Sharjah 9:00 AM ET
Bali United vs. Madura United 7:45 AM ET
Paykan F.C. vs. Esteghlal 6:30 AM ET
Malaysia vs. The National Team 4:30 AM ET
Wed Dec 8, 2021
Atletico Nacional vs. Deportivo Cali 7:30 PM ET
Junior de Barranquilla vs. Deportivo Pereira 5:00 PM ET
Wigan Athletic vs. Salop 2:45 PM ET
Livingston FC vs. Hibernian 2:45 PM ET
Juventus vs. Malmo FF 12:45 PM ET
L'Entregu vs. Lenense 10:00 AM ET
Albacete B vs. Villacanas 9:00 AM ET
Kazma SC vs. Al Shabab Dubai 8:20 AM ET
Mestre vs. Ambrosiana 7:30 AM ET
ArzignanoChiampo vs. San Martino Speme 7:30 AM ET
Trestina vs. Rieti 7:30 AM ET
Chieri vs. Fossano 7:30 AM ET
Street Dogs vs. Lions 7:30 AM ET
S. N. Notaresco vs. Sambenedettese 7:30 AM ET
Ghivizzano Borgo vs. Rimini 7:30 AM ET
Folgore Caratese vs. Castellanzese 7:30 AM ET
Nocerina vs. Virtus Matino 7:30 AM ET
Al Sailiya vs. Al-Gharafa 7:00 AM ET
FK Sutjeska Niksic vs. Buducnost Podgorica 6:00 AM ET
Shkupi vs. FK Shkendija 6:00 AM ET
Minners vs. Buducnost Podgorica 6:00 AM ET
Constancia vs. Portmany 5:00 AM ET
Cartaya vs. CD Utrera 5:00 AM ET
CD Vitoria vs. San Ignacio 5:00 AM ET
Valencia B vs. Torrent 5:00 AM ET
Rapido de Bouzas vs. CD Choco 5:00 AM ET
Almeria B vs. Torre del Mar 5:00 AM ET
Bullense vs. Yeclano 4:30 AM ET
White Angels vs. Timor Leste 4:30 AM ET
Melbourne City FC vs. Glory 3:45 AM ET
Tue Dec 7, 2021
Shakhtar Donetsk vs. Sheriff Tiraspol 3:00 PM ET
AC Milan vs. Liverpool FC 3:00 PM ET
Borussia Dortmund vs. Besiktas 3:00 PM ET
Wycombe Wanderers vs. Burton Albion 2:45 PM ET
Doncaster Rovers vs. Oxford United 2:45 PM ET
Walsall vs. Crawley Town 2:45 PM ET
Millers vs. Gillingham 2:45 PM ET
Stevenage Borough vs. Iron 2:45 PM ET
Greenock Morton vs. Inverness 2:45 PM ET
Cheltenham Town vs. Cambridge United 2:45 PM ET
Mansfield Town vs. Carlisle United 2:45 PM ET
The Black Cats vs. Shrimps 2:45 PM ET
Gateshead vs. York City 2:45 PM ET
Paris Saint Germain vs. Club Brugge 12:45 PM ET
RB Leipzig vs. Manchester City 12:45 PM ET
Ajax Cape Town vs. Maritzburg United 12:30 PM ET
Hapoel Ironi Nir Ramat HaSharon vs. BNEI Yehuda Tel Aviv 12:00 PM ET
Sektzia Nes Tziona vs. Hapoel Afula 11:00 AM ET
The Yellow Wolves vs. Universitatea Cluj 10:00 AM ET
Lions of Atlas vs. Green Falcons 10:00 AM ET
Jordan vs. The Knights 10:00 AM ET
NK Bravo vs. Radomlje 8:00 AM ET
PSM Makassar vs. Persija Jakarta 7:45 AM ET
Sichuan Jiuniu vs. Suzhou Dongwu 6:30 AM ET
Western United FC vs. Wellington Phoenix 3:30 AM ET
Mon Dec 6, 2021
Ferro Carril Oeste vs. Brewers 7:10 PM ET
Defensor Sporting Club vs. Racing Montevideo 6:45 PM ET
Aldosivi Mar del Plata vs. Argentinos Jrs 5:15 PM ET
Flamengo RJ vs. Santos 5:00 PM ET
Sao Paulo vs. Club Deportivo Juventud Unida 5:00 PM ET
Les chamois vs. Toulouse 2:45 PM ET
Maroons vs. Iraq 2:00 PM ET
FC Botosani vs. Univ. Craiova 1:30 PM ET
AZ Alkmaar vs. Excelsior SBV 1:00 PM ET
SV Waldhof Mannheim vs. SV Wehen Wiesbaden 1:00 PM ET
FC Utrecht vs. ADO Den Haag 1:00 PM ET
Jong PSV vs. De Graafschap 1:00 PM ET
Konyaspor vs. Yeni Malatyaspor 12:00 PM ET
Fredrikstad vs. KFUM Oslo 12:00 PM ET
Sandecja Nowy SAcz vs. Odra Opole 12:00 PM ET
TSC Backa Topola vs. FK Radnicki Nis 12:00 PM ET
FK Cukaricki vs. FK Kolubara 10:00 AM ET
Red Eagles vs. Mauritania 9:00 AM ET
Tunisia vs. United Arab Emirates 9:00 AM ET
Bhayangkara Solo vs. Persela Lamongan 7:45 AM ET
The National Team vs. Vietnam 6:30 AM ET
Zlatibor Cajetina vs. Kabel Novi Sad 6:00 AM ET
Sozopol vs. Levski Lom 6:00 AM ET
Cambodia vs. Malaysia 3:30 AM ET
Sun Dec 5, 2021
El Real vs. Cortulua 8:10 PM ET
River Plate vs. CSD Defensa y Justicia 7:30 PM ET
Deportes Tolima vs. El Azul 6:05 PM ET
Club Nacional Asuncion vs. Club Olimpia 5:30 PM ET
Ceara Fortaleza vs. America/MG 5:00 PM ET
Sporting Braga vs. Estoril Praia 3:30 PM ET
Celta Vigo vs. Valencia 3:00 PM ET
Mechelen vs. Racing Genk 3:00 PM ET
Girondins Bordeaux vs. Olympique Lyonnais 2:45 PM ET
Las Palmas vs. Sporting Gijon 2:30 PM ET
Royal Pari vs. Blooming 2:00 PM ET
Always Ready vs. Club Bolivar 2:00 PM ET
De Pallieters vs. Lommel United 2:00 PM ET
Independiente Petroleros vs. Nacional Potosi 1:00 PM ET
Aris Thessalonikis vs. FC Asteras Tripolis 12:30 PM ET
Salford City vs. Chesterfield 12:15 PM ET
Real Oviedo vs. Ad Alcorcon 12:15 PM ET
Real Sociedad B vs. Burgos 12:15 PM ET
GKS Jastrzebie vs. Korona Kielce 12:00 PM ET
CSD Municipal vs. Antigua and Barbuda 12:00 PM ET
Randers FC vs. Odense BK 12:00 PM ET
Zaglebie Lubin vs. Lech Poznan 11:30 AM ET
Borussia Monchengladbach vs. SC Freiburg 11:30 AM ET
Dinamo Zagreb vs. Hajduk Split 11:30 AM ET
La Nucia vs. CD Toledo 11:00 AM ET
Les Aiglons vs. Le Racing 11:00 AM ET
Soroksar vs. Vasas 11:00 AM ET
Molde vs. Lillestrom 11:00 AM ET
Szombathely Haladas vs. Szolnoki MAV 11:00 AM ET
Valerenga vs. Mjondalen IF 11:00 AM ET
GKS Belchatow vs. Ruch Chorzow 11:00 AM ET
Viking Stavanger vs. Odd BK 11:00 AM ET
Rapid Wien vs. Austria Wien 11:00 AM ET
Feyenoord vs. Fortuna Sittard 10:45 AM ET
Trofense vs. Academico Viseu 10:30 AM ET
Santa Clara vs. Arouca 10:30 AM ET
Lugano vs. FC Sion 10:30 AM ET
Ionikos vs. Paok FC 10:15 AM ET
Elche vs. Cadiz 10:15 AM ET
Malaga vs. SD Amorebieta 10:00 AM ET
Hibernian vs. Floriana FC 10:00 AM ET
Anderlecht vs. Zulte Waregem 10:00 AM ET
Livingston FC vs. Hearts of Midlothian 10:00 AM ET
Blues vs. Ejea 10:00 AM ET
Westerlo vs. Mouscron 10:00 AM ET
GAIS Goteborg vs. Dalkurd 10:00 AM ET
Partizan Belgrade vs. FK Novi Pazar 9:45 AM ET
VfB Stuttgart vs. Hertha BSC Berlin 9:30 AM ET
Concarneau vs. Stade Briochin 9:15 AM ET
Montpellier vs. Clermont Foot Auvergne 63 9:00 AM ET
Unionistas vs. San Sebastian Reyes 9:00 AM ET
Mlada Boleslav vs. Pardubice 9:00 AM ET
Manchester United vs. Crystal Palace 9:00 AM ET
NK Lokomotiva Zagreb vs. Sibenik 9:00 AM ET
Banik Ostrava vs. Ceske Budejovice 9:00 AM ET
Oleksandria vs. FC Minaj 9:00 AM ET
Spezia vs. Sassuolo 9:00 AM ET
Union Titus Petange vs. Victoria Rosport 9:00 AM ET
Venezia vs. FC Hellas Verona 9:00 AM ET
Leeds United vs. Brentford 9:00 AM ET
AZ Alkmaar vs. Lords of the Castle 8:30 AM ET
Dinamo Moscow vs. FC UFA 8:30 AM ET
Cayon vs. Izarra 8:30 AM ET
Wolfsberger AC vs. SC Rheindorf Altach 8:30 AM ET
Imolese vs. Canaries 8:30 AM ET
Basel vs. Lausanne Sports 8:15 AM ET
SpVgg Sterkrade-Nord vs. Ratingen 04/19 8:15 AM ET
VfL Osnabruck vs. TSV Havelse 8:00 AM ET
Tuzla City vs. Radnik Bijeljina 8:00 AM ET
Akropolis IF vs. SAK 8:00 AM ET
Rayo Vallecano vs. Parakeets 8:00 AM ET
Ponferradina vs. CD Mirandes 8:00 AM ET
Villa Espanola vs. CA Cerro 7:45 AM ET
FC Gutersloh vs. Ennepetal 7:30 AM ET
Napredak vs. Crvena zvezda 7:30 AM ET
Colchester United vs. Wigan Athletic 7:30 AM ET
FC Heidenheim vs. SSV Jahn Regensburg 7:30 AM ET
Croatia Zmijavci vs. HNK Cibalia 7:30 AM ET
Hannover 96 vs. Hamburger SV 7:30 AM ET
Tiszakecske vs. Workers 7:00 AM ET
Dundee Utd vs. Celtic FC 7:00 AM ET
Komet Arsten vs. Hastedt 7:00 AM ET
Altinordu FK vs. Red Lightning 7:00 AM ET
Saint Etienne vs. Stade Rennes 7:00 AM ET
Arka Gdynia vs. Duma Warmii 6:40 AM ET
CS Mioveni vs. Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 6:30 AM ET
Sonderjyske vs. Hvidovre 6:30 AM ET
Flora Tallinn vs. Tallinna FC Levadia 6:00 AM ET
Udon Thani vs. Chiangmai FC 6:00 AM ET
Khimki vs. Arsenal Tula 6:00 AM ET
Catanzaro vs. Foggia 6:00 AM ET
Red and Black vs. Academica Coimbra 6:00 AM ET
Ceuta vs. Antequera 6:00 AM ET
Umraniyespor vs. Boluspor 5:30 AM ET
Riberencs vs. Castelldefels 5:00 AM ET
Noah vs. Van 5:00 AM ET
Arnavutkoy Belediyesi vs. Elazigspor 4:00 AM ET
Carsambaspor vs. Yomraspor 4:00 AM ET
Melbourne Victory vs. Glory 2:45 AM ET
Jeonbuk Hyundai Motors vs. Jeju United 1:00 AM ET
Ulsan Hyundai vs. Daegu FC 1:00 AM ET
Roasso vs. FC Gifu 12:00 AM ET
Azul Claro Numazu vs. Grulla Morioka 12:00 AM ET
Sat Dec 4, 2021
Ventforet Kofu vs. Hollyhock 11:00 PM ET
Kyoto Sanga vs. Zweigen Kanazawa 11:00 PM ET
Montedio vs. Giravanz Kitakyushu 11:00 PM ET
Refineros vs. Real Santa Cruz 7:30 PM ET
Atletico Huracan vs. Academy 7:30 PM ET
Portland Timbers vs. Real Salt Lake 6:30 PM ET
Monarcas Morelia vs. Tampico Madero 6:00 PM ET
Godoy Cruz Antonio Tomba vs. CA Platense 5:15 PM ET
Antofagasta vs. Colo Colo 4:00 PM ET
Sportivo Luqueno vs. Guairena FC 3:15 PM ET
Montevideo City vs. Progreso 3:00 PM ET
Heracles Almelo vs. SC Heerenveen 3:00 PM ET
Real Sociedad vs. Real Madrid 3:00 PM ET
Arsenal Sarandi vs. Boca Juniors 3:00 PM ET
RC Lens vs. Paris Saint Germain 3:00 PM ET
Penarol vs. Sud America 3:00 PM ET
Fortaleza vs. Bogota FC 3:00 PM ET
Club Brugge vs. Seraing 2:45 PM ET
Young Boys vs. Servette 2:30 PM ET
FC St. Pauli vs. FC Schalke 04 2:30 PM ET
Farul Constanta vs. FC Rapid Bucuresti 1:30 PM ET
Stellenbosch vs. Mamelodi Sundowns 1:15 PM ET
OSC Lille vs. Troyes 1:00 PM ET
Cambuur Leeuwaarden vs. Vitesse Arnhem 12:45 PM ET
OFI Crete vs. Olympiacos 12:30 PM ET
Atletico Madrid vs. Mallorca 12:30 PM ET
Borussia Dortmund vs. Bayern Munchen 12:30 PM ET
Watford vs. Manchester City 12:30 PM ET
Fuenlabrada vs. Almeria 12:15 PM ET
Kriens vs. FC Vaduz 12:00 PM ET
Anorthosis Famagusta vs. Paeek 12:00 PM ET
AS Roma vs. Inter Milan 12:00 PM ET
FC Thun vs. FC Wil 1900 12:00 PM ET
Vejle BK vs. Kolding IF 12:00 PM ET
Albacete vs. CD Alcoyano 12:00 PM ET
Jagiellonia Bialystok vs. GKS Gornik Leczna 11:30 AM ET
Rayo Vallecano B vs. Tres Cantos 11:30 AM ET
HNK Rijeka vs. Hrvatski Dragovoljac 11:05 AM ET
Lokomotiv vs. Ural Ekaterinburg 11:00 AM ET
Bengaluru FC vs. Mumbai FC 11:00 AM ET
Olympique Marseille vs. Stade Brest 11:00 AM ET
WSG Swarovski Tirol vs. Austria Klagenfurt 11:00 AM ET
Paide Linnameeskond vs. Nomme JK Kalju 11:00 AM ET
FC Porto B vs. Babies 10:30 AM ET
PSV Eindhoven vs. FC Utrecht 10:30 AM ET
Volos FC vs. FC Panetolikos 10:15 AM ET
Barcelona vs. Real Betis 10:15 AM ET
Lecce vs. Dark-reds 10:15 AM ET
Oud-Heverlee Leuven vs. KAA Gent 10:15 AM ET
FC Atromitos vs. Apollon Smyrnis FC 10:15 AM ET
Guiseley vs. York City 10:00 AM ET
Ipswich Town vs. Barrow 10:00 AM ET
Glasgow Rangers vs. Dundee FC 10:00 AM ET
Stjordals Blink vs. Hodd 10:00 AM ET
Barnet vs. Maidenhead United 10:00 AM ET
Bradford Park Avenue vs. Brackley Town 10:00 AM ET
Falcons of Jediane vs. Egypt 10:00 AM ET
O's vs. Tranmere Rovers 10:00 AM ET
Glenavon vs. Crusaders 10:00 AM ET
Wolverhampton Wanderers vs. Liverpool FC 10:00 AM ET
Albion Rovers vs. Forfar Athletic 10:00 AM ET
Weymouth FC vs. Torquay United 10:00 AM ET
Stenhousemuir vs. Stranraer 10:00 AM ET
AFC Fylde vs. Blyth Spartans AFC 10:00 AM ET
Portsmouth vs. Harrogate Town 10:00 AM ET
Nottingham Forest vs. Posh 10:00 AM ET
Cliftonville vs. Ballymena United 10:00 AM ET
Bromley vs. Wealdstone 10:00 AM ET
Havant & Waterlooville vs. Bath City 10:00 AM ET
Lincoln City vs. Hartlepool United 10:00 AM ET
Middlesbrough vs. Swansea City 10:00 AM ET
Glentoran vs. The Ports 10:00 AM ET
Hibernian vs. Motherwell 10:00 AM ET
Burton Albion vs. Port Vale 10:00 AM ET
Concord Rangers vs. Braintree Town FC 10:00 AM ET
Valletta vs. Birkirkara 10:00 AM ET
The Black Cats vs. Oxford United 10:00 AM ET
Partizani Tirana vs. Skenderbeu Korce 9:45 AM ET
Ferencvarosi TC vs. Puskas Academy 9:30 AM ET
TSG Hoffenheim vs. Eintracht Frankfurt 9:30 AM ET
Bayer 04 Leverkusen vs. Greuther Furth 9:30 AM ET
AIK Stockholm vs. IK Sirius 9:00 AM ET
Orebro vs. Elfsborg 9:00 AM ET
AJ Auxerre vs. Caen 9:00 AM ET
Hammarby IF vs. Kalmar 9:00 AM ET
Malmo FF vs. Halmstad 9:00 AM ET
AC Milan vs. Salernitana 9:00 AM ET
MFK Karvina vs. Sparta Praha 9:00 AM ET
IFK Norrkoping vs. IFK Goteborg 9:00 AM ET
Dunajska Streda vs. Pohronie 9:00 AM ET
Berliner FC Dynamo vs. Lokomotive Leipzig 9:00 AM ET
BK Hacken vs. Djurgarden 9:00 AM ET
Slovan Liberec vs. Hradec Kralove 9:00 AM ET
Spartachi vs. Akhmat Grozny 9:00 AM ET
BSV Rehden vs. VfB Oldenburg 9:00 AM ET
Ostersunds FK vs. Degerfors 9:00 AM ET
FC Ergotelis vs. Panathinaikos B 9:00 AM ET
Madura United vs. Persib Bandung 8:45 AM ET
1.FC Kaiserslautern vs. Viktoria Koln 8:00 AM ET
The Sparrows vs. Homburg 08 8:00 AM ET
Bruk-Bet Termalica Nieciecza vs. Pogon Szczecin 8:00 AM ET
Chindia Targoviste vs. CFR Cluj 8:00 AM ET
Hallescher FC vs. Wurzburger Kickers 8:00 AM ET
Sumari vs. Koper 8:00 AM ET
Trabzonspor vs. Adana Demirspor 8:00 AM ET
Eintracht Braunschweig vs. SV Meppen 8:00 AM ET
Benevento vs. Pordenone 8:00 AM ET
FC Ararat Yerevan vs. BKMA 8:00 AM ET
Sevilla vs. Villarreal 8:00 AM ET
1.FC Koln II vs. Preussen Munster 8:00 AM ET
Frosinone vs. Ternana Calcio 8:00 AM ET
Levski Sofia vs. Botev Plovdiv 8:00 AM ET
Cosenza vs. Cremonese 8:00 AM ET
West Ham United vs. Chelsea 7:30 AM ET
FC Hansa Rostock vs. Ingolstadt 04 7:30 AM ET
SV Sandhausen vs. SC Paderborn 07 7:30 AM ET
Cedars vs. Algeria 7:00 AM ET
Keshla vs. Sabail 7:00 AM ET
FK Sarajevo vs. Velez Mostar 7:00 AM ET
HNK Gorica vs. NK Osijek 7:00 AM ET
FC Viktoria Berlin vs. Turkgucu Munchen 7:00 AM ET
Curslack-Neuengamme vs. VfL Lohbrugge 7:00 AM ET
Rodinghausen vs. Straelen 7:00 AM ET
PAE Egaleo vs. Irodotos 6:45 AM ET
Highlanders vs. GKS Katowice 6:40 AM ET
Ayia Napa vs. Othellos Athienou 6:30 AM ET
Solin vs. Inter Zapresic 6:30 AM ET
Ermis Aradippou vs. Omonia Aradippou 6:30 AM ET
Vilafranquense vs. Feirense 6:00 AM ET
Chemie Leipzig vs. Eilenburg 6:00 AM ET
Optik Rathenow vs. Altglienicke 6:00 AM ET
Tallinna JK Legion vs. Trans Narva 6:00 AM ET
Botev Vratsa vs. Beroe Stara Zagora 5:30 AM ET
Foresta Suceava vs. Bucovina Radauti 5:00 AM ET
Viitorul Simian vs. Gilortul Tg. Carbunesti 5:00 AM ET
Bandirmaspor vs. Genclerbirligi 4:30 AM ET
Erzurum BB vs. Istanbulspor 4:30 AM ET
Jordan vs. Lions of Atlas 4:00 AM ET
Melbourne City FC vs. Western United FC 3:45 AM ET
Gwangju FC vs. Incheon United 1:00 AM ET
Yokohama FC vs. Consadole Sapporo 12:00 AM ET
Tokushima Vortis vs. Hiroshima Sanfrecce 12:00 AM ET
Kashiwa Reysol vs. Trinita 12:00 AM ET
Gamba Osaka vs. Shonan Bellmare 12:00 AM ET
FC Tokyo vs. Avispa Fukuoka 12:00 AM ET
Fri Dec 3, 2021
Velez Sarsfield vs. Red and Black 7:30 PM ET
Chapecoense vs. Atletico Goianiense 6:00 PM ET
Libertad vs. River Plate URU 5:30 PM ET
Atletico Paranaense vs. Cuiabá 5:00 PM ET
Benfica vs. Sporting Lisbon 4:15 PM ET
Sochaux vs. Pau FC 3:00 PM ET
AC Ajaccio vs. Valenciennes 3:00 PM ET
Amiens vs. USL Dunkerque 3:00 PM ET
Fulham FC vs. Bournemouth AFC 2:45 PM ET
Gateshead vs. Charlton Athletic 2:45 PM ET
Millers vs. Hatters 2:45 PM ET
Canaries vs. St. Gilloise 2:45 PM ET
Gornik Zabrze vs. Slask Wroclaw 2:30 PM ET
FC Aarau vs. FC Winterthur 2:30 PM ET
Griffons vs. Vicenza 2:30 PM ET
Miedz Legnica vs. GKS Tychy 2:30 PM ET
Union Berlin vs. RB Leipzig 2:30 PM ET
Deinze vs. RE Virton 2:00 PM ET
Paksi FC vs. Budapest Honved 2:00 PM ET
Academica Clinceni vs. Dinamo Bucuresti 2:00 PM ET
Groningen vs. Zwolle 2:00 PM ET
Den Bosch vs. NAC Breda 2:00 PM ET
Helmond Sport vs. Volendam 2:00 PM ET
Dordrecht vs. Roda JC 2:00 PM ET
Zero-Three vs. Tasmania Berlin 1:00 PM ET
Hamm United vs. Bramfelder SV 12:30 PM ET
SV Werder Bremen vs. Erzgebirge Aue 12:30 PM ET
Eltersdorf vs. Unterhaching 12:00 PM ET
Astoria Walldorf vs. Steinbach Haiger 12:00 PM ET
Zaglebie Sosnowiec vs. Gornik Polkowice 12:00 PM ET
Kasimpasa vs. Besiktas 12:00 PM ET
SV Darmstadt 98 vs. Fortuna Dusseldorf 11:30 AM ET
Shakhtar Donetsk vs. FC Lviv 10:00 AM ET
Urartu vs. FC Ararat-Armenia 9:30 AM ET
Dinamo Batumi vs. Dila Gori 9:00 AM ET
Hapoel Kfar Saba vs. Hapoel Umm al-Fahm 8:00 AM ET
Persija Jakarta vs. Persikabo 1973 7:45 AM ET
Fujairah vs. Masafi 7:35 AM ET
Red vs. Maroons 7:00 AM ET
KF Laci vs. Dinamo Tirana 6:45 AM ET
Al Hamriyah vs. Gulf Heroes 6:40 AM ET
Thu Dec 2, 2021
El Azul vs. Alianza Petrolera 8:05 PM ET
Deportes Tolima vs. America de Cali 6:00 PM ET
Esporte Clube Bahia vs. Atletico Mineiro 4:00 PM ET
Casa Pia vs. Varzim 3:15 PM ET
Manchester United vs. Arsenal 3:15 PM ET
Ibiza Islas Pitiusas vs. Tenerife 3:00 PM ET
Ajax vs. Willem ll 3:00 PM ET
Lazio vs. Udinese 2:45 PM ET
Llanera vs. UD Logrones 2:00 PM ET
Standard Liege vs. Beerschot VA 1:45 PM ET
Eldense vs. Rayo Majadahonda 1:30 PM ET
Guijuelo vs. Rayo Vallecano 1:00 PM ET
Leioa vs. Elche 1:00 PM ET
Hvidovre vs. Esbjerg 12:30 PM ET
Torino vs. Empoli 12:30 PM ET
Velez vs. Las Palmas 9:00 AM ET
FK Javor Ivanjica vs. Vojvodina 9:00 AM ET
Ludogorets Razgrad vs. PFC Arda 1924 Kardzhali 8:00 AM ET
Yeni Malatyaspor vs. Akhisar Belediyespor 7:00 AM ET
CSKA Sofia vs. Pirin Blagoevgrad 5:45 AM ET
Giresunspor vs. Ankara Demirspor 5:00 AM ET
Kheybar Khorramabad vs. Esteghlal Molasani 4:30 AM ET
Umraniyespor vs. Arnavutkoy Belediyesi 4:00 AM ET
Persipura Jayapura vs. Bhayangkara Solo 3:15 AM ET
Wed Dec 1, 2021
Tigres UANL vs. Leon 10:00 PM ET
Junior de Barranquilla vs. Deportivo Cali 8:05 PM ET
Deportivo Pereira vs. Atletico Nacional 6:00 PM ET
Los Danzarines vs. Club Olimpia 5:00 PM ET
Caracas FC vs. Monagas 4:15 PM ET
Jocoro vs. Alianza Lima 4:00 PM ET
Deportes Copiapo vs. Deportes Puerto Montt 3:45 PM ET
Aston Villa vs. Manchester City 3:15 PM ET
Everton vs. Liverpool FC 3:15 PM ET
CD San Roque Lepe vs. CD Mirandes 3:00 PM ET
Paris Saint Germain vs. Les Aiglons 3:00 PM ET
Stade Rennes vs. OSC Lille 3:00 PM ET
Olympique Lyonnais vs. Reims 3:00 PM ET
Real Madrid vs. Athletic Bilbao 3:00 PM ET
Sassuolo vs. Napoli 2:45 PM ET
Havant & Waterlooville vs. Dulwich Hamlet 2:45 PM ET
Saint Mirren vs. Ross County 2:45 PM ET
Racing Genk vs. Club Brugge 2:45 PM ET
Aberdeen vs. Livingston FC 2:45 PM ET
Genoa vs. AC Milan 2:45 PM ET
Crewe Alexandra vs. Doncaster Rovers 2:45 PM ET
Hibernian vs. Rangers 2:45 PM ET
College Europa vs. Amorebieta 2:30 PM ET
West Ham United vs. Brighton & Hove Albion 2:30 PM ET
Mechelen vs. Cercle Brugge 2:30 PM ET
CP Cacereno vs. Ponferradina 2:30 PM ET
Watford vs. Chelsea 2:30 PM ET
Kortrijk vs. Kustboys 2:30 PM ET
Young Boys vs. Lugano 2:30 PM ET
Cittadella vs. Como 2:30 PM ET
Wolverhampton Wanderers vs. Burnley 2:30 PM ET
The Black Cats vs. Oldham Athletic 2:00 PM ET
Sheffield Wednesday vs. Hartlepool United 2:00 PM ET
Feyenoord vs. Heracles Almelo 2:00 PM ET
Lommel United vs. KAA Gent 2:00 PM ET
Alzira vs. Fuenlabrada 2:00 PM ET
Real Santa Cruz vs. Nacional Potosi 2:00 PM ET
Green Falcons vs. Jordan 2:00 PM ET
Bradford Park Avenue vs. Marine 1:45 PM ET
AEL Larissa vs. Paok FC 1:30 PM ET
Le Racing vs. Girondins Bordeaux 1:00 PM ET
Cordoba vs. Sevilla 1:00 PM ET
SC Rheindorf Altach vs. Sturm Graz 1:00 PM ET
Stade Brest vs. Saint Etienne 1:00 PM ET
Gimnastica Segoviana vs. Mallorca 1:00 PM ET
Dinamo Zagreb vs. HNK Rijeka 12:30 PM ET
Inter Milan vs. Spezia 12:30 PM ET
Crvena zvezda vs. FK Vozdovac 12:30 PM ET
Brea vs. UD Ibiza 12:00 PM ET
KAS Eupen vs. Zulte Waregem 12:00 PM ET
Panathinaikos vs. Volos 11:00 AM ET
Lions of Atlas vs. The Knights 11:00 AM ET
Mensajero vs. Blanquillos 10:30 AM ET
Aris vs. OFI Crete 10:00 AM ET
Street Boys vs. Geita Gold 10:00 AM ET
Levadiakos vs. Olympiacos 10:00 AM ET
ATK Mohun Bagan vs. Mumbai FC 9:00 AM ET
Alanyaspor vs. Osmaniyespor 9:00 AM ET
Pogon Siedlce vs. Ruch Chorzow 9:00 AM ET
Bruk-Bet Termalica Nieciecza vs. Rakow Czestochowa 7:30 AM ET
Noah vs. Noravank 7:00 AM ET
TSC Backa Topola vs. FK Kolubara 7:00 AM ET
Karagumruk vs. Sariyer 7:00 AM ET
Krsko vs. NK Dob 6:30 AM ET
Garbarnia Krakow vs. Lech Poznan 5:45 AM ET
Taiwan Power Company FC vs. CPC 5:00 AM ET
Boluspor vs. 52 Orduspor 5:00 AM ET
Algeria vs. Falcons of Jediane 5:00 AM ET
Adelaide City vs. Melbourne Victory 4:00 AM ET
Wollongong Wolves vs. Central Coast Mariners 3:30 AM ET

2021 Soccer

November 2021 Soccer

Tue Nov 30, 2021
CSD Comunicaciones vs. Guastatoya 10:00 PM ET
Cuiabá vs. Palmeiras 8:00 PM ET
New England Revolution vs. New York City FC 7:30 PM ET
Blooming vs. Always Ready 7:00 PM ET
America/MG vs. Chapecoense 7:00 PM ET
Flamengo RJ vs. Ceara Fortaleza 6:00 PM ET
Sporting Braga vs. FC Vizela 3:15 PM ET
Ebro vs. Celta Vigo 3:00 PM ET
Aguilas Doradas vs. Almeria 3:00 PM ET
San Lorenzo vs. El Decano 3:00 PM ET
Wrexham vs. Yeovil Town 2:45 PM ET
Club San Jose vs. Refineros 2:45 PM ET
Crusaders vs. The Ports 2:45 PM ET
Tonbridge Angels vs. Saints 2:45 PM ET
Larne vs. Cliftonville 2:45 PM ET
FC Hellas Verona vs. Cagliari 2:45 PM ET
Salernitana vs. Juventus 2:45 PM ET
Newcastle United vs. Norwich City 2:30 PM ET
Millers vs. Port Vale 2:00 PM ET
CD Teruel vs. Ad Alcorcon 2:00 PM ET
Us vs. Stevenage Borough 2:00 PM ET
Swindon Town vs. Colchester United 2:00 PM ET
Bolton Wanderers vs. Fleetwood Town 2:00 PM ET
Chindia Targoviste vs. Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 1:30 PM ET
Wurzburger Kickers vs. Eintracht Braunschweig 1:00 PM ET
Atalanta vs. Venezia 12:30 PM ET
NK Lokomotiva Zagreb vs. Hajduk Split 12:30 PM ET
Korona Kielce vs. GKS Gornik Leczna 12:00 PM ET
Beroe Stara Zagora vs. Slavia Sofia 10:30 AM ET
Botev Plovdiv vs. Botev Vratsa 8:00 AM ET
Genclerbirligi vs. Mardin BB 6:00 AM ET
Tunisia vs. Mauritania 5:00 AM ET
Mon Nov 29, 2021
Estoril Praia vs. Santa Clara 3:15 PM ET
Osasuna vs. Elche 3:00 PM ET
CA Union Santa Fe vs. CA Tucuman 3:00 PM ET
Ternana Calcio vs. Crotone 2:30 PM ET
Emmen vs. Almere City 2:00 PM ET
Vejle BK vs. Midtjylland 1:00 PM ET
Mjallby vs. Orebro 1:00 PM ET
Goztepe vs. Fenerbahce 12:00 PM ET
Hapoel Umm al-Fahm vs. BNEI Yehuda Tel Aviv 12:00 PM ET
Arsenal Tula vs. Lokomotiv 11:00 AM ET
Vojvodina vs. FK Mladost Lucani 11:00 AM ET
Ludogorets Razgrad vs. CSKA Sofia 10:15 AM ET
Mes Rafsanjan vs. Havadar SC 7:30 AM ET
Yellows vs. Nassaji Mazandaran 7:30 AM ET
Sun Nov 28, 2021
Leon vs. Sweet Potato Bakers 9:05 PM ET
Tigres UANL vs. Santos Laguna 7:00 PM ET
Argentinos Jrs vs. Gimnasia La Plata 5:15 PM ET
CSD Defensa y Justicia vs. Colon de Santa Fe 5:15 PM ET
Internacional RS vs. Santos FC 5:00 PM ET
AD Guanacasteca vs. Deportivo Saprissa 4:00 PM ET
CS Cartagines vs. ADR Jicaral 4:00 PM ET
Colo Colo vs. Union Espanola 4:00 PM ET
Union La Calera vs. Deportes La Serena 4:00 PM ET
Universidad Catolica vs. Huachipato 4:00 PM ET
Porto vs. Vitoria Guimaraes 3:30 PM ET
Sporting Kansas City vs. Real Salt Lake 3:00 PM ET
Real Madrid vs. Sevilla 3:00 PM ET
Sportivo Dock Sud vs. Berazategui 3:00 PM ET
Sporting Cristal vs. Alianza Lima 3:00 PM ET
Academica Coimbra vs. Lions of the Mountain Range 2:30 PM ET
Londrina vs. Vasco 2:00 PM ET
Botafogo RJ vs. Guarani Campinas FC 2:00 PM ET
Atletico Mineiro vs. Fluminense 2:00 PM ET
Royal Pari vs. Real Potosi 2:00 PM ET
Corinthians vs. Atletico Paranaense 2:00 PM ET
Avai vs. Sampaio Correa 2:00 PM ET
CSA vs. Gremio Esportivo Brasil 1:00 PM ET
Sporting Lisbon vs. Club Desportivo de Tondela 1:00 PM ET
KAA Gent vs. Standard Liege 12:30 PM ET
Cadiz vs. Atletico Madrid 12:30 PM ET
Panathinaikos vs. FC Panetolikos 12:30 PM ET
Paok FC vs. Aris Thessalonikis 12:30 PM ET
Mezokovesd-Zsory FC vs. Ferencvarosi TC 12:00 PM ET
Sparta Praha vs. Slovan Liberec 12:00 PM ET
CSKA Moscow vs. Zenit St. Petersburg 12:00 PM ET
Widzew Lodz vs. Zaglebie Sosnowiec 12:00 PM ET
Kalmar vs. Malmo FF 11:30 AM ET
RB Leipzig vs. Bayer 04 Leverkusen 11:30 AM ET
Chelsea vs. Manchester United 11:30 AM ET
Legia Warszawa vs. Jagiellonia Bialystok 11:30 AM ET
Triestina vs. Little Tigers 11:30 AM ET
Yeni Malatyaspor vs. Galatasaray 11:00 AM ET
Tromso vs. Blue Ones 11:00 AM ET
Spartak Trnava vs. MFK Ruzomberok 11:00 AM ET
SV Ried vs. Rapid Wien 11:00 AM ET
Montpellier vs. Olympique Lyonnais 11:00 AM ET
Altinordu FK vs. Ankaragucu 11:00 AM ET
Badalona vs. College Europa 11:00 AM ET
SC Heerenveen vs. PSV Eindhoven 10:45 AM ET
FC Botosani vs. Voluntari 10:30 AM ET
White-Shielded vs. White Shirts 10:30 AM ET
Babies vs. Trofense 10:30 AM ET
FK Vozdovac vs. Partizan Belgrade 10:30 AM ET
Deportivo La Coruna vs. Athletic Bilbao B 10:00 AM ET
Barakaldo vs. Uritarra 10:00 AM ET
Celtic FC vs. Aberdeen 10:00 AM ET
Brondby IF vs. Randers FC 10:00 AM ET
Ipswich Town vs. Crewe Alexandra 10:00 AM ET
Vasas vs. Budaorsi SC 10:00 AM ET
Radnik Bijeljina vs. Borac Banja Luka 9:00 AM ET
Sibenik vs. Dinamo Zagreb 9:00 AM ET
AC Horsens vs. Hobro 9:00 AM ET
Slavia Praha vs. FK Teplice 9:00 AM ET
IFK Goteborg vs. Ostersunds FK 9:00 AM ET
Hradec Kralove vs. MFK Karvina 9:00 AM ET
Lech Poznan vs. Warta Poznan 9:00 AM ET
Djurgarden vs. Varbergs Bois FC 9:00 AM ET
Sandecja Nowy SAcz vs. Gornik Polkowice 9:00 AM ET
Rio Ave vs. White-and-Black 9:00 AM ET
Buducnost Podgorica vs. FK Sutjeska Niksic 9:00 AM ET
FK Javor Ivanjica vs. Zarkovo 9:00 AM ET
TSV Hartberg vs. LASK Linz 8:30 AM ET
Foggia vs. Vibonese 8:30 AM ET
Tatars vs. Dinamo Moscow 8:30 AM ET
FC Twente Enschede vs. Feyenoord 8:30 AM ET
Dolphins vs. Red-Blacks 8:30 AM ET
Crvena zvezda vs. FK Spartak Subotica 8:25 AM ET
FC Zurich vs. Young Boys 8:15 AM ET
OFI Crete vs. Ionikos 8:00 AM ET
Leganes vs. Las Palmas 8:00 AM ET
FK Panevezys vs. Hegelmann Litauen 8:00 AM ET
Viktoria Koln vs. Hallescher FC 8:00 AM ET
FK Suduva vs. FK Dainava Alytus 8:00 AM ET
Homburg 08 vs. Kickers Offenbach 8:00 AM ET
FK Kauno Zalgiris vs. FK Banga Gargzdai 8:00 AM ET
Bengaluru FC vs. Kerala Blasters 8:00 AM ET
Street Boys vs. Red Arrows 8:00 AM ET
Olympiacos vs. Volos FC 8:00 AM ET
Odense BK vs. Nordsjaelland 8:00 AM ET
Zalgiris Vilnius vs. Dziugas Telsiai 8:00 AM ET
Hamburger SV vs. Ingolstadt 04 7:30 AM ET
Racing Genk vs. Club Brugge 7:30 AM ET
SC Paderborn 07 vs. FC Hansa Rostock 7:30 AM ET
Sheffield United vs. Bristol City 7:30 AM ET
FK Radnicki Nis vs. FK Radnik Surdulica 7:00 AM ET
Tasmania Berlin vs. Chemnitzer 7:00 AM ET
Livingston FC vs. Glasgow Rangers 7:00 AM ET
Nevezis Kedainiai vs. Riteriai 7:00 AM ET
FK Kolubara vs. TSC Backa Topola 7:00 AM ET
Inhulets Petrove vs. Shakhtar Donetsk 7:00 AM ET
Trelissac FC vs. Toulouse 6:45 AM ET
GKS Tychy vs. Resovia Rzeszow 6:40 AM ET
Krsko vs. NK Dob 6:30 AM ET
Krka vs. Bilje 6:30 AM ET
Feronikeli vs. FC Ballkani 6:00 AM ET
Trans Narva vs. Tallinna FC Levadia 6:00 AM ET
MAIF vs. IFK Eskilstuna 6:00 AM ET
FC Ararat-Armenia vs. Van 6:00 AM ET
FC Rukh Brest vs. FC Dynamo Brest 5:00 AM ET
BATE Borisov vs. FC Vitebsk 5:00 AM ET
FC Slavia Mozyr vs. Dinamo Minsk 5:00 AM ET
Feirense vs. FC Porto B 5:00 AM ET
Western Sydney Wanderers vs. Jets 2:15 AM ET
Suwon Samsung Bluewings vs. Ulsan Hyundai 12:40 AM ET
Daegu FC vs. Jeonbuk Hyundai Motors 12:00 AM ET
Hollyhock vs. Ehime FC 12:00 AM ET
Renofa Yamaguchi vs. Ventforet Kofu 12:00 AM ET
V-Varen Nagasaki vs. Fagiano Okayama 12:00 AM ET
Sat Nov 27, 2021
Ryukyu vs. Albirex Niigata 11:00 PM ET
Delfin SC vs. Mushuc Runa 8:00 PM ET
Deportivo Cuenca vs. Independiente 8:00 PM ET
Deportivo Cali vs. Deportivo Pereira 6:00 PM ET
Independiente Petroleros vs. Real Santa Cruz 5:30 PM ET
O'Higgins vs. Antofagasta 4:00 PM ET
Belenenses vs. Benfica 3:30 PM ET
Monopoli vs. Light-Blue Starred 3:00 PM ET
Les Aiglons vs. Metz 3:00 PM ET
Willem ll vs. Go Ahead Eagles 3:00 PM ET
Palmeiras vs. Flamengo 3:00 PM ET
Lommel United vs. Westerlo 2:45 PM ET
Charleroi vs. Anderlecht 2:45 PM ET
CP Cacereno vs. CF Villanovense 2:00 PM ET
Zwolle vs. RKC 2:00 PM ET
Rakow Czestochowa vs. Zaglebie Lubin 2:00 PM ET
Real Valladolid vs. Cartagena 1:30 PM ET
Arouca vs. Boavista 1:00 PM ET
Vllaznia Shkoder vs. KF Laci 12:45 PM ET
FC PAS Giannina vs. AEK Athens 12:30 PM ET
FC Rapid Bucuresti vs. CS Mioveni 12:30 PM ET
Glenavon vs. The Blues 12:30 PM ET
Sporting Gijon vs. Fuenlabrada 12:15 PM ET
Almeria vs. SD Huesca 12:15 PM ET
Lillestrom vs. Stromsgodset 12:00 PM ET
FC Viktoria Plzen vs. Bohemians 1905 12:00 PM ET
Paeek vs. Doxa 12:00 PM ET
FC Wil 1900 vs. FC Aarau 12:00 PM ET
Pogon Szczecin vs. Lechia Gdansk 11:30 AM ET
Slaven Belupo vs. HNK Rijeka 11:05 AM ET
Austria Klagenfurt vs. Red Bull Salzburg 11:00 AM ET
Cordoba vs. Merida AD 11:00 AM ET
Red Lightning vs. Adanaspor AS 11:00 AM ET
FK Metalac GM vs. FK Cukaricki 11:00 AM ET
Admira vs. Wolfsberger AC 11:00 AM ET
FC Chambly vs. AS Beauvais 11:00 AM ET
NAC Breda vs. Helmond Sport 10:30 AM ET
UTA Arad vs. FC Arges 10:30 AM ET
Brescia vs. Black-Blues 10:15 AM ET
FC Asteras Tripolis vs. FC Atromitos 10:15 AM ET
Guingamp vs. Stade Briochin 10:15 AM ET
Luton Town vs. Cardiff City 10:00 AM ET
Us vs. Barrow 10:00 AM ET
Auchinleck Talbot vs. Hamilton Academical 10:00 AM ET
Civil Service Strollers vs. Peterhead 10:00 AM ET
Burton Albion vs. Doncaster Rovers 10:00 AM ET
Altrincham vs. Shrimpers 10:00 AM ET
Cambridge United vs. The Black Cats 10:00 AM ET
Swansea City vs. Reading 10:00 AM ET
Port Vale vs. Hartlepool United 10:00 AM ET
Gala Fairydean vs. Annan Athletic 10:00 AM ET
Ballymena United vs. Crusaders 10:00 AM ET
Queens Park FC vs. Kilmarnock 10:00 AM ET
Shrimps vs. Dons 10:00 AM ET
Wealdstone vs. Hatters 10:00 AM ET
The Ports vs. Larne 10:00 AM ET
Birmingham City vs. Blackpool 10:00 AM ET
Plymouth Parkway vs. Hampton & Richmond FC 10:00 AM ET
Lincoln City vs. Accrington Stanley 10:00 AM ET
Forest Green Rovers vs. Bristol Rovers 10:00 AM ET
Lothian Thistle vs. Edinburgh City 10:00 AM ET
Yeovil Town vs. Dover Athletic 10:00 AM ET
Bournemouth AFC vs. Coventry City 10:00 AM ET
CD Alcoyano vs. Cornella 10:00 AM ET
Gillingham vs. Portsmouth 10:00 AM ET
Iron vs. Bradford City 10:00 AM ET
Ayr vs. Albion Rovers 10:00 AM ET
AFC Wimbledon vs. Fleetwood Town 10:00 AM ET
Stenhousemuir vs. Airdrie United FC 10:00 AM ET
Wrexham vs. Bromley 10:00 AM ET
Stoke City vs. Blackburn Rovers 10:00 AM ET
Swindon Town vs. Harrogate Town 10:00 AM ET
CD Badajoz vs. UD Logrones 10:00 AM ET
Alloa Athletic vs. Bonnyrigg Rose 10:00 AM ET
Oxford United vs. Millers 10:00 AM ET
Salford City vs. Oldham Athletic 10:00 AM ET
Bolton Wanderers vs. Cheltenham Town 10:00 AM ET
Hearts of Midlothian vs. Saint Mirren 10:00 AM ET
Skenderbeu Korce vs. KF Tirana 9:45 AM ET
Hertha BSC Berlin vs. FC Augsburg 9:30 AM ET
Mutilvera vs. Cayon 9:30 AM ET
Al Ahli Doha vs. Al Rayyan 9:10 AM ET
Chambery vs. AJ Auxerre 9:00 AM ET
Vendsyssel FF vs. Fremad Amager 9:00 AM ET
Hrvatski Dragovoljac vs. HNK Gorica 9:00 AM ET
Radomlje vs. Domzale 9:00 AM ET
Zrinjski Mostar vs. Posusje 9:00 AM ET
Chippenham vs. Uxbridge FC 9:00 AM ET
Slask Wroclaw vs. Stal Mielec 9:00 AM ET
AS Trencin vs. Dunajska Streda 9:00 AM ET
Vasalunds IF vs. ällskapet (The Society) 9:00 AM ET
IFK Varnamo vs. Norrby IF 9:00 AM ET
Eskilstuna City FK vs. Striped Ones 9:00 AM ET
Fastav Zlin vs. Banik Ostrava 9:00 AM ET
York City vs. Blyth Spartans AFC 9:00 AM ET
Fredrikstad vs. Ranheim Trondheim 9:00 AM ET
Start vs. Ulf 9:00 AM ET
KFUM Oslo vs. FK Jerv 9:00 AM ET
Ceske Budejovice vs. Slovacko 9:00 AM ET
Empoli vs. Fiorentina 9:00 AM ET
Arbroath vs. Forfar Athletic 9:00 AM ET
Bryne vs. Strommen IF 9:00 AM ET
Grorud vs. Ham-Kam 9:00 AM ET
Falkenberg vs. IK Brage 9:00 AM ET
Kingfisher East Bengal vs. ATK Mohun Bagan 9:00 AM ET
PSM Makassar vs. Persipura Jayapura 8:30 AM ET
FC Liefering vs. Kapfenberger SV 8:30 AM ET
Katwijk vs. Excelsior Maassluis 8:30 AM ET
Akhmat Grozny vs. Rostov FK 8:30 AM ET
FC Dornbirn 1913 vs. FC Blau-Weiss Linz 8:30 AM ET
FC Saarbrucken vs. FC Viktoria Berlin 8:00 AM ET
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe vs. Chindia Targoviste 8:00 AM ET
Wuppertaler SV Borussia vs. Sportfreunde Lotte 8:00 AM ET
SV Wehen Wiesbaden vs. Verl 8:00 AM ET
Homburg 08 vs. 1.FC Koln II 8:00 AM ET
FC Magdeburg vs. Eintracht Braunschweig 8:00 AM ET
Frosinone vs. Pordenone 8:00 AM ET
FSV Frankfurt vs. The Sparrows 8:00 AM ET
Benevento vs. Dark-reds 8:00 AM ET
SV Lippstadt vs. Clovers 8:00 AM ET
Floriana FC vs. Sirens 8:00 AM ET
Masafi vs. Al Hamriyah 7:40 AM ET
Preston North End vs. Fulham FC 7:30 AM ET
FC Schalke 04 vs. SV Sandhausen 7:30 AM ET
Arsenal vs. Newcastle United 7:30 AM ET
Chemie Leipzig vs. FC Energie Cottbus 7:05 AM ET
1. FC Schweinfurt 1905 vs. Wacker Burghausen 7:00 AM ET
Zero-Three vs. ZFC Meuselwitz 7:00 AM ET
RWE vs. Rodinghausen 7:00 AM ET
FK Radnicki 1923 vs. Napredak 7:00 AM ET
FK Rad vs. FK Macva Sabac 7:00 AM ET
GKS Gornik Leczna vs. Gornik Zabrze 6:30 AM ET
Levski Lom vs. Minyor Pernik 6:30 AM ET
Erzgebirge Aue vs. SV Darmstadt 98 6:30 AM ET
Ilirija vs. Fuzinar 6:30 AM ET
Rogaska vs. Triglav Groenjska 6:30 AM ET
Ural Ekaterinburg vs. PFC Sochi 6:00 AM ET
Kocaelispor vs. Menemenspor 5:30 AM ET
Sichuan Jiuniu vs. Beijing Sport University 5:30 AM ET
Istanbulspor vs. Denizlispor 4:30 AM ET
Dukla Prague vs. FK Fotbal Trinec 4:15 AM ET
Afjet Afyonspor vs. Kahramanmarasspor 4:00 AM ET
Sky Blues vs. Macarthur FC 3:45 AM ET
Poli Iasi vs. Unirea Dej 3:00 AM ET
Unirea Constanta vs. Selimbar 3:00 AM ET
Kawasaki Frontale vs. Gamba Osaka 12:00 AM ET
Consadole Sapporo vs. Kashiwa Reysol 12:00 AM ET
Jeju United vs. Suwon FC 12:00 AM ET
Avispa Fukuoka vs. Vegalta Sendai 12:00 AM ET
Urawa Red Diamonds vs. S-PA 12:00 AM ET
Kashima Antlers vs. Sagan 12:00 AM ET
Fri Nov 26, 2021
CSD Comunicaciones vs. Iztapa 9:00 PM ET
River Plate vs. Sportivo Luqueno 5:30 PM ET
The Strongest vs. Club Aurora 4:15 PM ET
CD Zap vs. Canoneros Marina 3:30 PM ET
RC Lens vs. Angers 3:00 PM ET
West Bromwich Albion vs. Nottingham Forest 3:00 PM ET
Cagliari vs. Salernitana 2:45 PM ET
Partick Thistle vs. Dunfermline Athletic 2:45 PM ET
St. Gilloise vs. Oud-Heverlee Leuven 2:45 PM ET
Neuchatel Xamax FC vs. Yverdon 2:30 PM ET
Liverpool URU vs. Tricolores 2:30 PM ET
Odra Opole vs. Highlanders 2:30 PM ET
Lecce vs. Ternana Calcio 2:30 PM ET
FC Thun vs. Kriens 2:30 PM ET
Roda JC vs. VVV Venlo 2:00 PM ET
ADO Den Haag vs. Dordrecht 2:00 PM ET
Hajduk Split vs. Istra 1961 2:00 PM ET
RE Virton vs. Waasland Beveren 2:00 PM ET
Volendam vs. Den Bosch 2:00 PM ET
Unterhaching vs. SV Heimstetten 1:00 PM ET
De Graafschap vs. Jong Ajax 1:00 PM ET
FC Eindhoven vs. AZ Alkmaar 1:00 PM ET
Preussen Munster vs. SC Wiedenbruck 2000 1:00 PM ET
Excelsior SBV vs. FC Utrecht 1:00 PM ET
FC Helsingor vs. Herfolge Koge 1:00 PM ET
MSV Duisburg vs. SV Waldhof Mannheim 1:00 PM ET
Sterrendragers vs. Jong PSV 1:00 PM ET
Wacker Innsbruck vs. Austria Wien II 12:30 PM ET
SSV Jahn Regensburg vs. FC Dynamo Dresden 12:30 PM ET
Grazer AK vs. SC Austria Lustenau 12:30 PM ET
SC Victoria Hamburg vs. Rugenbergen 12:30 PM ET
SV Lafnitz vs. FC Juniors OO 12:30 PM ET
Istanbul Buyuksehir Belediyespor vs. Altay 12:00 PM ET
NK Osijek vs. NK Lokomotiva Zagreb 12:00 PM ET
GKS Katowice vs. Miedz Legnica 12:00 PM ET
Crotone vs. Vicenza 12:00 PM ET
Cherno More Varna vs. Beroe Stara Zagora 9:45 AM ET
Yarmouk vs. Kazma SC 8:20 AM ET
Al Dhafra vs. Al Sharjah 8:00 AM ET
Masfut vs. Fujairah 7:40 AM ET
ND Gorica vs. Brezice 6:30 AM ET
BKMA vs. Sevan 5:00 AM ET
Western United FC vs. Glory 3:45 AM ET
Thu Nov 25, 2021
River Plate vs. Academy 7:30 PM ET
Cruzeiro vs. White-eared opossum 6:00 PM ET
Garnet vs. CA Platense 5:15 PM ET
Colorado Rapids vs. Portland Timbers 4:30 PM ET
Olympiacos vs. Fenerbahce 3:00 PM ET
AS Roma vs. Zorya Luhansk 3:00 PM ET
Leicester City vs. Legia Warszawa 3:00 PM ET
Maccabi Tel Aviv vs. LASK Linz 3:00 PM ET
Eintracht Frankfurt vs. The Great Old 3:00 PM ET
Randers FC vs. CFR Cluj 3:00 PM ET
Anorthosis Famagusta vs. KAA Gent 3:00 PM ET
Brondby IF vs. Olympique Lyonnais 3:00 PM ET
Progreso vs. Penarol 2:30 PM ET
Stade Rennes vs. Vitesse Arnhem 12:45 PM ET
Rapid Wien vs. West Ham United 12:45 PM ET
Lincoln Red Imps vs. FC Copenhagen 12:45 PM ET
Bayer 04 Leverkusen vs. Celtic FC 12:45 PM ET
Slavia Praha vs. Feyenoord 12:45 PM ET
Real Betis vs. Ferencvarosi TC 12:45 PM ET
HJK vs. Alashkert FC 12:45 PM ET
Maccabi Haifa vs. Union Berlin 12:45 PM ET
Mura 05 vs. Tottenham Hotspur 12:45 PM ET
Crvena zvezda vs. Ludogorets Razgrad 12:45 PM ET
Hassania Agadir vs. Olympique Khouribga 12:15 PM ET
Al Shabab Dubai vs. Al Raed 11:40 AM ET
Flora Tallinn vs. Partizan Belgrade 10:30 AM ET
Ceramica Cleopatra vs. Al-Zamalek 9:00 AM ET
Al Ahly vs. Smouha SC 9:00 AM ET
Wed Nov 24, 2021
Monterrey vs. Atlas 10:05 PM ET
Managua FC vs. Juventus Managua 9:00 PM ET
Deportivo Pereira vs. Atletico Nacional 8:00 PM ET
Sao Paulo vs. Atletico Paranaense 7:30 PM ET
Leones Negros vs. Correcaminos UAT 6:00 PM ET
Villa Teresa vs. Albion 5:45 PM ET
Club Brugge vs. RB Leipzig 3:00 PM ET
Sheriff Tiraspol vs. Real Madrid 3:00 PM ET
Manchester City vs. Paris Saint Germain 3:00 PM ET
Liverpool FC vs. Porto 3:00 PM ET
Atletico Madrid vs. AC Milan 3:00 PM ET
Blackburn Rovers vs. Posh 2:45 PM ET
Bristol City vs. Stoke City 2:45 PM ET
Queens Park Rangers vs. Huddersfield Town 1:45 PM ET
Zero-Three vs. Eilenburg 1:30 PM ET
Inter Milan vs. Shakhtar Donetsk 12:45 PM ET
Besiktas vs. Ajax 12:45 PM ET
FC St. Pauli vs. SV Sandhausen 12:30 PM ET
Szombathely Haladas vs. Siofok 12:00 PM ET
Zalgiris Vilnius vs. FK Panevezys 12:00 PM ET
MFK Karvina vs. Banik Ostrava 11:00 AM ET
Mamelodi Sundowns vs. The Swanky Boys 10:30 AM ET
Kaizer Chiefs vs. AmaZulu FC 10:30 AM ET
Spartachi vs. Napoli 10:30 AM ET
Dukla B Bystrica vs. Namestovo 9:00 AM ET
Odisha vs. Bengaluru FC 8:00 AM ET
Albinoleffe vs. Catanzaro 7:30 AM ET
Soroksar vs. Diosgyor VTK 7:00 AM ET
Fajr Sepasi FC vs. Yellows 6:30 AM ET
Sydney Olympic vs. Sky Blues 3:30 AM ET
Madura United vs. Persik Kediri 2:15 AM ET
Tue Nov 23, 2021
Seattle Sounders vs. Real Salt Lake 10:30 PM ET
Deportivo Saprissa vs. AD San Carlos 9:00 PM ET
Nashville SC vs. Orlando City 8:00 PM ET
Velez Sarsfield vs. Argentinos Jrs 7:30 PM ET
Palmeiras vs. Atletico Mineiro 7:30 PM ET
Atletico Goianiense vs. Club Deportivo Juventud Unida 5:00 PM ET
Reading vs. Sheffield United 3:00 PM ET
Young Boys vs. Atalanta 3:00 PM ET
Bolton Wanderers vs. Doncaster Rovers 3:00 PM ET
Barcelona vs. Benfica 3:00 PM ET
Chelsea vs. Juventus 3:00 PM ET
Malmo FF vs. Zenit St. Petersburg 3:00 PM ET
Atletico Huracan vs. Red and Black 3:00 PM ET
Burton Albion vs. Accrington Stanley 2:45 PM ET
Dover Athletic vs. Wealdstone 2:45 PM ET
Bromley vs. Yeovil Town 2:45 PM ET
Swindon Town vs. Hartlepool United 2:45 PM ET
Shrimps vs. Charlton Athletic 2:45 PM ET
Gloucester City AFC vs. Kidderminster Harriers 2:45 PM ET
Rochdale vs. Stevenage Borough 2:45 PM ET
Cambridge United vs. Wigan Athletic 2:45 PM ET
Dagenham & Redbridge vs. Eastleigh 2:45 PM ET
Boston United FC vs. Darlington 2:45 PM ET
Chester FC vs. Guiseley 2:45 PM ET
Iron vs. O's 2:45 PM ET
AFC Wimbledon vs. Crewe Alexandra 2:45 PM ET
Hatters vs. King's Lynn Town FC 2:45 PM ET
Forest Green Rovers vs. Barrow 2:45 PM ET
Ebbsfleet United vs. Maidstone United 2:45 PM ET
Blackpool vs. West Bromwich Albion 2:45 PM ET
Salford City vs. Bristol Rovers 2:45 PM ET
Salop vs. The Black Cats 2:45 PM ET
Weymouth FC vs. Woking 2:45 PM ET
Northampton Town vs. Oldham Athletic 2:45 PM ET
Middlesbrough vs. Preston North End 2:45 PM ET
Colchester United vs. Exeter City 2:45 PM ET
Us vs. Mansfield Town 2:45 PM ET
Dynamo Kiev vs. Bayern Munchen 12:45 PM ET
Mechtersheim vs. Arminia Ludwigshafen 12:00 PM ET
Al-Hilal vs. Pohang Steelers 11:00 AM ET
Mon Nov 22, 2021
Club Atletico Tigre vs. Barracas Central 7:10 PM ET
CRB Maceio vs. Vitoria BA 4:00 PM ET
Rayo Vallecano vs. Mallorca 3:00 PM ET
Club San Jose vs. Real Santa Cruz 2:45 PM ET
Club Desportivo de Tondela vs. Babies 2:45 PM ET